facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
715 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 29 maj 2011 - 17:42

Odradzam jakiekolwiek transakcje z kolegą o nicku zalewix1.
Kolega zadeklarował swoją chęć zakupu wzmacniacza, który ja posiadam. Po doganianiu szczegółów transakcji, zamówiłem kuriera na poniedziałek (zamówiłem w sobotę przed południem, za zamówienie kuriera już zapłaciłem). Dziś dostaje wiadomość:
Witam. Jednak rezygnuję ze wzmacniacza, niestety . Dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam

Pan w.w. wyraźnie poleciał w ch...... za co serdecznie mu dziękuje!!!

Takie małe ostrzeżenia dla innych żeby uważać na typka z pod ciemnej gwiazdy.
Jednostka: CDA 9855r System przedni Morel Tempo 6 + SoundStream Reference REF620.2 Niskie tony: AudioSystem HX 10SQ AudioSystem Twister F2-280

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

www.bitmat.pl

#22 zalewix1

zalewix1
  • Użytkownik
  • 332 postów

Napisano 29 maj 2011 - 18:23

Koleś się chyba zagalopował, kręcił że nie wie kiedy uda mu się wysłać towar, mówił o poniedziałku, bo powiedział że nie uda mu się wysłać w sobotę, tymczasem nie powiadamiając mnie zmienił termin . Aktualnie sprawa wyjaśniana.
Alpine 9847R -> Morel Tempo 6 -> Kenwood KAC-923, Hertz H210 -> Crunch GPX12BP

#23 hehepack

hehepack
  • Użytkownik
  • 6571 postów

Napisano 29 maj 2011 - 18:27

niech odda za kuriera i na przyszłosc przedpłata only

Alpine IVA-106R + PXA-H701 > AD MM1 + Z50C2 > AD MM4 + Studio 150 > Hertz HV200 + Studio 500 > Vega 104 , Vega 104, Vega 104 + A6

www.strefacaraudio.pl/topic/3907-audi-a3-by-hehepack

#24 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 29 maj 2011 - 18:31

niech odda za kuriera i na przyszłosc przedpłata only

Do tego dążę, zobaczymy co wyjdzie.
Jednostka: CDA 9855r System przedni Morel Tempo 6 + SoundStream Reference REF620.2 Niskie tony: AudioSystem HX 10SQ AudioSystem Twister F2-280

#25 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 31 maj 2011 - 20:57

Sprawa załatwiona, wszystko zastało wyjaśnione i jest ok. Wyszło zbędne nieporozumienie. Prosiłbym o usunięcie postu.

#26 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 9680 postów

Napisano 31 maj 2011 - 21:08

Lepiej niech ta "sprawa" tu zostanie ..ku przestrodze innych , że na tym forum niczego nie przykrywamy grubym kocem . Sprawa załatwiona , a to najważniejsze!
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#27 deejeys

deejeys
  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 31 maj 2011 - 22:08

Odradzam jakiekolwiek transakcje z kolegą o nicku zalewix1.

Ja dzisiaj odebrałem paczkę od niego, i bardzo polecam. Przedmiot 100% zgodny z tym co miało być, super zapakowany - dostarczony expresowo.

#28 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 05:19

powalla wyszło zupełnie inaczej. DHL anulował przesyłkę, ale chyba nie poinformował o tym kuriera, który rano przyjechał po paczkę. Ja byłem w pracy a mamuśka wydała mu przesyłkę i wzmacniacz pojechał do zalweix`a. On ma go jutro odebrać. Trochę wyszło zamieszanie.

#29 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4597 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 21:06

On ma go jutro odebrać.

I jak??
W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się lubi...

#30 Nekci1985

Nekci1985
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 21:15

Wracając do tematu "kolegi" Zalewixa, okazał się totalnym fraj...m. Po napisaniu do niego wiadomości, że wzmacniacz omyłkowo poszedł powiedział że ma już fundusze i go odbierze. Więc napisałem że wszystko wyjaśnione. Później zaniepokoił mnie ciągły brak pieniędzy za wzmacniacz więc piszę do typa:
Wysłano 13 czerwiec 2011 - 20:02

Odpowiesz mi co ze wzmacniaczem??

On:
Wysłano 16 czerwiec 2011 - 18:24

odebrany.
Ja:
Wysłano 16 czerwiec 2011 - 20:32

kiedy odebrałeś?? Do tej pory nie dali mi pieniędzy.
Jak Ci się widzi wzmacniacz??

On:
Wysłano 17 czerwiec 2011 - 09:28

Słuchaj ogolnie spoko, odebrałem dopiero 2 dni temu, bo jak kurier 1 raz przyjechal to nie bylo mnie w domu, potem z strony je...... dhl nie bylo odzewu, jak zadzwonilem to mi kazali przyjechac po paczke do wawy, ale wkoncu sami przywiezli.
Wzmak spoko.

Dziś wchodzę do domu a w pokoju leży mój wzmacniacz, dokładnie tak jak go zapakowałem. Gościu cały czas palił frana, a ja sugerując się że to prawda pisałem zażalenia do biura obsługi DHL.
Nie znam epitetu żeby wyrazić co o nim myślę, ale ogólnie odradzam użytkownika.

#31 juby

juby

Producent GIFów :)

• Użytkownik
  • 2857 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 22:19

Ale ja też czekam na kasę od niego. Co prawda towaru nie wysłałem, ale uparcie twierdzi, że zrobił przelew. Taaa, trzy tygodnie już czekam. Krętacz i tyle.

Będę

Marce

Wierny

#32 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 12597 postów

Napisano 21 czerwiec 2011 - 13:40

Do cholery, koniec z OT tylko zainteresowane strony maja zabierac głos...

Nie ingeruje w postępowanie innych moderatrów, nie usuwam ostrzeżeń nie nałożonych przeze mnie !!!

Pierścienie montażowe,pierścienie ozdobne z maskownicami. Skrzynie dla subów pod żądany wymiar? Zapraszam !!!

Potrzebujesz usług CA na najwyzszym poziomie w okolicach Warszawy, uderz do Raadka.

#33 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 07:51

Panowie, odradzam robienia jakich kolwiek interesów z użytkownikiem nikos151, koleś kupił ode mnie głośniki Infinity ref. 6822cf, ok dostałem hajs po kilku dniach 150zł na konto, po czym on po rozpakowaniu mojej przesyłki stwierdził, że nie chce tych głośników, bo chodziło mu o głośniki 6x9 żeby wepchać je w półkę. Widziały gały co brały, model głośników dobrze znał i mógł sprawdzić jakiego rozmiaru są to głośniki, gość nie sprawdził tylko od razu kupił a teraz ma do mnie pretensje i zachowuje się nie odpowiedzialnie. Co więcej, w ubiegłym tyg. powiedział że odeśle mi głośniki z powrotem i zażądał zwrotu pieniędzy, ja od wtorku do niedzieli byłem na wyjeździe, ale powiedziałem że zwrócę mu kasę jak odbiorę głośniki.
W sobotę rano dzwoni do mnie jego mama wmawia mi, że to ja wprowadziłem go w błąd i że to ja zachowałem się nie w porządku, zażądała ode mnie natychmiastowego zwrotu JEJ pieniędzy- zdenerwowałem się, bo to było już poniżej pasa. Typek pisze mi wiadomość na strefie:

nikos151

*
*

* Wyślij prywatną wiadomość

* Grupa: Użytkownik
* Postów 17

Wysłano 06 sierpień 2011 - 13:50
chłopaku w skrzynce masz awizo... od środy -,-
wbij sobie numer z potwierdzenia
nr potwierdzenia to -> 00359007733233233687
i odsyłaj kasiorę bo mnie ściga gość od drugich głośników o wpłatę...

* Raport Raportuj
* Odpowiedz Odpowiedz

To jest jakiś nie odpowiedzialny typek, nie dorósł do robienia transakcji, równie dobrze może kupić coś innego a potem powiedzieć że on tego już nie chce bo znalazł inne lepsze- paranoja. Przestrzegam was przed tym gościem, bo on najpierw działa potem myśli. Dzisiaj odbiorę głośniki i zobaczymy jak z ich stanem.
Brak mi słów na takich ludzi.
Alpine 7906Rr => DLS UP-6i=> DLS A3/ JL Audio JX1000/1D=> JL Audio 12W3v3 //Kondzio Stinger 1F:)) Druty- 50mm2 => 32mm2 //Cały dupowóz wygłuszony Dynamat Extreme//

#34 sylwekzz

sylwekzz
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 11:51

Jako, że zobaczyłem ciekawy temat na tym forum dopisze i ja kolejnego cwaniaczka - iNTELL. Łukasza zna na pewno wiele osób na tym forum, dlatego nie ma co ukrywać. Wysłałem mu 2szt Alpine CDA-7878r do przeglądu i od tego czasu ani radyjek ani kasy a kontakt sie urwał, ani nie odbiera telefonu, ani nie odpisuje na SMSy, ani na gg. Kolega rozmawiał z nim i Łukasz twierdzi,że wysłał radia (+ CDA-7944r ktore chciałem od niego kupić) a paczka prawdopodobnie zaginęła. To w takim razie przypadek,ze nie odbiera telefonu? dodam,ze mija już prawie pół roku i zero kontaktu.

Jak będę we Wrocławiu to zajadę pogadać osobiście - adres mam.

NIE POLECAM CZŁOWIEKA!!!

#35 juby

juby

Producent GIFów :)

• Użytkownik
  • 2857 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 14:45

Jak już pisałem...

Jakiś miesiąc temu dostałem cynk, iż jaśnie kolega jest w tym i w tym miejscu. No to w auto...

To były takie dni mieściny- jakieś koncerty, karuzele, itp. Stanąłem sobie i czekam. Długo nie musiałem czekać :)

Ależ kolega był zdziwiony :szok: Po trzech, czterech tostach zrobił się czerwony, jakby się zesrał ze strachu.

Oczywiście gadka, że odda kasę, itp :...:

Najlepsze było to, że na koniec się jeszcze postawił :!:

Miał szczęście, że było tam w kij ludzi, jakaś ochrona, i psy się kręciły, bo już miałem apogeum i szykowałem się do niskiego kopnięcia...

Jakieś dwa tygodnie później pisze (chyba jeszcze z telefonu swojej laski), żebym nie pier...ił, że się przejadę na jego wioskę, bo się "pogniewamy", żebym go nie straszył, bo od tego są duchy, a kasę odda mi do końca tygodnia.

Od tego czasu minął dobry miesiąc, a kasy ani jaśnie szanownego kolegi, nie ma.

Cóż, pozostaje czekać.

Będę

Marce

Wierny

#36 duber

duber
  • Użytkownik
  • 1032 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 17:17

cwaniaczka - iNTELL.

stary temat ale naprawial mi zawieszenie w jednym głosniku...ponad dwa miesiące próśb potem straszenia,paczke wyslal z kołobrzegu...
zero odpisywania na pw (na innym forum)zero odbierania fona...tez odradzam interesy z kolegą
51 kg. CA w aucie :)

#37 Marcyś

Marcyś
  • Użytkownik
  • 1119 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 18:25

iNTELL.

Człowiek legenda;) Jakby się tu mieli wszyscy wpisać to by długa lista była. Ale też się dopiszę do listy a co :)

#38 ige

ige

545i m sport :)

• Użytkownik
  • 1918 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 18:45

Proponuje nadac kazdemu z takich delikwentow status - SPRZEDAWCA WYSOKIEGO RYZYKA.
Co na to Kamil i reszta?
Nie udzielam pomocy na PW/Mail/GG. Wszelkie problemy opisujemy na forum.

#39 Marcyś

Marcyś
  • Użytkownik
  • 1119 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 19:43

Kto będzie o takim statusie decydował?

#40 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:02

Proponuje nadac kazdemu z takich delikwentow status - SPRZEDAWCA WYSOKIEGO RYZYKA.
Co na to Kamil i reszta?

ja też jestem za tym :wink:

Kto będzie o takim statusie decydował?

A co tu do decydowania? Ktoś da ciała i moderator przyznaje status.
Tylko pozostaje jeszcze kwestia tego czy każdemu należy się 1 szansa?

Ja jestem tego zdania, że jak ktoś raz da ciała, to potem może mu się cześciej ''zdarzać''
Alpine 7906Rr => DLS UP-6i=> DLS A3/ JL Audio JX1000/1D=> JL Audio 12W3v3 //Kondzio Stinger 1F:)) Druty- 50mm2 => 32mm2 //Cały dupowóz wygłuszony Dynamat Extreme//

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych