facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
715 odpowiedzi w tym temacie

#1 juby

juby

Producent GIFów :)

• Użytkownik
  • 2881 postów

Napisano 22 marzec 2011 - 14:54

Jak już pisałem TUTAJ (post nr 93), informuję, iż z Z TYM "KOLEGĄ" odradzam wszelkie interesy.

Przeboje, jakie z nim mam, opisane są w pierwszym odnośniku.

Oczywiście nikomu nie zakazuję robić z nim biznesów, ale jak ktoś lubi czekać kilka miechów na kasę i się wkur, to proszę bardzo.

misiek0662, jeśli to czytasz, a gdyby tak całkiem przypadkiem zapomniało Ci się, ile mi wisisz, to łaskawie się przypominam:

Zeus (wzięty we wrześniu, jak nie był to sierpień) 230 zł + flaszka, bo kasę miałeś przywieźć za dwa tygodnie (pozostawię to bez komenta).(nie chcę go z powrotem, bo z tego co mówiłeś, dwa razy już było w nim grzebane).

Mac Audio 200 zł

2x RCA + głośnikowy = 50 zł

Sub- wolałbym kasę, bo pewnie już w nim grzebałeś i go katowałeś- 150 zł.

Miernik- masz go przywieźć, chyba, że już go rozje***, to 50 zł.

Razem: 700 zł.
:...: :...: :...: :...: :...: :...: :...: :...:

Będę

Marce

Wierny

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

www.bitmat.pl

#2 hehepack

hehepack
  • Użytkownik
  • 6577 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 18:25

że mu to pożyczyłeś wszystko ?? wziął i obiecał kasę??

Alpine IVA-106R + PXA-H701 > AD MM1 + Z50C2 > AD MM4 + Studio 150 > Hertz HV200 + Studio 500 > Vega 104 , Vega 104, Vega 104 + A6

www.strefacaraudio.pl/topic/3907-audi-a3-by-hehepack

#3 juby

juby

• Użytkownik
  • 2881 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 18:39

że mu to pożyczyłeś wszystko ?? wziął i obiecał kasę??

Tak...

Będę

Marce

Wierny

#4 PrzemlUu

PrzemlUu
  • Użytkownik
  • 1092 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 18:55

Szkoda, w takim przypadku pozostaje odbiór OSOBISTY.

Alpine CDA-7893R | Philips DAP 900 MkII > AMA BL160 > TEC XP25n | PrecisionPower PC275 > Earthquake Tremor |

#5 hehepack

hehepack
  • Użytkownik
  • 6577 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 19:03

dobry zwyczaj...

Alpine IVA-106R + PXA-H701 > AD MM1 + Z50C2 > AD MM4 + Studio 150 > Hertz HV200 + Studio 500 > Vega 104 , Vega 104, Vega 104 + A6

www.strefacaraudio.pl/topic/3907-audi-a3-by-hehepack

#6 PrzemlUu

PrzemlUu
  • Użytkownik
  • 1092 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 20:23

Hehe, mysle, ze to najlepsze rozwiązanie. Nie mowie tu o jakiś czynach zabronionych ale po prostu rozmowie w twarz, zupelnie inaczej traktuje sie taka sytuacje niz rozmowy telefoniczne czy maile.

Alpine CDA-7893R | Philips DAP 900 MkII > AMA BL160 > TEC XP25n | PrecisionPower PC275 > Earthquake Tremor |

#7 juby

juby

• Użytkownik
  • 2881 postów

Napisano 24 marzec 2011 - 14:23

Co do tego Miśka - nie można od razu przesądzać, że jest oszustem. Może jakaś sprawa losowa skłoniła go do takich czynów.

Leonsr60 może potwierdzić, iż też czekał na radyjko i doczekać się nie mógł.

Będę

Marce

Wierny

#8 juby

juby

• Użytkownik
  • 2881 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 22:15

No kolega się odezwał :)

Deklaruje się, iż w poniedziałek przyjedzie się rozliczyć na cacy... Zobaczymy...

Będę

Marce

Wierny

#9 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 12757 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 10:37

Obyś sie doczekał... Misia znam i ja aż nadto dobrze. Dawno temu poszliśmy na wymianke CA za ps3, nie dość ze groźbami w zasadzie musiałem sie dopominać o dosłanie dokumentów do niej, to obiecanej gry,filmów na blue-ray która miała być w zestawie nie doczekałęm sie finalnie.

Mistrzu stwierdził,ż e jednak zweryfikuje oferte po zamianie i nie wywiąże się z zobowiazania.
O wysyłkach, obietnicach i nie odbieraniu telefonów nie wspomne.

Nie ingeruje w postępowanie innych moderatrów, nie usuwam ostrzeżeń nie nałożonych przeze mnie !!!

Pierścienie montażowe,pierścienie ozdobne z maskownicami. Skrzynie dla subów pod żądany wymiar? Zapraszam !!!

Potrzebujesz usług CA na najwyzszym poziomie w okolicach Warszawy, uderz do Raadka.

#10 juby

juby

• Użytkownik
  • 2881 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 21:22

Obyś sie doczekał... Misia znam i ja aż nadto dobrze. Dawno temu poszliśmy na wymianke CA za ps3, nie dość ze groźbami w zasadzie musiałem sie dopominać o dosłanie dokumentów do niej, to obiecanej gry,filmów na blue-ray która miała być w zestawie nie doczekałęm sie finalnie.

Mistrzu stwierdził,ż e jednak zweryfikuje oferte po zamianie i nie wywiąże się z zobowiazania.
O wysyłkach, obietnicach i nie odbieraniu telefonów nie wspomne.

Ciekawe, kto jeszcze się znajdzie...

No kolega się odezwał :)

Deklaruje się, iż w poniedziałek przyjedzie się rozliczyć na cacy... Zobaczymy...

Jak to jednak z kolegą bywa, ani słychać, ani widać... Chociaż kto wie, poniedziałek będzie jeszcze przez godzinę i czterdzieści minut...

Będę

Marce

Wierny

#11 leonsr60

leonsr60

ibiza FR

• Użytkownik
  • 1027 postów

Napisano 05 kwiecień 2011 - 21:54

no widze ze ruszyles wkoncu ta sprawe, niestety ja po jednej nie udanej trazakcji juz wiecej z nim kontaktu nie utrzymyałem, takze nikomu nie polecam a nawet stanowczo odradzam biznesy z tym uzytkownikiem

Jednostka- Alpine 7998R    Woofery- GTI608     Tweetery- EXT-28/////////////Piec Woofer- Nakamichi pa300II     Piec Tweeter- H/K ca240

#12 Trociniarz

Trociniarz
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 12 kwiecień 2011 - 15:01

http://allegro.pl/dl...1544339896.html

Gośc kreci. Juz raz wygrałem aukcje tego wzmaka, ale mu za tanio było, to powiedział ze uszkodzony ze kolega naprawia itd itp.

Nie ryzykowałbym.

#13 lklukasz

lklukasz

Siwy Dżony Brawo

• Użytkownik
  • 6431 postów

Napisano 12 kwiecień 2011 - 15:04

Gośc kreci. Juz raz wygrałem aukcje tego wzmaka, ale mu za tanio było, to powiedział ze uszkodzony ze kolega naprawia itd itp.

Nie ryzykowałbym.

jak się nie mylę ja już go dwa razy licytowałem
i pojawia się po raz kolejny
Juz mi sie nie chce... :(

#14 bury22

bury22

Płetwal !!!

• Użytkownik
  • 4583 postów

Napisano 13 kwiecień 2011 - 16:33

a tak mi odpisał na maila z zapytaniem o ten wzmak :)

wiatm, jest to drugi ze wzmacniaczy, ktory posiadam, stan idealny nie naprawiany,jedna sztuka juz sprzedana

laktator@go2.pl pisze:

Wiadomość od: RadekBoratczuk, wysłana z komputera o numerze IP: 89.77.36.73
Strona z przedmiotem: ****DLS A7 , HIGH-END******
Treść wiadomości:
Witam !
Mam pytanie , czy wzmacniacz był "dłubany" , czy stan oryginalny jak z fabryki :) ?
Pozdrawiam !
Radek

Dziki dzik  ,Herbata i Gejowski Boks !!!

#15 MCDzojak

MCDzojak
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 07 maj 2011 - 12:12

podepnę się do tematu, ponieważ spotkało mnie to samo, jakiś czas temu szukałem głośników do samochodu, przeglądałem dział sprzedam na naszym forum, trafiły się morel tempo 6 za 480zł. Dokładnie 22 lutego 2011r napisałem pv do użytkownika macios w sprawie tych głośników z prośbą rezerwacji do 10 marca, podał swój nr gg i się dogadaliśmy. Byłem zdecydowany na nie na 100% miał te głośniki w domu po wpłynięciu pieniędzy miał je wysłać. Spoko, parę razy się pytał jeszcze czy jestem zdecydowany na 100%. Po 10 wysłałem kasę po paru dniach piszę do niego czy wysłał o on że 5 min przed wpłynięciem pieniędzy ktoś je kupił i czeka na nową dostawę. Czekałem miesiąc później, napisał że paczka z głośnikami idzie do niego i sam jest zdenerwowany bo czeka ileś tam czasu. Po jakim okresie zażądałem zwrotu pieniędzy odpisał że ma już głośniki w domu i pyta się czy chcę pieniądze czy towar no to ja na to że głośniki. Za dwa tygodnie kolega pisze do mnie że nie ma mojego nr konta bo chce zwrócić mi pieniądze, niestety od tamtej pory czyli około dwóch tygodni zero odzewu. Prawda jest taka że trochę dałem ... bo mogłem zażądać żeby wystawił na allegro i wtedy miał bym jakąś gwarancję. Jest jakaś możliwość odzyskania pieniędzy sądownie?? może jest ktoś z Łodzi kto może pomóc??

#16 M@riusz

M@riusz
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 07 maj 2011 - 12:34

Co wy z tym allegro ? Jeśli masz na gg rozmowy zapisane, jakiś dowód ze wpłacałeś pieniądze to dla każdego sądu to będzie dowód że zawarliście umowę a on sie z niej nie wywiązał, allegro do niczego nie jest potrzebne oprócz zgarnięcia prowizji...

#17 eqtom388

eqtom388
  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 07 maj 2011 - 12:44

MAcios? ee ja miałem udaną transakcje z Tym uzytkownikiem zero problemów szybko i w 100% pewnie :)

#18 MCDzojak

MCDzojak
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 07 maj 2011 - 12:52

no widzisz ja się męczę z nim od 22 lutego i ani towaru ani kasy. Mam wszystkie rozmowy na gg, na forum i mam dowód wpłaty, dzis jeszcze porozmawiam ze znajomym policjantem i będę wiedział na 100% czy coś wskóram przez sąd.

#19 ciemuka19

ciemuka19
  • Użytkownik
  • 380 postów

Napisano 07 maj 2011 - 18:43

Jeżeli wpłaciłeś pieniądze na konto to koleś może się wypierać,że wpłaciłeś mu kaskę w celach "charytatywnych" a jeżeli masz rozmowę i w niej jest dokładnie napisane za co wysłane zostały pieniądze to może Ci się uda wygrać sprawę
Pozdro

#20 Grzegorz1969

Grzegorz1969
  • Użytkownik
  • 2623 postów

Napisano 07 maj 2011 - 19:59

Po co chodzić do sądu :zawstydzony: proszę przeczytać ze zrozumieniem Kodeks Karny.

Nowy podpis :
Od ... ( ZMIENIONO, ZAKAZANO, WYKREŚLONO, OCENZUROWANO, ZASTĄPIONO, USUNIĘTO, ODRZUCONO , POMINIĘTO ) ... nucę cicho stereo i przytupuje.
POPRAWIONO i UZUPEŁNIONO : wdzięczny i szczęśliwy użytkownik forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych