Skocz do zawartości

Z naszej gieły robi się alledrogo...


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak policja Cię zatrzymuje i bada na alkomacie to co też im mówisz że nie jesteś pijakiem, jak prosi Cię o dokumenty to też mówisz że nie jesteś oszustem i płacisz składki, u lekarza nie dajesz książeczki ubezpieczeniowej bo mają Ci uwierzyć na słowo że jesteś ubezpieczony, w szkole mówiłeś nauczycielowi przed klasówką że i tak umiesz więc po co mam ją pisać?

Sorry ale to co napisałeś to totalna głupota.

 

sorry greg-si ale to co ty piszesz to totalna głupota. porównujesz zupełnie inne sytuacje. Np na moim przykładzie: porównujesz sytuacje gdy zostaje zatrzymany na gorącym uczynku za jazdę po pijanemu do sytuacji gdzie mogę kogoś oszukać ( ale nigdy tego nie zrobiłem )i z góry bierzesz mnie za oszusta bo jestem nowy. to są 2 różne sytuacje. czyli proste wrzucasz wszystkich do jednego wora.

 

wprowadzając te ograniczenia bodajże od 20 maja z tego co się dowiedziałem wcześniej mogliście zrobić tak że obowiązywałyby one osoby zarejestrowane od tego dnia i nie byłoby problemu typu że ktoś mógł pisać tematy w tym dziale a teraz nie może...

 

ok nie ważne bo co bym nie napisał i tak nie mam racji i żadnej siły przebicia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeczytaj jeszcze raz dokladnie co napisal Greg....nie ze jestes pijakiem tylko potencjalnie nim jestes tak jak kazdy inny kogo zatrzymuja.

 

Nie ma sytlacji idealnych i wszystkim nigdy nie dogodzisz, aktualnie zasady sa takie a nie inne i nalezy sie do nich stosowac.

Jesli Tobie te zasady nie odpowiadaja zawsze mozsz zalozyc swoje wlasne prywatne forum z dostepem publicznym i postepowac wedle regulaminu jaki Ty sobie wymyslisz.

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo miał pretensje, że na forum nie będziesz mógł handlować "potencjalnie trefnym towarem".

 

 

przeczytaj uważnie wszystkie moje wypowiedzi wyżej. Powtórzę jeszcze raz nie zapisałem się na forum dla działu sprzedam i nic poprzez to forum od momentu rejestracji nie sprzedałem. Jak się tu zapisywałem nie miałem żadnego sprzętu car audio oprócz fabrycznego audio w aucie. już tak na marginesie mam konto na allegro od 2002r i ebay.uk od 2007r i zero negatywów ( przy łącznej liczbie komentarzy ok 300 na obu portalach ) i nigdy nie handlowałem jak to nazwałeś "trefnym towarem ". Już nie ma sensu ciągnąć tego tematu... za miesiąc nowe ograniczenia nie będą już mnie tyczyły a to czy będę coś wystawiał tam na sprzedaż i to czy ktoś coś ode mnie kupi pokaze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ph34r:

 

Kolego to Ty ewidentnie nie czytasz uwaznie.... POTENCJALNIE sprawdz sobie co oznacz to slowo.

 

Nikt nie probuje tobie udowodnic ani nie sugeruje ze jestes oszustem tak samo nie musisz Ty nam tego udowadniac. Chodz o sens wprowadzenia nowego regulaminu jesli tego nie zrozumiesz to rzeczywiscie nie ma co dalej dyskutowac bo krecimy sie w kolko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównujesz sytuacje gdy zostaje zatrzymany na gorącym uczynku za jazdę po pijanemu

A gdzie ja coś takiego napisałem? Bo jakoś nie widzę ani nie pamiętam. Czy policja bada na alkomacie tylko tych pijanych?

 

Nie ma co ciągnąć już tej pogadanki bo jest kompletnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo i tak nic nie wniosły do obecnej sytuacji

A co Ty myślałeś?

Że pożalisz się na temat nowego punktu regulaminu i jeszcze Cię przeprosimy za to, że nie możesz nic wystawić?

 

 

na marginesie mam konto na allegro od 2002r i ebay.uk od 2007r i zero negatywów

No to sobie tam możesz sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ciągnąć już tej pogadanki bo jest kompletnie bez sensu.

 

dokładnie bo się tylko kłócimy a i tak każdy próbuje przedstawić swoją rację. ile ludzi tyle opinii. Nie zmienia to jednak faktu, że ponownie można zobaczyć w dziale sprzedam temat osoby, która teoretycznie nie może tam pisać. ( dodany dziś )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ciebie mamy wziąć pod ochronkę , bo Ty jesteś inny ..tak? Sam widzisz że łamiesz regulamin i jeszcze się tutaj żalisz?

 

Jakbyś dokładnie przeczytał datę tematu Marera, to zauważyłbyś że napisał on swój temat 16 maja a punkt 11 został dodany 20maja ... łapiesz już czy tłumaczyć dalej?

 

Co do Caskpa , no to faktycznie było trochę z rozpędu moderatora ale ... ja to uważam za lekki ukłon z naszej strony dla admina/właściciela "zaprzyjaźnionego" forum o identycznej tematyce .

 

PS: jeśli nie wiesz kto to Caskp chętnie wytłumaczę ;)

 

czlowieka znaja ludzie a to ze nie ma czasu drapac na forum nie oznacza ze nie jest godny zaufania stad i ja tez uwazam ze jest to jeden z wielu uchylen, jeden z wielu mozliwych nagiec ktore mozna bez problemu zrobic iz jest wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś się rejestruje tylko po to żeby wstawiać oferty sprzedaży w dziale Kupie ??

 

 

Słuszna uwaga, przecież większość i tak prosi o paczki za pobraniem. Wysyłasz towar, ktoś nie odbiera i płacisz za kuriera w 2 strony :zglupkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mimo że nowe zasady na forum również mnie dotknęły (dlatego piszę tego posta ;P) mimo że jestem na forum prawie od samego początku i niejednego klocka już przez polskie fora car audio sprzedałem muszę zdecydowanie poprzeć inicjatywę właściciela/moderatorów. Dział sprzedam powinien służyć zapaleńcom CA do pozbycia sie/nabycia nowych klocków, osoba kupująca jak i sprzedająca powinna być prawie w 100% pewne, że opisany produkt zgadza sie z opisem, a nie zastanawiać się czy ta rzecz w ogóle istnieje. Jeśli kupuje się coś od osoby, która jest od lat aktywna na forum, taka niepisana „gwarancja” istnieje. Dlatego wole kupować/sprzedawać przez forum niż Ebay itp. Podobne zasady funkcjonują już od lat na zagranicznych forach i sie sprawdziły. Sprawa, czemu CASKP jest wyjątkiem od reguły naprawdę nie powinna nikogo dziwić...

 

Lucky luke

Wydaje mi się, że brakuje Ci trochę pokory... Będąc u kogoś w gościach też kładziesz nogi na stół i dyskutujesz o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą, gdy właściciel Cię prosi oto żebyś je zdjął? Może napisze jaśniej, bo niektóre metafory tak jakby do Ciebie nie docierały, jesteś na własne życzenie na prywatnym forum, więc dostosuj się do tutejszych zasad. Pisać w Internecie można wiele rzeczy, jednak zweryfikować je z rzeczywistością jest ciężko, więc argumenty o setkach sprzedanych przedmiotów na Ebayu w moich oczach nie robią Cię bardziej wiarygodnym, jest wręcz odwrotnie. Nie zrozum mnie źle, nie pije do Ciebie tylko do naszej Polskiej urażonej dumy, wtedy każdy Polak zamienia się w walczącego, zranionego mocno zdeterminowanego smoka (niech będzie wawelskiego). Na szczęście dobra piana potrafi przywrócić nas do „normalnego stanu” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem wystawić 3 wzmaki, no ale nie mam 50 postów chociaż non stop siedzę na forum, ale nie wypowiadam się....

 

Jak dla mnie ograniczenie powinno dotyczyć tylko czasu od dnia zarejestrowania na forum. Jak widać na Twoim przykładzie - przez niewielką ilość postów nie masz możliwości wystawienia klocków w dziale sprzedam.

 

Ewentualnie z tych 50 zrobić 5 - 10 postów max :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie jakies ograniczenie musi byc, kupujac przez forum nie masz pewnosci czy sprzedajacy nie zrobi Cie w ***** (bambuko), nie masz zadnej gwarancji zwrotu pieniedzy itd, jedynym dowodem sa maile itd. A nie wierze ze osoba ktora siedzi na forum rok nie moze napisac tych 50 postow. A jesli rejestrujesz sie na tym forum tylko po to aby zamiescic ogloszenie sprzedam na gieldzie to chyba mija sie z celem.... No ludzie to ze nie mozecie wystawiac na forum swoich klockow nie oznacza ze nie macie szans na ich sprzedaz. Masz Alledrogo itd wystaw tam a nie uzalaj sie jak to jest zle na forum itd.

Jakos innym to specjalnie nie przeszkadza....

Takie jest moje zdanie :suchy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest prowadzona mimo że zasady weszły już w życie i nic ich nie cofnie ( i dobrze ) - po co? Zaakceptujcie albo i nie - po co już o tym dyskutować?

 

Ktoś sugerował zmniejszenie limitu postów do 10 - ok. gość się zarejestruje, pyknie 3 posty w "Przedstaw sie", 6 "Przy piwie" , zada głupie pytanie we "Wszystko o sprzęcie.." i gotowe .. chyba nie o to chodzi? Jeśli komuś się spieszy ze sprzedażą sprzętu i nie może czekać to ma allegro, e-bay, świstak i inne serwisy. Nowe zasady były potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ktoś sugerował zmniejszenie limitu postów do 10 - ok. gość się zarejestruje, pyknie 3 posty w "Przedstaw sie", 6 "Przy piwie" , zada głupie pytanie we "Wszystko o sprzęcie.." i gotowe .. chyba nie o to chodzi? (...)

 

Tak, wspomniałem o zmniejszeniu ilości postów ale w połączeniu z ograniczeniem czasowym :wink: Na 1 miejscu okres od daty zarejestrowania a dopiero potem ilość napisanych postów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...