Skocz do zawartości

Z naszej gieły robi się alledrogo...


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dostałem. Koleś chciał mnie wy****ać na nawigację, ale nie udało mu się. Był to jakoś koniec kwietnia, pieniądze miałem w lipcu, ale od strony allegro wszystko było świetnie, po otrzymaniu i wysłaniu potwierdzenia o wszczęciu postępowania, pieniądze miałem na koncie w mniej niż 2 tyg. Trwało to tak długo, bo policji sporo czasu to zajęło.

A dodatkowo powiem, że z powodu opcji płacę przez allegro, koszty wysyłki również są zwracane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

więc jeśli ktoś się wypowiada niech przeczyta o co chodzi ... I niech zrobi właśnie użytek ze swojego mózgu ...

 

Po przeanalizowaniu stwierdzam że problemu nie ma. Bo jest tak jak pisze IGE 5-15 czy nawet 20tematow jest spokojnie do ogrniecia , tymbardziej że istnieje takie narzędzie jak "Szukaj" i działa na tym forum nadzwyczaj dobrze.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

powiem tak - prowadze od kilku lat forum na ktorym obecnie jest ponad 8tys. kont i nie mamy takiego systemu.

Jest wlasnie Feedback gdzie kazdy moze opisać danego delikwenta co i jak- jest to jednak przydatne wbrew temu co tu sie o tym pisało w innym temacie.

Przed wałkiem- jak ma być to i tak będzie- chcesz kupić tanio- zastanów sie czemu ktoś sprzedaje za pół ceny ale z drugiej strony dobijają mnie takie fora gdzie nie korzystam z nich ale wiem, że ekipa siedzi obeznana w temacie tego co chce sprzedać i potem mam czekać cudować żeby dać ogłoszenie - lipton, odpuszczam takie fora osobiście.

Jeśli już chcecie ograniczenia robić to zróbcie ogólnie dział nie temat - sprzedaż dla każdego na allegro gdzie każdy może wrzucić linka do aukcji i po 14 dniach sie usuwa samo a pozostałą giełde ograniczyć dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy dostałeś już takie odszkodowanie czy też tylko o tym przeczytałeś na ..... stronach Alle.. lub ich reklamach ?

 

ja też dostałem zwrot co do złotówki.

 

Ja powiem tak,nowi co rejestrują sie na forum mający jeden post jeszcze w dodatku w dziale sprzedam omijam zdaleka chodz nie ukrywam faktu ,że nie raz kusiło mnie aby kupić od takiego jakiś klocek ale była obawa ze bedzie zoonk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki ale tez na temat gieldy. Czemu nie mozna prowadzic delikatnej dyskusji o sprzecie sprzedawanym w tematach gieldy?! Ktos ma jakies pytanie i zadaje je sprzedajacemu, ktory juz na podobne odpowiedzial... Pozatym zawsze moze sie pojawic dobra dyskusja na temat danego klocka, ktora w odpowieniej mierze opisze sprzedawany produkt. Osoby potencjalnie zainteresowane beda lepiej poinformowane, co moze wyjasnic wiele nieporozumien jeszcze przed faktem zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma szans dobrze funkcjonować dam przykład :

Na pikniku jeden ze wzmacniaczy pod tweeterami sprawdzał hehepack u siebie i mu nie pasował (opinia in minus) .

Potem ten wzmacniacz grał u waski-ego i On był z niego bardzo zadowolony (też na górze).

Nie ma takich samych gustów i takich samych aplikacji i chwała za to :zawstydzony: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji bo za dużo ludzi pisał teksty tupu:

za drogo

nie jest tyle wart

opuść dyche

czemu go sprzedajesz

opuść trzy dychy

jaki palant to kupi

wciskasz szmelc

jak opuścisz stówę to wezmę

 

Dodatkowo :

Wyslij gratis,

gdzies tam widziałem sporo taniej,

 

A moje ulubine- Wezme twoje radio ale jak wezmiesz moje "GRATY" i dopłace ci stówke :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DramAnDBass czytasz co Ci ludzie ??

każdy z nas ma inny gust, Tobie się podobają fiołki, a mi róże, Tobie hondy, a mi ople !

btw

każdy wzmacniacz, głośnik w każdym aucie zagra inaczej, bo każdy z nas ma inaczej rozwiązane umiejscowienie, strojenie itp, itd

 

tym bardziej, że gust jest jak c....j, każdy ma swój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok ale wez 100 osob wsadz w dwa rozne auta ( z "otwartymi" bagaznikami) w jednym AS Xion w drugim DD 1012 nawet pod roznymi wzmacniaczami powiedzmy podobnej mocy, jakosci i jestem pewny ze 75% osob bedzie potrafilo okreslic ktory byl bardziej "tlusty" a ktory "suchszy". Ergo sa pewne tendencje ktore normalny czlowiek nie audiofil jest w stanie rozroznic i gust w tym punkcie nie ma nic do rzeczy, bo jeden zabralby AS drugi DD. Nie mowie o wysluchiwaniu w tym samym aucie pod danymi klockami kondensatorow w zwrotnicy. Nie wpadajmy w paranoje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, dla przykładu: to forum czytam od kilku lat, nigdy sie nie rejestrowałem bo nie było mi to potrzebne, nic nie kupowałem i nie sprzedawałem. Udzielać sie bez jakiegoś doświadczenia tez sensu moim zdaniem nie ma. Dla przykładu na forum www.audiocar.pl jestem zarejestrowany od 5 lat, i co z tego skoro mam tam tyle postów co tutaj, jak nie mniej, a forum przeczytałem prawie całe. Dopiero teraz zacząłem inwestować w porządne klocki, i swoje poprzednie chce sprzedać...

 

Witam!

 

Ja jestem podobnym "przykładem", także popieram przedmówcę.

 

Pozdrawiam!

 

napisałem coś (powyżej) na forum ...i już nie mogę przeglądać działu "ogłoszenia":(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się doczekaliśmy ograniczeń w dziale sprzedam. Raz że trzeba mieć min 50 postów to jeszcze być min 3 miesiące zarejestrowanym na forum... Najlepsze jest to że że np ja już wcześniej zakładałem temat w dziale sprzedam a teraz nagle nie mogę. ( mam już powyżej 50 postów jednak po zmianach zaczęło brakować mi 1 miesiąca stażu na forum ) ale to nic mój dzisiejszy post nie został zaakceptowany ale na 1 stronie działu sprzedam są przynajmniej 2 osoby które nie spełniają NOWYCH kryteriów a ich tematy wiszą tam ( jeden został dodany wczoraj ) ciekawe dlaczego?? jakieś fory mają niektórzy czy jak?? cała ta sytuacja szczerze mówiąc lekko mnie zdegustowała i uprzedziła do forum...

 

 

aha zapomniałem dodać że nie zarejestrowałem się na forum dla działu sprzedam bo pomimo że miałem w nim jeden temat to i tak nic przez forum nie sprzedałem ( wszystko poszło na ebayu )zarejestrowałem się aby dowiedzieć się wiecej o sprzęcie i czegoś się nauczyć. kupiłem trochę klocków. zostało to co mi się podoba a reszta była na sprzedaż dlatego skorzystałem z tego działu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisałem Ci na PW. My czyli moderacja jest na forum nie od dziś (ja jestem od samego początku) i niestety ale od połowy tamtego roku zaczęły pojawiać się osoby 'żyjące ze sprzedaży klocków'. Niby ok ale ale przez ten prawie rok zdarzyło się sporo oszustw o których byliśmy informowani. Dlatego żeby osobom utrudnić ten proceder trzeba wstawić jakieś ograniczenia.

Możecie się z tym nie zgadzać ale postawcie się w sytuacji że to Was ktoś oszukał. Nie chcielibyście by forum pomogło ograniczyć takie rzeczy?

Forum to nie allegro i nie powinno być sytuacji gdzie stawiamy sobie za priorytet sprzedaż.

Nie mówię że to konkretnie Ciebie dotyczy Luke ale dmuchamy na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ciebie mamy wziąć pod ochronkę , bo Ty jesteś inny ..tak? Sam widzisz że łamiesz regulamin i jeszcze się tutaj żalisz?

 

Jakbyś dokładnie przeczytał datę tematu Marera, to zauważyłbyś że napisał on swój temat 16 maja a punkt 11 został dodany 20maja ... łapiesz już czy tłumaczyć dalej?

 

Co do Caskpa , no to faktycznie było trochę z rozpędu moderatora ale ... ja to uważam za lekki ukłon z naszej strony dla admina/właściciela "zaprzyjaźnionego" forum o identycznej tematyce .

 

PS: jeśli nie wiesz kto to Caskp chętnie wytłumaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to co piszesz greg-si ale powiem krótko nie każdy jest oszustem i nie każdego należy mierzyć jedną miarką i wrzucać do jednego worka.

 

a co do twojej wypowiedzi Powalla to kompletnie nie zależy mi abyś brał mnie pod jak to nazwałeś " ochronkę " bo jak pisałem wyżej i tak wszystko sprzedałem na ebayu i przeżyje jeszcze ten miesiąc żeby wyjść z grupy użytkowników " podwyższonego ryzyka "

 

i wcale się tu nie żalę tylko piszę co myślę do tego mam prawo jesteśmy na publicznym forum a nie twoim prywatnym kolego powalla i proszę Cię nie pisz postów w sposób jakbyś był wszechwiedzący i wszechmogący bo to że jesteś moderatorem tu i na elektrodzie jeszcze nic nie znaczy...

 

P.S tak się składa że wiem kto to Caskp ( rozmawiałem nawet z nim na gg ). nie tylko ty wszystkich znasz. pozdro panowie i miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to uważam za lekki ukłon z naszej strony dla admina/właściciela "zaprzyjaźnionego" forum o identycznej tematyce

 

hmmm moze bez zabawy w rownych i rowniejszych co? albo regulamin albo wlasne uznanie moderatorow, nie oba naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę co myślę do tego mam prawo jesteśmy na publicznym forum

 

 

Jesteś na PRYWATNYM FORUM kolego lucky luck... nawet czateria jest prywatna !

Lucky lck

No a co do swoich praw to wiesz że łamiesz regulamin i jeszcze fochy walisz? Jadąc 80 km/h w terenie zabudowanym i złapany na radar będziesz się tłumaczył że ten za Tobą też tyle jechał, a tylko Ty bulisz? Łamiąc przepisy /regulamin trzeba mieć świadomość ,że jesteś gotów przyjąć to na klatę , a nie zasłaniać się innymi.

 

Sprawę tematu Caskpa omawialiśmy z Kamilem i to on uznał że zostaje ... przypominam że Kamil to WŁAŚCICIEL tego forum ...dodam znów dla przypomnienia i utrwalenia > PRYWATNEGO FORUM!

 

PS: z tym GG to mnie zabiłeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na PRYWATNYM FORUM kolego lucky luck

 

oki może jest prywatne ale do użytku publicznego. Właściciel forum nie założył go żeby prowadzić pogawędki z kolegami z podwórka w prywatnej sieci lan pt "podwórko " tylko udostępnił dla wszystkich. zrozumiałe jest że zawsze jest jakiś właściciel czegoś...

 

No a co do swoich praw to wiesz że łamiesz regulamin

 

skoro tak to mnie uświadom a na pewno wyciągnę z tego wnioski na przyszłość

 

PS: z tym GG to mnie zabiłeś ...

 

śmiej się śmiej to tylko świadczy o tobie... łatwo się szydzi z innych i sprawia wrażenie jakby się pisało z tłukami po podstawówce a samym było co najmniej po harvardzie. a ty jak rozmawiasz z ludzmi którzy mieszkają setki km od ciebie?? do każdego jeździsz pogadać?? ja nie będę jechał prawie 2tyś km żeby o czymś pogadać więc używam gg. I nie miało to znaczyć że go znam osobiście bo tak nie jest ale chyba wiem z kim gadałem

 

Jadąc 80 km/h w terenie zabudowanym i złapany na radar będziesz się tłumaczył że ten za Tobą też tyle jechał, a tylko Ty bulisz? Łamiąc przepisy /regulamin trzeba mieć świadomość ,że jesteś gotów przyjąć to na klatę , a nie zasłaniać się innymi.

 

nie wiem po co jeszcze pijesz do tego że pisałem o innych wątkach założonych przez osoby nie spełniających kryteriów. podałem to tylko dla przykładu. niech się chłopaki cieszą mieli szczęście i tyle

 

P.S dla mnie temat skończony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to co piszesz greg-si ale powiem krótko nie każdy jest oszustem i nie każdego należy mierzyć jedną miarką i wrzucać do jednego worka.

Czyli jak policja Cię zatrzymuje i bada na alkomacie to co też im mówisz że nie jesteś pijakiem, jak prosi Cię o dokumenty to też mówisz że nie jesteś oszustem i płacisz składki, u lekarza nie dajesz książeczki ubezpieczeniowej bo mają Ci uwierzyć na słowo że jesteś ubezpieczony, w szkole mówiłeś nauczycielowi przed klasówką że i tak umiesz więc po co mam ją pisać?

Sorry ale to co napisałeś to totalna głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze są ograniczenia,oczywiście że ktoś na tym ucierpi,ale tak jest ze wszystkimi "zakazami" że one nie muszą się podobać tylko muszą być w miarę skuteczne i jeśli to ma ograniczyć przekręty to podpisuje sie pod tym obiema "rencami" i nogami ;]

A co do CASKP, jest to osoba dobrze znana w kręgu CA wiec na to tez się inaczej patrzy niż na jakiegoś Pana X z Parzymiechów którego nikt nie zna. Na to się mówi koneksje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale o czym Wy u dyskutujecie?

 

Wprowadziliśmy taki punkt regulaminu i należy się do tego dostosować.

Koledzy wyżej wyjaśnili dlaczego tak jest, a nie inaczej.

 

 

Właściciel forum nie założył go żeby prowadzić pogawędki z kolegami z podwórka w prywatnej sieci lan pt "podwórko " tylko udostępnił dla wszystkich. zrozumiałe jest że zawsze jest jakiś właściciel czegoś...

I właściciel tego forum (ja) nie płaci po to jakby nie patrzeć dużej kasy co miesiąc (na utrzymanie serwera), aby żerowali na nim głównie nowo zarejestrowani handlarze wrzucający swoje zabawki na handel. Co gorsza były sytuacje, że wystawiali towar, którego nie ma.

 

 

Tyle w temacie - sprawę uważam za zamkniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...