Skocz do zawartości

A/D/S 310PX - Ktokolwiek macał, ktokolwiek wie.


waski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szacuneczek :padam:

 

 

Zwracam się do Was z zapytaniem - czy ktoś słyszał tego subika w akcji lub chociaż wie czego się po nim spodziewać? Znalazłem opinie na hamerykańskich forach - bardzo pozytywne opinie.. jednak im nie ufam :P Wydaje się on być dość rzadkim zjawiskiem. Mogę położyć ręce na jednej sztuce za dobre ( ale nie rewelacyjne ) pieniądze jednak kosztować to będzie trochę zachodu i po prostu nie wiem czy warto - stąd pytanie czy ktoś już to testował. Z góry dziękuje za wszelkie info.

 

Foto zapożyczone ;)

post-1413-0-76639600-1299618334_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinos :rotfl: .

Skoro się nim zainteresowałeś to pewnie masz na niego "zamyszkowane" drobniaczki i raczej tylko go kupując cokolwiek się Tobie rozjaśni co Nam kiedyś pięknie opiszesz.

Ja bym brał bo taki hmmm inny niż wszystkie :wink:

 

P.S. Jankesy nie "grzeszą" ogólną bystrością ale co do tematyki CA możemy się u Nich sporo naumieć.

 

Z ciekawiści ile ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle upatrzyłem co prawie sam do mnie przyszedł.. a raczej informacja o nim. Problem w tym, że na razie drobniaczków na to brak bo w sumie suba który mnie zadowala mam ... ;) Ale..zawsze może być lepiej ;) Niestety muszę się trochę nagimnastykować by go zdobyć dlatego wolę zapytać czy w ogóle warto się "męczyć" :) Wiem że forumowy opis nie zastąpi odsłuchu ale zawsze można coś wywnioskować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dosyć ciężko będzie o nie "amerykańską" opinię, sub z czasów świetności a/d/s z najwyższej serii. Był bardzo drogi i limitowany, nadal używki kosztują dosyć dużo. Jeżeli cena jest rozsądna i stan dobry, to myślę że nie będzie większego problemu ze sprzedażą go na ebayu, w wypadku jakby nie przypasował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w miarę rozsądna patrząc na historie ich na e-bay czy giełdach forumowych - rewelacyjna tez nie ;) Stan ponoć kolekcjonerski. No zobaczę jak się z finansami i zalatwieniami spreze - moze zaryzykuje :) Dobrze wiedzieć to, co napisał stefanb . Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś info to zapraszam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...