Skocz do zawartości

5kW@1ohm


Bzyku123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

potrzeba mi wzmaka koło 5kW @ 1ohm, nie mam pojęcia co wybrać, póki co mój faworyt to z1 od dd i ss xxx-6500D

absolutne max to 3tys zł, sprzęt może być używany, raczej w tej cenie i z tą mocą to tylko używki ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

możesz dać. póki co hajsu nie mam i tak się pytam za czym mam się rozglądać, gdzieś dopiero za dwa miechy będę miał grubszą kase jak dostane odszkodowanie za kolano

 

a co sądzicie o Emphaser EA 2400D?? wisi na allegro za 4koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za SPL 7 jest ok (ale ze przy 0.75 ma error to STANOWCZO za szybko) oczywiście wszystko zalezy od zasilania, ja za niecałe 5 kilo rms wywaliłem troszke ponad 2 kzł :)

Najmocniejszy SAZ ma chyba 4,5

SPL 7 to jest jakby inny DD Z2 - zalezy jaką instalke bedziesz miał, ale wydaje mi sie że piec ten pasuje bardziej do instalacji 16v i wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, zdaje sobie z tego sprawę, altek już idzie, a kable i aku przy następnej wypłacie, nawet jak bym miał wcześniej taki wzmak to go podłącze dopiero jak prąd będę miał zrobiony, ale 3 tysie to trochę przesada, za spaware 70mm2 żeby było po 7 żył na plus i 7 na minus dam jakoś 1,5tys, altek mnie wyniósł 150zł, jakiś żelowy aku jak się uda to może na Bydgoszcz będzie, a jak nie to przyszły sezon dopiero, póki co będzie bosch s5, nie wiem czy wydolę finansowo żeby wszystko mieć na tip top w tym sezonie, a jeszcze wygłuszenie auta muszę zrobić, dobrze że w easca nie ma żadnych wytycznych w sprawie wygłuszenia, bo mam pewien pomysł na wygłuszenie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, zdaje sobie z tego sprawę, altek już idzie, a kable i aku przy następnej wypłacie, nawet jak bym miał wcześniej taki wzmak to go podłącze dopiero jak prąd będę miał zrobiony, ale 3 tysie to trochę przesada, za spaware 70mm2 żeby było po 7 żył na plus i 7 na minus dam jakoś 1,5tys, altek mnie wyniósł 150zł, jakiś żelowy aku jak się uda to może na Bydgoszcz będzie, a jak nie to przyszły sezon dopiero, póki co będzie bosch s5, nie wiem czy wydolę finansowo żeby wszystko mieć na tip top w tym sezonie, a jeszcze wygłuszenie auta muszę zrobić, dobrze że w easca nie ma żadnych wytycznych w sprawie wygłuszenia, bo mam pewien pomysł na wygłuszenie.

 

pozdro

 

 

no to jak chcesz z jednego aku w amatorze pociagnac 5kw to szykuj sie na duzy wydatek (od 1500 w gore)a nie na bosza.

a aletek za 150zl to tez chyba nie to co powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...