Skocz do zawartości

n, cyfrowy polsat, czy moze cyfra +?


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem n-kę jakiś rok temu i..zrezygnowałem. Miałem dość walki z nimi o jakieś dodatkowe pakiety których nie chciałem, wyłanczanie ich trwało 3 miesiące i parę innych rzeczy. Pewnie miałem pecha i teraz może jest lepiej ale już sie zraziłem...

Popieram nie Ty jeden z nimi walczyłeś masakra jakaś nie wiem jak teraz jest ale tak jak waski zraziłem sie i teraz mam Polsat ful opcje i nie narzekam.

 

najbardziej interesi mnie pakiet discovery i bbc,

na polsacie też masz discovery i to w HD lecz z BBC zrezygnowali ale jest nowy program zamiast niego przyrodniczy :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po 1000000 probie ustawienia anteny, zrezygnowany, zakladalem antene na moj uchwyt (swoja droga kawal kloca, do tego jeszcze podwojna warstwa cynku nakladana ogniowo) przez przypadek zlapalem HOT BIRD'a :D teraz sie aktywuje i chyba nie bede zalowac wyboru :) dzieki za wszelkie podpowiedzi :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1000000 probie ustawienia anteny

70% społeczeństwa rezygnuje i dzwoni po fachowca - dzięki temu mam z tego dobre fuchy :)

Mi to zajmuje 20 sekund, ponieważ mam miernik.

Przy dokręcaniu czaszy pewnie sygnał Ci też lekko ucieka więc dobrze tam patrz, aby był wysoki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalapalem o co chodzi z katami, sprawdzilem wszstkie stopnie jakie powinny byc i robilem to "na slonce" :P jestem z tych ludzi ze jak sami nie zrobia to wogole miec nie beda :D aktualnie mam 72-74%, jutro podniose lekko kat czaszy ku niebu i powinno byc okolo 80-90% jakosci, sile mam teraz na 82%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz list z nowym regulaminem jak juz nie dosteles...

 

nic jeszcze nie dostalem, wzialem w ostatni dzien promocji kiedy abonament jest 48zl/mies i umowa na 13 miesiecy. CZy ktos jeszcze dostal list z "nowym" regulaminem po podpisaniu umowy z n? Ja o niczym takim nie slyszalem. Wiem, ze jest nowa promocja, ale mnie to nie dotyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Yo, to, odswieżam temat, w N`ce do końca promocji 2 dni, pakiet FILM HD za 79PLN http://n.pl/nsklep/promocje z HBO (3x), nFilm (2x), Filmbox (3x), no i cała masa w HD. Sam mam teraz Cyfrę i wypowiedziałem dzisiaj umowę z racji kończenia się umowy z końcem lipca, a za pakiet który mam aktualnie i płacę coś 82PLN zaśpiewali sobie po umowie 139PLN+20PLN miesięcznie za PVR`a... tak więc myślę o zmianie i pytanko, brać tą N`kę, czy może poczekać na nową promocję, ewentualnie czekać do końca wakacji aż coś się pojawi lukratywnego??:) POLSZMATU NIE BIORĘ POD UWAGĘ W ŻADNEJ OPCJI. Kablówki też odpada bo mieszkam w domu i nie mam możliwosci na UPC, TOYA itp itd, kabla telefonicznego tez nie mam więc Nerwostrady itp odpadają.... a może ktoś wie czy będzie jakaś promocja taka jak ta z lutego w N`ce?? 49PLN za wsio??:) no chyba, że Cyfra coś by ciekawego zaproponowała w międzyczasie...:|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

A ja właśnie przedłużyłem umowę z cyfrą+ ;)

Za Pakiet płacę 99pln (łącznie już dekoderem pvr).

Aczkolwiek ostatnią umowe miałem lepszą, bo za ten sam pakiet płaciłem przez całą umowę tylko 32pln :)

Pakiet jaki posiadam to Optimum + wszystkie programy w HD, oraz cały pakiet Canal+ i dekoder pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może poczekać na nową promocję

 

N'ka stosuje dziwny kalendarz , a mianowicie odliczają na stronie dni do końca promocji ,a po dniu nr 1 jest na nowo 6 dni :) Prawdziwe promocje robią tylko na święta jakieś , a teraz na wakacje olewają sprawę , bo nawet sam program TV mają przygotowany jak do ludzi obudzonych ze śpiączki (same powtórki) .

 

PS: te ich HD to też takie że włączają płytkę BR ma się wrażenie że TVN HD to SD i to marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek co chwila masz promocje w Nce czy to C+ ja posiadam C+ i polecam, ze względu na Sport, który mnie interesuje, liga hiszpańska, angielska, niemiecka, francuska i włoska, polska mniej xP

C+ w HD, HBO w HD, tvp w HD, national geo i animal planet jak i discovery niektóre w HD,

dla mnie najlepsza opcja, gdyby ktoś się upierał na LIGĘ miestrzów każdy mecz, to oglądam przez internet w HD :D więc Nka staje się zbędna 4 me ofc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derek81 , właśnie aktualnie mam C+, tylko płacę 82PLN, kończy mi się umowa i mi zaproponowali to samo za 139+20 za PVR, robi się 159PLN, jak dla "stałego klienta" to mi normalnie Pier....ęli PROMOCJA, że HO HO :) Sport zlewam i tak meczy mało oglądałem, bo czasu nie było, ale przy mnogości kanałów (C+, HBO) prawie zawsze coś się znalazło.... tylko z ceną trochu po bandzie poszli więc rezygnuję i będę czekał na coś innego albo wezmę n`kę, BTW jeszcze lipiec mam C+, to chyba dopiero sierpien wrzesien bede czegos szukal, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...