Skocz do zawartości

n, cyfrowy polsat, czy moze cyfra +?


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu stoje przed wyborem telewizji satelitarnej. Zastanawiam sie nad tą trójcą, bo podobno najlepsze na polskim rynku. Może ma ktoś porównanie n, polsatu, czy cyfry? Zależy mi nakanałach HD tvp1, tvn, wszystkie discovery, national i pakiet BBC tez w HD.

 

Kto co radzi? (kablówka mnie znudziła i nie mozna tam liczyć na lepszą jakość...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polsatu nie polecam, nie idzie się z nimi dogadać a z dekoderami często są problemy i trzeba mieć niezłą cierpliwość żeby z nimi prowadzić negocjacje. Cyfrę mam ale właśnie rezygnuję z ich usług, jeśli miałbym coś wziąć to chyba n, duży wybór kanałów za rozsądną cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatu nie polecam, nie idzie się z nimi dogadać a z dekoderami często są problemy i trzeba mieć niezłą cierpliwość żeby z nimi prowadzić negocjacje. Cyfrę mam ale właśnie rezygnuję z ich usług, jeśli miałbym coś wziąć to chyba n, duży wybór kanałów za rozsądną cenę.

 

N'ka chyba jest obecnie najlepsza. Tesciowie mieli rok i skonczyla im sie umowa, stali przed podobnym dylematem i zdecydowali sie jeszcze na N'ke bo mieli najlepszą oferte....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Cyfrę jeszcze bez HD. W momencie kupna plazmy z HD chciałem wymienić dekoder na HD i był wielki problem, bo nie mogli mi załatwić dekodera. Po 2 tygodniach awantur zrezygnowałem i mam N'ke i jestem super zadowolony. Mam wersję z 500GB dyskiem, więc sporo mogę sobie nagrać i później odtwarzać. Brak awarii czy innych cudów.

 

2 domy dalej wujas ma Polsat i ciągle jakieś problemu. Brak sygnału, a to dekoder się zwiesi i inne cuda na kiju.

 

Ja bym brał N'ke na Twoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Polsat od zawsze ...teraz N i sobie chwalę ale uwaga nie ma "paczki Polsatu" , więc jeśli się przyzwyczaiłeś do tych kanałów , to się zastanów .

 

PS: teraz za 48zł miesięcznie masz ful kanałów , umowa 13 miesięcy i dekoder z nagrywaniem za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem n-kę jakiś rok temu i..zrezygnowałem. Miałem dość walki z nimi o jakieś dodatkowe pakiety których nie chciałem, wyłanczanie ich trwało 3 miesiące i parę innych rzeczy. Pewnie miałem pecha i teraz może jest lepiej ale już sie zraziłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N' ma najlepsze i najbardziej zaawansowane dekodery na rynku,najlepszą jakość HD (to że dekoder ma wyjście hdmi wcale nie znaczy że zachwycisz się jego HD- jak w polsacie)NBOX turbo 500 gb dostał nagrodę jako produkt roku.N' ma także najbardziej zaawansowany multiroom- możesz zatrzymać obraz w 1 pokoju- iść do drugiego i odpałzować jak i na obydwu nagrywać.Dekodery obsługują USB STICK czyli tuner DVB-T na usb i dodają kanały DVB-T do listy na dekoderze przez co można 'ominąć' brak polsatu i oglądać go z DVB-T.Dekodery są w sumie bezobsługowe nie musisz instalować żadnych kanałów,znać transponderów i innych pierdołów.Co do oferty kanałowej to już kwestia gustu.BBC są teraz na wyłączność w N'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu jak z polszmatu wycofali caly pakiet BBC, przeszedlem do N, masz full pakiet na 12 miechów a umowa na 13 jak tu wyzej ktos pisał.

 

Niby ma byc sam polsat niebawem ale u mnie jeszcze nie ma a bralem miesiac temu :)

 

Ale zasieg i kont pilota doprowadzaja mnie do szalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam polsat cyfrowy i nigdy nie miałem problemu tak jak co niektórzy tu piszą sygnał gubi czy coś w tym stylu (jeśli sygnał gubi to znaczy że antena nie jest najlepiej ustawiona) nigdy mi się dekoder nie zawiesił fakt kanałów trochę powyłączali (mam pakiet familijny) ale te co mnie interesują sa polsat sport(boks)jeden z najlepszych kanałów, cyfrę miałem ale zrezygnowałem co do N to moze wezmę jak się mi polsat skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N' daje dekoder (recorder) w udostępnienie wart grubo ponad 1000 i nie pobiera ani złotówki za dzierżawę - płacisz tylko za aktywację albo i nie bo ostatnio jest za 0 zł- czyli piszesz umowe bierzesz dekoder i płacisz tylko za abonament.Cyfra zawsze pobierała 10 zł za udostępnienie ich dekoderów które były g.. warte.Polsat sprzedaje dekodery na własność za np 99zł- zastanówcie się ile ten czajnik musi być wart że za tyle je sprzedają i jeszcze na tym zarabiają.Rozwiązujesz umowę z Polsatem i zostaje Ci kolejny chłam do kolekcji w garażu bo na miejsce jego podłączysz inny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pelen pakiet N-ki

do tego dekoder cyfrowy z 500GB HD i nagrywarka

place 99zl miesiecznie i nie mam problemow

 

jest jeden problem bo do tej pory mozna bylo nagrywac przez internet

wchodziles na strone, logowales sie i zaznaczales co ma sie w domu nagrywac

teraz zmienili system i juz sie nie da

w odpowiedzi na reklamacje napisali, ze to sa uslugi dodatkowe a nie gwarantowane w umowie

rozmowa przez telefon z nimi to tez dziwna sprawa wiec nie dzwonie

rozmawiaja z toba jak z idiota ktory nic nie wie

a jak zapytasz o jakies sprawy techniczne to nie potrafia odpowiedziec

minus brak polsatu ale juz sie przyzwyczailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Polsat i wiecznie były problemy, chyba nie było miesiąca żebym nie dzwonił do nich po coś. Dekoder się wieszał, zmieniali co jakiś czas parametry a mój dekoder się nie przestawiał i musiałem ręcznie ustawiać i dzwonić do nich jakie są nowe parametry. Mam N i śmiga bez zarzutu od kilku lat. Teraz mam na 12 czy 13 miesięcy za 48 zeta wszystkie pakiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że oprócz CA zajmuję się montażem anten satelitarnych to z powiem, że N'ka miała super promocję 48 zł pakiecik i najkrótszą umowę.

 

A co do problemów z sygnałem i innych to wina leży po złym ustawieniu czaszy lub starym konwerterem :)

 

 

Jak się zdecydujesz na jakiś pakiet to zakup również czaszę 80 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem reklame, ze obecna promocja dobiega konca, poczekam na promocje swiateczna i wezme N, najbardziej interesi mnie pakiet discovery i bbc, polsatu i sportu prawie wcale nie ogladam. Nie wiem jak gdzie indziej, ale u mnie w miescie daja na wlasnosc antene za 90zl na dwa dekodery, zapomnialem dopytac jaka srednice daja...

 

na swieta pewnie cos lepszego wymysla :) jednak kusi mnie ta umowa, ktora jest krotka i tylko za antene zaplace.. moze jutro sie przejde do nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...