Skocz do zawartości

Co wybrać


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zalozylem podobny temat w dziale wszystko o CA. Niestety za milo nie bylem tam traktowany wiec ponaglam swoja prosbe tutaj. Otoz chce zlozyc sobie sprzecik w aucie. Niestety jest to Audi A4 sedan wiec kazdy wie jak ciezko go naglosnic. Moje ambicje pod wzgledem mocy ida w gore takze chcialbym chwycic sie za basik by to ladnie chuczalo a i cisnienie ladnie wstrzasalo autem. Rozmawiajac z niektorymi kolegami z forum zrobilem mala liste sprzetow ktore mnie interesuja. Bardzo prosze o pomoc w rozstrzygnieniu dylematu. Chcialbym znac wasza opinie na temat tego co znajduje sie ponizej i ktory wybor bedzie najlepszy. Co chce osiagnac: Mocne granie, potezny bas, cisnienie. Sprzet nie bedzie startowal w zawodach bo zapewnie nie mam szans a i jestem laikiem jesli chodzi o potezniejsze granie, ale chcialbym aby nie szlo wysiedziec w aucie a ludzie stojacy na zewnatrz kiwali glowa :P Zapraszam do rozmowy w tym temacie. Bardzo mile widziany jest zaproponowany sprzet przez was ktory by zrobil mocne wrazenie za w miare rozsadne pieniadze. prosze rowniez napisac jakie byscie polecali wtedy przetworniki, klocki, okablowanie, akumulatory, kondki i altki.

 

Pozostaje tylko dylemat co:

1x 15 calowy Orion HCCA

1x 15 calowy Kicker Solo Baric S15L72

2x 12 cali Kicker S12L74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak po starym sprzecie nic nie zostalo wszystko sprzedane prucz hertz-ow HSK 165.4 ktore sobie zostawiam. Auto to Audi A4 TDI Sedan model B6 cale w standardzie. Puki co wygluszone drzwi. Jesli chodzi o radio to mam kenwooda KDC BT6544U - pod tym bedzie tez to gralo. Jesli chodzi o suba to podobaja mi sie wyzej wymienione - aczykolwiek czekam takze na wasza opinie i ewentualnie wasze doradztwo. Pozostale czesci takie jak wzmak, altek, aku i kondek oraz kolejne odseparowane nabylo by sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak

1-audio system helon 15"

2-dd 9515 mam takiego za dobrą kase jak cos to na pw

3-vibe black deth 15" papier

4-re mt15"lub mx15"lub xxx15"

5-ground zero gzpw 12spl lub 15spl mam nowke za dobrą kase jak cos to pw

długo by tak wymieniac okresl sie finansowo ile masz to cos ci złożymy

a kabel i aku polecam hollywood tez mam fajne ceny!!!

a jak bedziesz miec dobry aku na kondek ci na hu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to A4 to sedan, sam mam A6 i tam dopiero dwa raptory 15" + piec 2.2 kw robią dobra robote.

Od siebie proponuje 15" re xxx.

gdzie tam dupa od oka a6 do a4 ma daleką drogę :wstyd: ja w a4 włożyłem 1 black deth i do niego 1000w rms i bude miało roznieść :super:

Edytowane przez marbella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie pamietam ile razy pisalem to w innym dziale bo caly czas zameczali i na pw i gg. Stary sprzet praktycznie caly zostal wymontowany i sprzedany. Procz wygluszenia drzwi przednich i 1 zestawu odseparowanego hertz-a 165.4 nic nie ma zatem zestawik bedzie od poczatku zakladany do zwyklego auta. Czeka mnie zakup glosnika (suba) wzmaka pod niego, wzmaka 4 kanalowego pod przod, ewentualnie kolejnego odseparowanego zestawu. Do tego okablowanie, aku i bycmoze kondensatora i dokoptowanie altka.

Troche dlubania i wyciszania a przedewszystkim wytrwalosci...... :)

Edytowane przez Wodzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wzmaka to myslalem cos o mocy 2 do 2,5 KW mysle ze Orion 2500D badz 5000D ewentualnie Hifonics. Meczy mnie jednak mysl z tym subem czy dam rade wcisnac 1x15 cali z skrzynka BR. W dodatku zastanawiam sie jak by to bylo z 2x12 cali i podobnej mocy 2 do 2500W

Nadal sie zastanawiam a forum cos przymilklo..... panowie nie ma jeszcze ocieplenia ze kazdy siedzi i dlubie zatem zapraszam do rozmowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja potrzebuje informacji na temat suba jakiego mam tam wsadzic i wzmaka. O prady nie martwie sie. Wrazie czego dodam kolejny alt. Chodzi o to co mam wybrac czy 2x12 czy 1x15 - co lepiej zagra.

Kolejnym znakiem zapytania dochodzi miejsce a raczej powiezchnia.

Wiem ze 15cali napewno sie zmiesci. Ale czy ktos patrzal czy skrzynia wejdzie do kufra czy trzeba ja skladac bezposrednio w nim ? - Tutaj jest problem.

 

Najpierw jednak chcialbym zasiegnac informacji czy lepiej zagraja 2x12 cali, czy lepiej zagra 1x15 cali - jak roznca jest pomiedzy tymi zestawikami

To co mnie interesuje to moc, potezny bas, potezne zejscie i cisnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...