Skocz do zawartości

Dział kupię


Hellsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze pamiętam(jeżeli źle to przepraszam), bo nie chce mi się grzebać, ale czy czasem to nie Ciebie Marcyś ostatnio upominał, że komentujesz ceny, które podawane są w dziale Kupię/Sprzedam ?

 

w dziale kupię od czasu do czasu i nie miałem pisząc moich wypowiedzi złych intencji, w dziale sprzedam nic nie pisałem :P

 

Pozwala zweryfikować czy dana osoba ma faktycznie zamiar wyjść z torbą czy bez. Bo przecież jak mi na czymś zależy, to napisanie PW, to żaden kłopot.

 

znam takich userów ( z forum ) co tylko głowę zawracają ( niestety tak to ja odbieram ), a i tak nic nie biorą. Więc odpowiedz sobie sam, czy piszą taki temat dla jaj, czy też wertują rynek niczym makler giełdowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komentowanie cen też będziemy wyciągali sankcje karne - cena ustala sprzedający i nic nikomu do tego :)

Również podpisuje sie pod tym rękami i nogami , nie tak dawno w dziale kupie moj temat o Hertz Hsk własnie został tak potraktowany przez kilku userów tj. paskudne komentarze i wymadrzanie sie , i dziwne podteksty że ' z takimi co szukaja taniej to lepiej interesow nie robic, a coraz wiecej takich itp' , albo że za tą cene to nie kupisz itp. Kupujacy rozwiazuje te kwestie a nie postronni gapiowie- nie masz nic do sprzedania/zaproponowania nie odzywaj sie i juz, bo tylko off topic robisz. Albo komentowanie ceny sprzedaży na allegro golfa IV Kris-a ze za tyle to nie sprzedasz.

Za komentowanie ceny warn. O i tyle. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja często przeglądam dział Sprzedam i Kupie tylko po to, by zorientować się jak się rzeczy cenią. Gdy chcę coś kupić to już mniej więcej wiem w jakich widełkach cenowych to stoi. A czasem mam jak hehepack - coś bym sobie kupił ale jak nie widzę ceny to nie zawracam sobie głowy :P Dlatego dobrze jeśli cena by się przewinęła w temacie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja często przeglądam dział Sprzedam i Kupie tylko po to, by zorientować się jak się rzeczy cenią.

 

Również tak robię żeby zorientować się w cenach. Gdy chcę coś kupić wiem ile mniej więcej można zapłacić za jakąś rzecz. Tak samo jak chce coś sprzedać wtedy już wiem jakiej ceny nie dawać aby nie zostać skomentowanym w dziwny sposób.

Może to wydać się śmieszne ale zaglądam też tam żeby popatrzeć na zdjęcia :) czasem może to też uchronić przed kupnem jakiejś podróby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawanie ceny przy ofercie sprzedaży powinno być bardzo respektowane przez administrację. Nie cierpię wpisów "ile dasz" albo "zaproponuj coś". Nie oszukujmy się jest to naciąganie na siłę kupującego. Sprzedawca doskonale wie ile chce za to wziąć a jednak liczy na dodatkowe profity wynikające z niewiedzy kupującego. Jeżeli ktoś chce coś sprzedać a nie wie za ile to niech wystawia licytację i wkleja link :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tylko domyślać , ale czy koledze nie chodziło o oferty w dziale "Kupię".

 

Piszesz że chcesz coś kupić , a ktoś Cię zarzuca propozycją , że daną rzecz ma i ile za nią mu dasz.

 

Faktycznie w dziale sprzedam jest porządek już od bardzo dawna. Moderacja pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawanie ceny przy ofercie sprzedaży powinno być bardzo respektowane przez administrację.

 

Odniosłem się tylko do tego wpisu , choć tytuł tematu mówi coś innego :zakrecony:

 

 

Dział kupię rządzi się innymi prawami i dodam ze ja bym ten dział również podciągnął pod punkt 11 ... wczoraj ktoś z jednym postem od razu postanowił zakupy robić , no ale zrób tu coś jak regulamin inaczej stanowi ;)

 

Jak dla mnie to wszelkie oferty powinny być na PW a nie w temacie i był by spokój ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tylko domyślać , ale czy koledze nie chodziło o oferty w dziale "Kupię".

 

Piszesz że chcesz coś kupić , a ktoś Cię zarzuca propozycją , że daną rzecz ma i ile za nią mu dasz.

 

Faktycznie w dziale sprzedam jest porządek już od bardzo dawna. Moderacja pomaga.

Racja sorki za błędy myślowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...