Skocz do zawartości

Dział kupię


Hellsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, ostatnio dość często irytują mnie teksty typu :

 

mam to - cena do ustalenia/dogadania/na PW i itp. albo zobacz na alledrgo, jebaju ...

 

Moim zdaniem jak ktoś coś ma, to niech pisze za ile ma to zamiar sprzedać, jak nie, to niech pisze PW, bo tak tylko niepotrzebnie pisze post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dział sprzedam Ci chodzi?

Tam jest regulamin i staramy się tego przestrzegać że musi być cena. Wiadomo że czasami człowiek klepnie za szybko ale ogólnie staramy się żeby ceny były w każdym temacie. Jak nie ma to raportuj.

 

A jeśli chodzi o dział kupię to ja już kilka razy podnosiłem ten temat ale cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin, ludzie tak pisza, bo czasem nie znaja wartosci sprzetu i wstyd im napisac ile za co chca, bo zaraz poleca od innych ironiczne i glupie uwagi.

 

np: uzytkownik X pisze, ze: kupie radio xxx"

 

uzytkownik Z pisze: "mam to radio xxx, jak cos to pw"

 

i co kogo tutaj boli? to ze ktos nie wie za ile co jeden od drugiego kupil??

 

Post pisze dla innych, zeby jak ktos spojrzy na temat, a chce to samo co autor, zeby wiedzial do kogo PW pisac

 

Ja wscibski nie jestem i mnie to wcale nie boli jesli nie wiem za ile kto cos kupil, za to az krzywo sie patrzy na posty typu: "za tyle to chyba mieszkanie, psa i jego bude dorzucisz" albo: "ja bym wolal wiecej za taki sprzet"

 

jesli jednak w regulaminie bedzie, ze nie mozna pod zadnym pozorem wrtacac sie w tranzakcje na forum i nie komentowac glupio, osmieszajac tym samym kogos tam to moze byc punkt, ze trzeba podac cene

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak niektórzy piszą, mam to, ale to wyjdzie poza budżet Twój, dogadamy się na PW ... nie lepiej od razu PW :P ?

Pomyślcie, to nie boli.

Zresztą jak by user napisał cenę od razu, to sądzę, że automatycznie znajdzie się więcej chętnych na daną rzecz, bo nie trzeba bawić się w PW i jest to dużo wygodniejsze.

Ale nie, tak, tak ja specjalnie o tym napisałem co by znać wasze i innych ceny, ba od razu wykupić chcę wszystko .. :wstyd: weźcie zejdźcie na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą jak by user napisał cenę od razu, to sądzę, że automatycznie znajdzie się więcej chętnych na daną rzecz, bo nie trzeba bawić się w PW i jest to dużo wygodniejsze.

 

 

Jak ktoś będzie czymś naprawdę zainteresowany, to i tak napisze pw. A ktoś, kto tylko chce znać cenę z ciekawości, to raczej nie będzie mu się chciało pisać :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zobacz na alledrgo

 

Może nie to było intencją tego stwierdzenia ale nie widzę nic przeciwko wklejania linków do allegro informujące "Kupujacego", że coś takiego akurat jest na portalach aukcyjnych.

 

Resztę popieram w pełni.

Edytowane przez Dreamerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie czymś naprawdę zainteresowany, to i tak napisze pw. A ktoś, kto tylko chce znać cenę z ciekawości, to raczej nie będzie mu się chciało pisać

 

forum to nie bazar, gdzie lazi sie z ciekawosci, zeby zobaczyc co po ile. Jak sie chce kupic i tak kazdy pisze PW.

 

nie raz może coś bym kupił, ale pw mi się pisać nie chce

 

wiec i kupic bys nie chcial, bo to przeciez i przelew trzeba zrobic, wpisac haslo i takie tam. zastanow sie co mowisz zanim napiszesz ponownie takie glupotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricola zmień piaskownice, bo u nas takiego obrzucania mokrym piachem się nie toleruje.

Cenię konkretnych ludzi, a jak ktoś taki jest to składa konkretne oferty. po co zasypywać kogoś PW skoro 90% chętnych osób odpadnie po podaniu ceny.

Tak będzie szybciej, prościej. Po co utrudniać życie na siłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuję :zawstydzony: .

Nie mam nic przeciwko temu aby w propozycjach podawać ceny, staram się to robić choć może nie zawsze mi to wychodzi , ale jeśli będzie zmieniony regulamin to nawet jeśli przez nie podanie ceny mój wpis będzie usunięty to też się na to nie obrażę.

Nieraz jeśli nie chcę publicznie podawać ceny to piszę na PW do zainteresowanego.

PS

zakazał bym linków do alle... w ogóle gdyż mimo, że umieszczam tam nieraz swoje aukcje to nie lubię z zasady karmić monopolisty i podbijać mu za darmo popularność. Zresztą nauczony własnym doświadczeniem życiowym miałem zdecydowanie więcej przecherów z przekrętami na serwisach aukcyjnych niż na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak ktoś coś ma, to niech pisze za ile ma to zamiar sprzedać, jak nie, to niech pisze PW, bo tak tylko niepotrzebnie pisze post.

 

Nie wiem czy dobrze pamiętam(jeżeli źle to przepraszam), bo nie chce mi się grzebać, ale czy czasem to nie Ciebie Marcyś ostatnio upominał, że komentujesz ceny, które podawane są w dziale Kupię/Sprzedam ? Może do tego jest Ci to potrzebne ? To, że ktoś nie podał ceny jest niczym w stosunku do tego, że ktoś komentuje podaną przez sprzedającego kwotę. To dopiero musi być irytujące.

 

Dodam jeszcze jedno. Z zakupami na forum jest jak z tymi w galeriach handlowych. Parking wiecznie zapchany, a co setna osoba wychodzi z torbami. Zamieszczając info o tym, że ktoś coś tam ma do oddania z punktu widzenia sprzedającego ma niebywałą zaletę. Pozwala zweryfikować czy dana osoba ma faktycznie zamiar wyjść z torbą czy bez. Bo przecież jak mi na czymś zależy, to napisanie PW, to żaden kłopot.

Edytowane przez batonx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...