Skocz do zawartości

Tatuaze :)


audica44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Ma ktoś z Was tatuaz na ciele? Chciałbym sobie zrobic w okolicach łopatki prawej znak zodiaku byka. Chciałbym cos takiego:

http://img534.imageshack.us/img534/3936/tatuabyk.jpg

 

Ma ktos z was tatuaz?

 

 

1. Ile moze kosztowac taka przyjemnosc?

2. Jakie studio tatuazu polecacie w warszawie?

 

 

moze macie jakies inne propozycje co do tatuazu? badz macie jakiegos fajnego byka na swoim ciele? :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak to wyglada jak powiedzmy bede cwiczył na siłce i po paru latach wskoczy troche maski, to co z nim sie stanie?

 

i czy np. jak pojde do jakiegos studio tatoo, i pokaze im fote to mi zrobia identyczny? czy musze jakies szkice miec?

 

i ile trwa gojenie? i na co zwrocic uwage przy wyborze studio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak wiadomo jeżeli chcesz zyskać na masie to najpierw idź na siłkę podbuduj się a potem tatuaż ewentualnie możesz potem poprawić tatuaż z tym nie ma problemu. Szkice mogą Ci zrobić ale wiadomo taka usługa kosztuje.Gojenie trwa najczęściej jakieś 3 tygodnie i należy tatuaż dezynfekować wodą utlenioną to swędzi wiadomo ale trzeba to wytrzymać bo jak podrapiesz to możesz uszkodzić tatuaż.Najlepiej zwarać uwage przy wyborze na osoby które z niego korzystały i trzeba uważać na narzędzia i igły które dają czy są nowe żeby się jakimś syfem nie zarazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko problem w tym, ze ja juz trenuje pare ładnych lat i dalej trenował bede, jade na sucho i powoli, powoli masa idzie i miesnie puchna, a czekał nie bede ze zrobieniem tatuazu, bo jak tak bede odkładał, to wkoncu nie zrobie ;) hehe, dzieki, dzieki ;)

 

czyli najlepiej jakbym od razu jakis szkic znalazł, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj sie tylko ale ...zadając takie pytanie potwierdzasz, że jeszcze nie czas :kwasny: radzę Ci to (mądrze) przemyśleć.

 

P.S każde miejsce jest ...dobre :rotfl: ( no może poza paroma wyjątkami :hyhy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do zakładu , tam dostaniesz katalogi ... no i zbaraniejesz , bo takiej ilości tatuaży i wzorów pewnie nie widziałeś ;)

 

PS: moja żona i moja znajoma zrobiły pod koniec roku sobie tatuaże ... 3 tygodnie z opatrunkami (folia)i smarowanie bepantenem (ceny ponad 300 ale były mniejsze od tego co pokazałeś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi moja porządna dziara to był ...Cover starej, praktycznie pokryła cały biceps od barku poniżej łokcia jest ...w kolorze i robiona była w 3 podejściach :kwasny: pierwsza sesja to były prawie 4 godziny :kwasny: opuchlizna pod łokciem była okrutna a był sierpień i spory upał w dodatku :kwasny: . Z tego co pamiętam nie było to ...przyjemne :rotfl: (raczej drobny ze mnie człek) ale najbardziej bolała...szczena od zaciskania zębów :rotfl: .

Z tego co Ci powiem kolor bardziej ...szczypie i w 2 podejściu (kiedy pierwsze jeszcze sie nie zagoiło dokładnie było brrr ...ponoć kolor na tip top goi się do pół roku) .

Jeszcze jedno takie ..."kleksy" poniżej 10 na 5 cm nie wyglądają zbyt urodziwie.

A na koniec ...przestrzegam to potrafi "wciągnąć" tak samo jak CA, sam planuję ciągnąć ten łokieć ku dłoni ale to ...jak dostanę (jakąś) umowę :rotfl:

 

Jak powalla mówi zdaj się na "kunszt" tatuażysty(stki :super: ) to są artyści ...cuda potrafią wykminić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba bede sie musiał wybrac do paru zakladow i pogadac z gosciami. teraz ogladajac to co mi podesłałes, znalazłem jeszcze cos wiekszego i ciekawszego i doszedłem do wniosku, ze sam byk to bedzie cienko wygladał, wiec artysta bedzie musiał jakis ładny motyw tła wymyslec ;) najbardziej czego sie obawiam to, ze to mnie wciagnie.

 

A jeszcze dopytam specjalisty ;) jak mam okazje, czy jak np. ide do osoby ktora bedzie mi robiła tatuaz i pokazuje mu 2 zdjecia z jednego chce to, a z drugiego to, to czy On musi to sobie najpierw naszkicowac i dopiero sie ze mna umawia? i czy za to, ze ja mu pokaze co chce ze zdjecia to czy musze poniesc dodatkowe koszta? Oczywiscie przy wyborze studia nie bede sie kierowal kasa, bo akurat w tej kwestii nie chce zdzierac, bo ma byc pro i czysto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku wiedziałem, ze chce byczka ;P(w pierwszym poscie nawet dałem zdjecie znalezione w sieci) tylko, ze nie wiedziałem w jakim wydaniu On ma byc :)

 

no dzieki ogromne za pomoc ;)

 

a od czego to zalezy, bo jedne sa lekko czarne, inne sa czarne, a jeszcze inne sa mocno czarne, a jeszcze inne sa szarwe?

 

i czy np kilku artystow moze inaczej mnie wytatuowac, czy raczej kazdy tatuaz bedzie podobny? oczywiscie mowa o tym samym tatuazu.(czyli, ze kazdy moze to inaczej osbierac i inna reke miec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeży jest ...smoliście czarny :rotfl: im bardziej się goi tym bardziej idzie w szaro-popielatość i nie ma sposobu by był smoliście czarny, zawsze "wyblaknie". Najmniej efekt zszarzenia rzuca sie w oczy przy kolorowym .

 

Każdy artysta ma swój styl ( i galerię na www :rotfl: ) nie spiesz się z tym to poważna decyzja :rotfl: jest.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojenie trwało około 7 dni, mój zajmuje prawie pół ręki. Tak jak wasylwek napisał, tatuaż zawsze trochę wyblaknie. Cena zależy od skomplikowania wzoru, trudności wykonania, kolorów a także humoru tatuażysty ;)

I nie spodziewaj się, że tattoo będzie identyczny jak na szkicu czy zdjęciu, zawsze będą minimalne różnice.

Powodzenia w dziaraniu i dokładnie przemyśl gdzie chcesz go zrobić, żebyś później miał miejsce na następne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście robiący tatuaże to artyści i mają "swoje" wizje tego co im zaproponujesz .Tu coś dołożą , tu odejmą ... najpierw koleś kazał na email podesłać "nasz wzór" , a potem odesłał fotę jego"wariacji" ;) Powiem ze było to lepsze niż nasza propozycja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najprawdziwsi artyści od tatuaży to są w kryminale. W żadnym studio, żaden artysta nie zrobi maszynką w połowie takiego

tatuażu jak kumaty Człowiek kolką!! Widziałem już bokserów na plecach, jak przy ruszaniu łopatkami nawalali się, jak na ringu.

Widziałem też jaskółki jak ruszają skrzydełkami i zrobione w kolorze, tylko kolor wychodzi dopiero po lekkim opaleniu.

W Sulejówku jest gościu co odwalił ćwiartkę w pace, za błędy młodości, teraz czasami wydziarga coś nie coś, ale nie za bardzo to chce robić. Znajomemu wrzucił zdjęcie panienki na brzuchu z boku z prawej strony i nie wygląda to jak tatuaż, tylko jak mały obrazek. Tylko to zdjęcie było przenoszone na brzuch za pomocą kawałka szmatki i wkładu z ołówka grafitowego, trwało to dwa miesiące ponieważ wycieniowanie takiego tatuażu to wyższa szkoła jazdy, ale efekt jest szokujący, jak ze zdjęcia jest ten portret,

tylko monochromatyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...