Skocz do zawartości

Czemu usunięto temat?


Kronix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem czemu ununięto mój temat, który dotyczy informacji na temat nowej marki na rynku Polskim, jest to informacja dla dobra forumowiczów i użytkowników forum, ponieważ daje im możliwość sprawdzenia i przeczytania czegoś więcej na temat nowej marki, niż tylko same dane techniczne. Poza tym nie ma w żadnym punkcie regulaminu zakazu wystawiania takich informacji ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze zostalo to potraktowane jako reklama. A reklama ma u nas NO LOVE :) Dopiero teraz zauwazylem ze Kolega handluje ta marka - dlatego tym bardziej taki post powinien zostac usuniety gdyz w takim wypadku Kolega jest stronniczy i nie obiektywny. Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był w dziale sprzedam :)

 

A w dziale sprzedam - sprzedajemy konkretne produkty :)

 

Dodatkowo jeżeli chcecie Państwo zaprezentować nowy produkt na rynku polskim mamy od tego inny dział.

Tak samo jak postąpiła dystrybucja firmy Rainbow.

 

Pisząc o zmianie dystrybutora oraz o swojej stronie firmowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem temat bo w żaden sposób nie odnosił się danego modelu producenta, był tylko jego reklamą.

Forum nie było miejscem w którym którykolwiek z producentów (czy też ich dystrybutorów) mógł ogłaszać swoje produkty w ogólny sposób.

Chcesz coś sprzedać to jest do tego odpowiedni dział.

Chcesz reklamować jakąś marką. Porozmawiaj o tym z adminem.

Pozdrawiam

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady...

 

Po 1. Przenieśliście temat do działu Sprzedam, a tam owszem nie spełniał warunków, dlatego został usunięty !

Po 2. Nie możemy zrobić informacji o zmianie dystrybutora, ponieważ takowego nigdy nie było w Polsce, a strona informacyjna o produktach jest na chwilę obecną w trakcie realizacji, dlatego podaliśmy stronę producenta w Niemczech i naszą jako dystrybutora.

 

Naszym działaniem jest tylko poinformowanie użytkowników oraz czytelników o fakcie, że produkty są dostępne już na rynku Polskim oraz informowanie o tym jak wyglądają oraz jak brzmią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym działaniem jest tylko poinformowanie użytkowników oraz czytelników o fakcie, że produkty są dostępne już na rynku Polskim

No przepraszam bardzo ale co to innego jak nie reklama dystrybutora danego sprzętu?

Nie róbmy z ludzi debili...

Można w bardziej subtelny sposób to zrobić wystarczy tylko ruszyć głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozumiem Was doskonale i szanuję Wasze forum.

 

Czy np. wystawienie informacji o produkcie w formie opisu i jednocześnie zapytania co sądzą o tym użytkownicy jest oki ? Oczywiście żadnych namiarów na firmę, dystrybutora itp nie będzie - no chyba że czytelnicy będą się o to dopytywać... Pytam się przed wystawieniem takiego tematu ponieważ nie chcę znowu szukać go np. w dziale sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchanie mogę obiektywnie opisać, testując sprzęt z innym sprzętem...

 

A od kiedy to czyjkolwiek gust i smak jest obiektywny ? Według mnie zawsze był subiektywny. :zawstydzony:

Jedynie co można zmierzyć obiektywnie to parametry techniczne według wcześniej ustalonych norm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...