Skocz do zawartości

2011 - Nowe procesory


Broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swego czasu "goniłem" za procami takie min. mi sie przewinęły w poszukiwaniach:

 

https://www.droppinhzcaraudio.com/content/ampere-audio-jm-1-digital-sound-processor

 

 
 
Swoją drogą ta firma Sound Magus, co to może być bo ofertę wzmacnaczy mają sporą . 
W sumie to takie ciekawostki ale może ktoś coś wyłapie z tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

 

 


Marne 3490 ojro.

 

A skąd ta cena i za jaki zestaw ?

 

Z moich informacji wynika że pakiet "startowy" wyniesie w PL ok 1100 euro, a potem zależy co w nim chcemy mieć i ile mamy zamiar na to wydać, w każdym razie procka da się dobrze zmontować za połowę wymienionej wyżej sumy.

 

Ten procesor ma troszkę inne podejście do tematu dzwięku, w zależności co chcemy otrzymać , co nas satysfakcjonuje, a co za tym idzie ile jesteśmy w stanie zapłacić.

 

Oczywiście nie jest on kierowany do osób szukających procka pokroju PXA-H900,  najlepiej nówki sztuki, najlepiej z FV, najlepiej w cenie 999,00zł brutto.

 

Tak jak widać na zdjęciach, i może ktoś już zauważył, ma on terminale i budowę jak PC z śledziami, czyli możemy kupować dowolną konfigurację, jak i w przyszłości dowolnie ją zmienić.

I tak karta 106db kosztować będzie 100 euro, mamy też 112 jak i topową 129db - i ta ostatnia już kosztuje 600 euro, potem konfigurowalne wejścia, możemy kupić 2ch rca + optyki, albo same optyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką cenę ,otrzymałem ,kiedy wysłałem zapytanie ogólne odnośnie Brax DSP , do znajomego u którego kupiłem  wcześniej między innymi trzy inne procesory.

Nie dopytałem ,czy to cena za maksymalnie wyposażony procesor.

W maju,powinien ukazać się cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by się zgadzało. To jakbys wszedł do salonu z autami i na wejsciu w recepcji zawołał - Pany a ile tu auto kosztuje

No nie do końca...

Bardziej jakbyś wchodził do salonu i zapytał o cenę danego modelu auta.

Skoro proc ma być dowolnie konfigurowalny to powinni coś więcej oprócz ceny napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają napisać w tym konkretnym przypadku jak jeszcze oficjalnie go nie ma w sprzedaży :) Stąd na razie to tylko hop hop, pogłoski i zero konkretów.

 

Przedmówca wyprysł z konkretną ceną to się zapytałem za jaki konkretnie konfig. Odpowiedzi nie uzyskałem i na razie nie uzyskam, bo pewnie i oni sami nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o wycenę taki sam procesor jak na linku poniżej,więc najprawdopodobniej ,znajomy,wycenił mi DSP z identycznymi modułami.

Co do cen,to chyba ceny z sufitu mi  nie podał bo Helixa DSP PRO ,zamówiłem u niego jak w kraju jeszcze nikt nie wiedział ile będzie kosztował.

To samo z Mosconim 8to12 .

 

https://next.drive2.ru/c/469317743296905777/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No proszę, nawet GMS ma w ofercie procopiece:

http://www.gms.pl/pl/_sp/217/gms_dda-475_dsp/

http://www.gms.pl/pl/_sp/219/gms_dda-435_dsp/

Na naszym rodzimym portalu aukcyjnym idzie to nabyć za odpowiednio 1499zł i 999zł.

Ciekawe co to potrafi - wygląda coś nieco podobnego do Helix'a Match PP 62DSP.

Ciekawostką jest sterowanie - przez NiebieskiegoZęba za pomocą aplikacji na mądre telefony.

Ktoś może tego słuchał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszperałeś sprzęta :wink2:  Ciekawe czy w nowym aucie poradzą sobie w aso z jego instalacją i nie stracę gwarancji ??? Instalacja banalna i głośność z poziomu radia więc wszystkie funkcje w aucie będą działać bez problemu. Do tego dwa cyfraki i koszt w okolicy 2 tysi.

Pytanie, czy warto wydać kasę na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...