facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

Dyskusja o produktach GMS - głównie matach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#41 pawels

pawels
  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 27 styczeń 2011 - 16:33

Witam wszystkich.
Na tych zdjęciach są z logiem GMS, a co z tymi nonejmami z alledrogo sprzedawane pod nazwą GMS? Też tak kleją?

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#42 vxam

vxam
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 27 styczeń 2011 - 21:13

no to moze i ja swoje trzy grosze wrzucę... jakieś 2 miechy temu robiłem drzwi w swoim aucie matą gms 04 (bez loga na sreberku)
i nie miałem problemu z przyklejeniem, łapało mi od razu bez grzania. Teraz po tym co czytam profilaktycznie bym dogrzał ale wydawało mi się że dobrze się klei i nie ma potrzeby. Wyklejałem w ogrzewanym garażu.

rainbow slg 265.20f3 + helix p1 hxs +alpine mrv-f400 + soundstream rubicon 302 + KENWOOD KDC-W7534U

#43 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4887 postów

Napisano 27 styczeń 2011 - 21:24

Próba zerwania maty GMS-022

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się lubi...

#44 tony_tr

tony_tr
  • Użytkownik
  • 1242 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 00:28

Ja mam takie pytanie, ponieważ na zdjęciach są GMSy wraz z logiem. Czy te osoby, które twierdzą że się nie kleją miały takie same czy tylko z napisem GMS? Może są 2 wersje nieklejące bez loga i klejące z logiem?
Mam pytanie jak wypada grubość obu mat STp oraz GMS? która jest grubsza?

|| Sterowanie: CDA-9887r || Przód: Helix P400, 2-way: STX AWX 18 + Usher Audio T9950-20, pełna aktywka || Subwoofer: Rainbow Hammer 12' + DLS A6 ||

#45 zelmer

zelmer
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 00:45

Śledzę temat,nie miałem tych mat ale co tu dużo mówiąc marka GMS jak każdy wie to totalny budżet najniższa półka,co prawda poprawna z dobrym stosunkiem jakość/cena ale to i tak wg. mnie GMS więc porównywanie do stp czy już dynamata no sory... bardziej odniósł bym się do nich samych jako one i nie porównywał z konkurencją

#46 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 00:55

Śledzę temat,nie miałem tych mat ale co tu dużo mówiąc marka GMS jak każdy wie to totalny budżet najniższa półka,co prawda poprawna z dobrym stosunkiem jakość/cena ale to i tak wg. mnie GMS więc porównywanie do stp czy już dynamata no sory... bardziej odniósł bym się do nich samych jako one i nie porównywał z konkurencją

Dziwne podejscie jak na kogos kto nie uzywal tych mat.... ocenianie po marce nie zawsze sie sprawdza , moze do dynamat bym nie porownywal bo troche im brakuje ale stp dlaczego nie , klei jak widac jest kwestia dyskusyjna , ja tez jak koledze robilem nie powiedzialbym ze jest cos nie tak ale to bylo przy prawie 30 stopniach wiec sie nie wypowiadam , ale wazne zeby mata spelniala swoje zadanie i to jest dla mnie p[riorytet

#47 Karolo

Karolo
  • Użytkownik
  • 1245 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 00:57

Bierzcie też pod uwage to, że STP wychodzi porównywalnie albo taniej niż GMS.
Dla mnie mata STP silver jest to najlepszy wybór w kategorii podstawowego wygłuszenia za przyzwoite pieniądze. Ma mocny klej, świetnie się układa, jest
mocna, zbrojona.

Jednakże jeżeli przejdziemy na pole gąbek np. pod tapicerkę to GMS 01 i 02 jest extra wyborem. Tak więc zależy co i do czego.

#48 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4887 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 00:59

nie miałem tych mat ale

Ale mam najwięcej do powiedzenia :)
I sieję mity na forum...
Rozumiem wypowiedzi ludzi GMS-05 się nie klei - mieli w łapie sprawdzili - podali opinie... Miałem starą serię GMS-05 potwierdzam!
Dodatkowo są za twarde jak dla mnie. Nową serię też gdzieś mam, nie testowałem jeszcze...
A Ty??? Nie miałem, ale wiem, jestem pewien, domyślam się... pffff

Nie bronie tych mat, jak już pisałem cena/jakość są dobrym wyborem!

Bierzcie też pod uwage to, że STP wychodzi porównywalnie albo taniej niż GMS.

GMS-04 wymiar 50x100 - 59 zł
STP 53 x 75cm - 56,90 zł :)

#49 pablo155

pablo155
  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 10:48

Witam wszystkich.
Na tych zdjęciach są z logiem GMS, a co z tymi nonejmami z alledrogo sprzedawane pod nazwą GMS? Też tak kleją?

WERSJE BEZ LOGA SĄ TANSZE , TEZ KLEJ JEST BEZPROBLEMOWY ,GMS-04 JEST BEZ LOGA, MATA O WYMIARACH 100cm X 50cm BEZ LOGA CZY 76cm x49cm Z LOGIEM ?wszystkie materiały bez loga GMS-03 GMS-04 po ogrzaniu wychodzi z nich klej ( później wstawię fotki i dokładnie pokaże jkak wygląda, są wersje bez nadrukowanego loga i fabrycznie nie przechodzą przez TZW HOT -BOX CZYLI PIEC O TEMP 60STOPNI, KAŻDA MATA W PROCESIE PRODUKCJI PO NAŁOŻENIU KLEJU WCHODZI DO HOT BOXA , ALE ŻEBY BYŁO TANIEJ , NIEMA NADRUKOWANEGO LOGA ORAZ KLEJ AKTYWUJE SIE,
WYCHODZI Z MATERIAŁU DOPIERO PO PODGRZANIU,NIE NALEŻY TEGO MYLIĆ ZE SMAŻENIEM MAT APP,w związku z czym nalezy matę ogrzać od strony foli aluminiowej suszarką i klej wychodzi i juz pozastaje tłusta i klejaca !!!

Ja mam takie pytanie, ponieważ na zdjęciach są GMSy wraz z logiem. Czy te osoby, które twierdzą że się nie kleją miały takie same czy tylko z napisem GMS? Może są 2 wersje nieklejące bez loga i klejące z logiem?
Mam pytanie jak wypada grubość obu mat STp oraz GMS? która jest grubsza?

MATA GMS-04 ma grubośc nawet do 3.5mm !!!!!!!!! a np STP 1.6-1.7mm

czyli tak 100cm x 50cm grubość 3mm
kontra 76cm x 40cm grubośc 1.6mm

Z TYMI MATAMI BEZ LOGA TO TAKI MIT ,ŻE JAK BEZ LOGA TO NA PEWNO GORSZY SORT ITD, NIEPRAWDA SKORO KTOŚ TWIERDZI ŻE GMS-02 SIĘ SUPER KLEI
A INNA NIE ,A Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁEM WSZYSTKIE MATY MAJĄ TEN SAM KLEJ !!!!!!!!!!!!!! CZYLI TO JUŻ JEST NIE LOGICZNE , I JEŻELI KOMUS SIĘ MATA NIE KLEI ,NIECH JA REKLAMUJE , A JAKAŚ PARTIA MAT Z PRZED 2 LAT KTÓRA JEST WYCOFANA OD DAWNA, NIE MIAŁA KLEJU FABRYCZNIE ,ALE
GRUPA OSÓB ODGRZEWA STAREGO KOTLETA I STARA SIĘ SAMA W TO WIERZYĆ TO ICH PROBLEM, PROSZE NIECH POKAŻĄ TA MATĘ ,GDZIE KUPILI Z DOWODEM ZAKUPU , I SPRAWA SIĘ WYJAŚNI ,A TAKIE PYkANIE ŻE GDZIEŚ KTOS MAIŁ KAWAŁEK MATY LATEM ,,POT MU Z D... SPŁYWAŁ'' NO I W TEDY TO MACAŁ I
ON TO W TEDY STWIERDZIŁ ŻE MATY GMS SIĘ NIE KLEJA , MIMO ŻE WSZYSKIE MAJĄ TEN SAM KLEJ PRZY CZYM STWIERDZA ŻE MATA GMS02 SIĘ DOBRZE KLEI .

ZELMER NIE ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ, CZY NP POWINNO SIĘ MYSLEC ŻE JAK MAM KUPIC ODKURZACZ DO DOMU TO MUSZE KUPIC SOBIE BOSH-a za 700zł bo NIEMIECKIE TO JEST SUPER A POLSKI ZLMER TO CHAŁA , JA NP KUPIŁEM SOBIE ODKURZACZ ZELMERA ZA 200ZŁ ELF 300 CZY COŚ TAM I JESTEM ZADOWOLONY ŻE NIE KUPIŁEM BOSH-a za 700 ,bo działa b. dobrze ,także najpierw należy ocenic dobrze produkt a nie oceniać na podstawie widzimisię, to do
oceny marki nie produktu..

ZELMER A CO TO JEST STP ? ROSYJSKA FIRMA KTÓRA GDZIES ROBI MATY ? TO JEST PODSZYWANIE SIĘ POD AMERYKAŃSKI KONCERN STP CHEMICZNY , A Z NIM NIEMA NIC WSPÓLNEGO ...BADANIA MA JAKIES BADANIA , ALE JEŻLEI BADANIA NIE SA ROBIONE PRZE INSTYTUCJE Z UPOWARZNIENEIM MINISTRA TRANSPORTU TO TAKIE BADANIA JAK NAPISAŁ WĄSKI MOŻNA SOBIE ZROBIĆ JAKIE BĘDZIE SIĘ CHCIAŁO
ŻE SIĘ KLEI A SKĄD WIESZ JAKI JEST SKŁAD TEGO LEPIKU ?ŻE SIĘ LEPI WCALE NIE OZNACZA ŻE DOBRZE TŁUMI,
MATA MOŻE BYĆ ZE SPIENIONYMI SKŁADNIKAMI KTÓRE OWSZEM SA PLASTYCZNE I SIĘ KLEJA ALE MIMO WSZYSTKO MUSI MIEĆ DUŻĄ GĘSTOŚĆ ŻEBY DOBRZE TŁUMIĆ , NIE TWIERDZE ŻE GMS-JEST LEPSZY LECZ ŻE W STOSUNKU GRUBOŚCI MATERIAŁU DO POWIERZCHNI I TYM SAMYM DO TŁUMIENIA NIE JEST GORSZY,Z TEGO CO WIEM MOŻNA BYŁO KUPIC GO ZA 49ZŁ.

NP

20SZT GMS 04 980ZŁ 10 metrów kwadratowych !!!!

20szt DYNAMAT EXTREME 1380ZŁ 8 metrów kwadratowych !!! czyli

na cały samochód kupując: 2metry kwadratowe gratis + 400zł w kieszeni , jest różnica ?
a co jeżlei tłumienie jest lepsze ????

Użytkownik pablo155 edytował ten post 28 styczeń 2011 - 11:12

KRX3 . K27KX . P99RS

#50 M@riusz

M@riusz
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 11:14

pablo155 po jaką cholerę krzyczysz ? Myślisz że krzykiem przekonasz ludzi do swojego zdania :?: Sorki ale jakiś nawiedzony jesteś. Rozumiem że bronisz marki z której masz profity jak wyczytałem ale nie przesadzaj :mur1:

#51 pablo155

pablo155
  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 11:29

pablo155 po jaką cholerę krzyczysz ? Myślisz że krzykiem przekonasz ludzi do swojego zdania :?: Sorki ale jakiś nawiedzony jesteś. Rozumiem że bronisz marki z której masz profity jak wyczytałem ale nie przesadzaj :mur1:

ery przepraszam ja naprawdę nie krzyczę , poprostu szybko piszę a cześć postów ,z telefonu także może taki jest odbiór , a nie chodzi o obrone chodzi o faktyczne przedstawienie sytuacji , + forumowa konwersacja ,

a tak przy okazji: to jest amerykańska firma STP która produkuje słynne dodatki do paliw i olei ,:
co ma wspólnego Radziecka firma? z ta firmą ? czy nazwa jest przypadkowa ? czy to podszywanie się pod znaną nazwę przecierz nie nazwaliby maty np: SIERIOŻA , ALBO BAŁAŁAJKA :

Załączone pliki

• Załączony plik  ST.jpg   12,47 KB   8 Ilość pobrań
  • Załączony plik  stp.jpg   32,58 KB   9 Ilość pobrań

Użytkownik pablo155 edytował ten post 28 styczeń 2011 - 11:38

KRX3 . K27KX . P99RS

#52 oli

oli
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 12:49

a tak przy okazji: to jest amerykańska firma STP która produkuje słynne dodatki do paliw i olei ,:
co ma wspólnego Radziecka firma? z ta firmą ? czy nazwa jest przypadkowa ? czy to podszywanie się pod znaną nazwę przecierz nie nazwaliby maty np: SIERIOŻA , ALBO BAŁAŁAJKA :
Załączone miniatury

* Załączona grafika: ST.jpg
* Załączona grafika: stp.jpg

1. STP-ten co wyżej:

W 1954 roku w miejscowości ST. Joseph w stanie Missouri trzech biznesmenów posiadających zaledwie 3000 USD wprowadziło na rynek pierwszy produkt STP®. Firma Scientifically Treated Petroleum rozpoczęła z jednym pro-duktem: „Wzmacniacz oleju silników benzynowych”, który zapobiegał przerzedzaniu się oleju silnikowego przy wysokich temperaturach i ciśnieniach. Grupa składająca się z Charlesa Dwighta Liggetta, Jima Hilla oraz Roberta DeHarta pakowała go w nocy w garażu na tyłach domu i sprzedawali z bagażników swoich samochodów... itd.

Reszta na stronie: http://www.stp.com.pl/o%20firmie.html

2. STP-Twój wróg nr.1:

Grupa Standartplast jak firma prywatna powstała w 1996 na bazie instytutu naukowego armii sowieckiej, gdzie na poczatku zajmowała się projektowaniem i produkcją materiałów głuszących i wyciszających dla rosyjskich łodzi podwodnych. Pod kierownictwem p. M.D. Voskuna po upadku związku radzieckiego doświadczenia STP zostały przekazane dla celów cywilnych.itd.

Reszta na stronie: http://standartplast.pl/

Tak ciężko...?Wuja Google Twoim przyjacielem.

No chyba,że już w obronie uciśnionego GMS-a uciekasz się do mało "smacznych" metod...

Daj już spokój temu GMS-owi.Jak coś jest dobre to się samo na rynku obroni,bez Twojej pomocy.Nie "umieraj" za tego GMS-a,bo możesz mu jeszcze zaszkodzić.Walczysz o niego jak "obrońcy" o Krzyż.I gdzie są dzisiaj Ci obrońcy?I gdzie jest dzisiaj ten Krzyż?:)

Pozdro

#53 pablo155

pablo155
  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:05

E tam ja lubię wszystkich :P

a tu jest o GMS:

Firma Audiopol powstała w 1984 roku jako MAAN-ELECTRONICS ,która na początku swej działalności zajmowała się projektowaniem,produkcją i montażem systemów nagłośnieniowych obiektów przemysłowych,sportowych i handlowych oraz montażem systemów alarmowych.W latach 1991-1993 wprowadziliśmy na rynek Polski i Europy wschodniej samochodowe systemy amerykańskiej firmy PRESTIGE i CRIMESTOPPER.
do tego Audiopol był pierwszym dystrybutorem CLARIONA na Polske w tych pokomunistycznych czasach.
Wiecej tu:

http://www.gms.pl/in...hp?page=ofirmie

(****)

Użytkownik pablo155 edytował ten post 28 styczeń 2011 - 13:27

KRX3 . K27KX . P99RS

#54 miki87

miki87
  • Użytkownik
  • 809 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:40

Pablo..., czy Ty musisz bronić swojego GMS'a, poprzez atak na inne marki? Masz jakiś kompleks, że za każdym razem robisz aferę, gdy ktoś napisze coś złego nt. produktów Twojego gms?

Zacząłeś od taśmy dekarskiej, która zabija gdy ktoś się na nią spojrzy. W jej składzie jest arszenik, ołów i miliony zabójczych substancji. Twój kolega minister zakazał ich produkcji i sprzedaży, ale jakimś to cudem można ją bez problemu dostać w każdym większym markecie, a ludzie stosujący ją od lat mają się dobrze do dzisiaj.

Dalej APP/BOLL - smażony na patelce w przepalonym oleju po frytkach z odzyskanego asfaltu i smoły z wiosennych remontów dróg. Też musisz się czepiać, a fakt jest taki, że kosztuje 4,5/szt. i przy odpowiednim zastosowaniu bez problemu wystarcza do budżetowego wygłuszenia furtek.

Teraz widzę dopieprzyłeś się do STP(swoją drogą chyba najlepszej obecnie maty w ogólnej ocenie)...
Jakie znaczenie ma to gdzie jest produkowana?? Ja myślałem, że ważniejsze są jej właściwości, jakość i cena a nie miejsce produkcji...(na marginesie, to gdzie jest produkowany GMS? W fabryce Wedla??!)
Ale tobie to też przeszkadza i znowu wyjeżdżasz z głupią gadką o radzieckim pochodzeniu. PS. niektóre radzieckie narzędzie do dzisiaj funkcjonują znakomicie i mimo wieku deklasują dzisiejsze Chińskie badziewia.

Jeszcze tylko objedź Dynamata, bo w końcu podczas importu z Ameryki szkodliwie działają na nią wiatry międzykontynentalne i parowanie wód oceanicznych. Wtedy już wszyscy ludzie rzucą się na Twojego GMS'a i będziesz w niebie.

Już na sam koniec.... -więcej pokory człowieku, bo Twoja pyskówka nie pomaga w reklamie tych Twoich wyśmienitych produktów. To jest forum niezależne i każdy ma prawo pisać co uważa. Ja jak widzę, że ktoś wypowiada się o matach nie mając z nimi kontaktu to sam jako czytelnik olewam jego opinię. Jednocześnie jednak jak widzę Twoje prymitywne wpisy, gdzie spuszczasz się, że kleju by wystarczyło na wszystkie maty w Polsce to się odechciewa. Sam piszesz, że maty trzeba podgrzewać a za chwilę czepiasz się kogoś komu to nie odpowiada bo woli kupić STP/Dynamata gdzie ten zabieg jest zbędny! Zrozum w końcu, że każdy ma prawo do swojego wyboru i zdania, ale najważniejsze i tak jest chyba to, że samo kupno najlepszych mat nie sprawi, że drzwi będą idealnie zrobione, czy auto wygłuszone. Ważniejsze jest co, gdzie i jak należy zastosować.

PS. zwróć też uwagę, że niektórzy robią sobie z Ciebie jaja, a Ty zero dystansu ;-)

Użytkownik miki87 edytował ten post 28 styczeń 2011 - 13:43

#55 pablo155

pablo155
  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:51

Użytkownik pablo155 edytował ten post 28 styczeń 2011 - 13:57

KRX3 . K27KX . P99RS

#56 miki87

miki87
  • Użytkownik
  • 809 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:57

Kamil powienieneś zatrudnić nowych moderatorów

Tak, niech najlepiej powierzy tą funkcję Tobie, a za pół roku forum będzie nazywać "GMStrefaCarAudio".

Co do "koniowania się" to sorry... ale to pojęcie kojarzy mi się tyko i wyłącznie z Tobą. Myślę, że to nie tylko moje odczucie. I dobrze gadasz, mógłbyś z tym "GMSkoniowaniem" wyluzować.

Użytkownik miki87 edytował ten post 28 styczeń 2011 - 13:58

#57 pablo155

pablo155
  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 13:59

************* :zakochany: :spi: miki jak Ty się wyrażasz ładnie to tak ?

Użytkownik pablo155 edytował ten post 28 styczeń 2011 - 14:09

KRX3 . K27KX . P99RS

#58 miki87

miki87
  • Użytkownik
  • 809 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 14:17

************* :zakochany: :spi: miki jak Ty się wyrażasz ładnie to tak ?

Chyba już zaczynam rozumieć dlaczego ludzie robią sobie z Ciebie jaja i nie traktują Cie poważnie;-)

#59 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4887 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 14:17

Ja tego nie będę usuwał - świadczy to tylko o poziomie jakim reprezentuje pablo :)

A najlepiej trzeba podesłać link dystrybutorowi niech zobaczy co wyprawia "obrońca" jego marki :)

#60 FUBU

FUBU

Gąbka się nie pyta o gatunek!

• Użytkownik
  • 4556 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 14:23

wszystkie materiały bez loga GMS-03 GMS-04 po ogrzaniu wychodzi z nich klej ( później wstawię fotki i dokładnie pokaże jkak wygląda, są wersje bez nadrukowanego loga i fabrycznie nie przechodzą przez TZW HOT -BOX CZYLI PIEC O TEMP 60STOPNI, KAŻDA MATA W PROCESIE PRODUKCJI PO NAŁOŻENIU KLEJU WCHODZI DO HOT BOXA , ALE ŻEBY BYŁO TANIEJ , NIEMA NADRUKOWANEGO LOGA ORAZ KLEJ AKTYWUJE SIE,
WYCHODZI Z MATERIAŁU DOPIERO PO PODGRZANIU

No i sam wlasnie powiedziales to co wszyscy Ci tlumacza od poczatku. Jesli nie podgrzeje sie mat to sie nie kleja. Czyli przesadne ciecie po kosztach. STP w tych samych warunkach bez podgrzewania ledwo mozna palce oderwac jak sie zle zlapie. Proste. Nie ma nic wiecej do powiedzenia, jak przchodzily przez tego hot-boxa to byly faktycznie cacy, niewiele ustepowaly wlasciwoscia klejacym STP. Teraz ustepuja bardzo.

Yippie-ki-yay Motherfucker!

Mazda 6 I gen. - moze kiedys cos zagra...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych