Skocz do zawartości

Dyskusja o produktach GMS - głównie matach


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po prostu co niektorzy cisnienia dostaja gdy narzeka sie na produkty ktorymi handluja i to juz nie pierwszy raz na forum - o czym z reszta pare postow wczesniej wspominal kamil. Kazdy wybierze co bedzie chcial i na ile go bedzie stac. Jesli produkt jest dobry to obroni sie sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie daltego prawie wszyscy w tym temacie uwazaja inaczej :rotfl:

 

 

może taki pacjent jak ty ,spryskał maty rozpuszczalnikiem jak to powiedziałeś ,zmył klej i pokazał osoba które piszą ,że niema kleju bo ktoś go najnormalniej zmył ,to bardzo możliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo155 - jak masz zamiar pyskować i obrażać innych, to idź sobie pobiegać po innym forum, to forum od tego nie jest, tu ma być kulturka :P

M.in. właśnie dlatego napisałem "utylizuje", ale cóż, wszyscy zrozumieli tylko nie Ty.

 

Nadal uważam, że parodią jest podgrzewanie mat w temp. 35 stopni ... gdzie druga mata jest jak plastelina ...

Dodatkowo GMS02 miałem z napisami, a 03 bez i faktycznie może coś być w magii napisów - przyszły cięcia, poszło po napisach i kleju, przy okazji robiąc pasztet z dobrego produktu ( skoro Wasylwkowi kiedyś bardzo dobrze kleił się 03 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mat to temat rzeka, jedni chwala bolla drudzy neguja....podobnie jest w gms-em. Kiedys drogie maty nie byly tak rozreklamowane i wiekszosc osob kleila bollem i nie bylo problemow. Szczerze mowiac do dzis klientom o mniejszym porfelu wyklejam auta bollem i trzyma sie bez problemu, fakt robia sie w zimie twarde jak skala ale klopotow z pekaniem nie ma. Jesli chodzi o GMS-a osobiscie wyklejam nim swoje firmowe auto i na klej nie narzekam, a kazda mate czy to jest stp czy boll czy gms podgrzewam aby lepiej dobrala ksztalt do drzwi.....

 

Ciekawskich zapraszam na ogledziny...auto mam rozebrane i wyklejonego gms-em wiec mozna pomacac zamiast pisac glupoty lub powielac opinie zaczerpniete od kolegi ktory tych mat na oczy nawet nie widzial tylko wyczytal jakis post np na elektrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekarki to lepiej weź tego GMS'a. Już nie chodzi o tłumienie, ale dekarki sporo Ci pójdzie i nie patrz, że są rolki za 30zł, bo one mają chyba 7,5cm szerokości GMS masz dużą matę i cenowo na jedno pewnie wyjdzie (+ - parę złotych) a masz produkt profesjonalny

 

Nie powielam żadnych forowych mitów, ORGANOLEPTYCZNIE miałem do czynienia z wszystkimi wymienionymi a w ciągu ostatniego półrocza sporo się "namęczyłem" z wrotami.

Edytowane przez wasylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ą 2 maty GMS-05 która jest na tym samym poziomie co DYNAMAT I STP oczywiście tańsza i klei się bez żadnego podgrzewania

 

g prawda. GMS05 się NIE KLEI. W Moim aucie się gówno nie kleiło i tyle. Musiałem dookoła to wykleić STP bo się sama odklejała. Mam na to nawet świadków - FUBU był przy tym, jak kleiliśmy shita05 do moich drzwi. Może jakbyśmy to opalarką do płynnej postaci podgrzali, to by się kleiło. W dzień, 25 stopni na plusie, MATY się NIE KLEIŁY i tego nic już nie zmieni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niej ktoś ze sprzedających ... potnie matę jedną i roześle w kopertach do wszystkich negujących ich właściwości klejące ... oraz do osób niezależnych i można wtedy wyrobić opiiiińńńńńkę ;) o ich kleju ;) ;) ;)

Jeśli się obroni reklama darmowa na forum gwarantowana ... No chyba że jest odwrotnie ;) sam mogę kawałek przyjąć ;)

Raz a dobrze ;)

Edytowane przez marcin-real
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kiedys poswiece jakies auto i zrobie pomiary dwoch roznych mat w tych samych furtkach bo sam jestem ciekaw czy mikrofon cos wylapie. Narazie niechce mi sie przyklejac a potem zdzierac mat .. no i $$ szkoda :P Na ewentulany piknik postaram sie dotrzec i wezme co nieco wiec moze wtedy sie uda ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat ten powraca , w roli głównej z tymi samymi osobami :zdjęcia z mojego samochodu gdzie pod maską wyklejone są nieoczyszczone kawałki blach i innych części ,podkreślam nieoczyszczone ,maty zwulkaniozowały się ,do tego stopina jak juz kiedys pisałem ,że nie można ich oderwać.fotki z bliska i próby oderwania , bez powodzenia:

 

Do tego będąc u importera otwieraliśmy kilka paczek mat aby sprawdzić i wszystkie się mega kleją,Importer poinformował mnie że jeżeli ktoś twierdzi że cos mu się nie klei , jest gwarancja z dowodem zakupu odsyłać itd,także 2 lata temu było podobno kilkanaście sztuk mat starej wersji GMS-05 z brązowym papierem

które fabrycznie nie miały kleju ( maty te jak mnie poinformował były sprzedawane za 10% ceny , jezeli jakiś osobnik kupił maty bez kleju nałożył swój i sprzedał dalej jako pełnowartościowy to on ponosi odpowiedzialność , aha jeżlei ktoś z tego forum mniej lub więcej osób chce darmowe próbki aby przekonać się jak się kleją i jak wyglądają , na pw do mnie adres do wysyłki i ma załatwione próbki mat,niech więcej osób dotknie obejży i w tedy najnormalniej ocenią co jest prawdą a co nie..pozdrawiam zainteresowanych tematem

post-2992-033138100 1296114119_thumb.jpg

post-2992-018069100 1296114150_thumb.jpg

post-2992-044894600 1296114159_thumb.jpg

post-2992-017360100 1296114172_thumb.jpg

post-2992-074352100 1296114182_thumb.jpg

post-2992-028502200 1296114195_thumb.jpg

post-2992-019603500 1296114238_thumb.jpg

post-2992-024994800 1296114245_thumb.jpg

post-2992-025674700 1296114259_thumb.jpg

post-2992-093125300 1296114271_thumb.jpg

post-2992-071470500 1296114282_thumb.jpg

post-2992-022847000 1296114292_thumb.jpg

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze i ja swoje trzy grosze wrzucę... jakieś 2 miechy temu robiłem drzwi w swoim aucie matą gms 04 (bez loga na sreberku)

i nie miałem problemu z przyklejeniem, łapało mi od razu bez grzania. Teraz po tym co czytam profilaktycznie bym dogrzał ale wydawało mi się że dobrze się klei i nie ma potrzeby. Wyklejałem w ogrzewanym garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba zerwania maty GMS-022

 

http://www.sklep.audiobas.pl/environment/cache/images/530_0_productGfx_45089442497670ad6c53ec00f3f6e9ad.jpg

 

http://www.sklep.audiobas.pl/environment/cache/images/530_0_productGfx_23b709697705f5e5cf045fbf700a7f88.jpg

 

http://www.sklep.audiobas.pl/environment/cache/images/530_0_productGfx_09452d32f6e8e6ea418d8ba38c496fba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, ponieważ na zdjęciach są GMSy wraz z logiem. Czy te osoby, które twierdzą że się nie kleją miały takie same czy tylko z napisem GMS? Może są 2 wersje nieklejące bez loga i klejące z logiem?

Mam pytanie jak wypada grubość obu mat STp oraz GMS? która jest grubsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę temat,nie miałem tych mat ale co tu dużo mówiąc marka GMS jak każdy wie to totalny budżet najniższa półka,co prawda poprawna z dobrym stosunkiem jakość/cena ale to i tak wg. mnie GMS więc porównywanie do stp czy już dynamata no sory... bardziej odniósł bym się do nich samych jako one i nie porównywał z konkurencją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę temat,nie miałem tych mat ale co tu dużo mówiąc marka GMS jak każdy wie to totalny budżet najniższa półka,co prawda poprawna z dobrym stosunkiem jakość/cena ale to i tak wg. mnie GMS więc porównywanie do stp czy już dynamata no sory... bardziej odniósł bym się do nich samych jako one i nie porównywał z konkurencją

 

 

 

Dziwne podejscie jak na kogos kto nie uzywal tych mat.... ocenianie po marce nie zawsze sie sprawdza , moze do dynamat bym nie porownywal bo troche im brakuje ale stp dlaczego nie , klei jak widac jest kwestia dyskusyjna , ja tez jak koledze robilem nie powiedzialbym ze jest cos nie tak ale to bylo przy prawie 30 stopniach wiec sie nie wypowiadam , ale wazne zeby mata spelniala swoje zadanie i to jest dla mnie p[riorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie też pod uwage to, że STP wychodzi porównywalnie albo taniej niż GMS.

Dla mnie mata STP silver jest to najlepszy wybór w kategorii podstawowego wygłuszenia za przyzwoite pieniądze. Ma mocny klej, świetnie się układa, jest

mocna, zbrojona.

 

Jednakże jeżeli przejdziemy na pole gąbek np. pod tapicerkę to GMS 01 i 02 jest extra wyborem. Tak więc zależy co i do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem tych mat ale

Ale mam najwięcej do powiedzenia :)

I sieję mity na forum...

Rozumiem wypowiedzi ludzi GMS-05 się nie klei - mieli w łapie sprawdzili - podali opinie... Miałem starą serię GMS-05 potwierdzam!

Dodatkowo są za twarde jak dla mnie. Nową serię też gdzieś mam, nie testowałem jeszcze...

A Ty??? Nie miałem, ale wiem, jestem pewien, domyślam się... pffff

 

Nie bronie tych mat, jak już pisałem cena/jakość są dobrym wyborem!

 

Bierzcie też pod uwage to, że STP wychodzi porównywalnie albo taniej niż GMS.

GMS-04 wymiar 50x100 - 59 zł

STP 53 x 75cm - 56,90 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na tych zdjęciach są z logiem GMS, a co z tymi nonejmami z alledrogo sprzedawane pod nazwą GMS? Też tak kleją?

 

WERSJE BEZ LOGA SĄ TANSZE , TEZ KLEJ JEST BEZPROBLEMOWY ,GMS-04 JEST BEZ LOGA, MATA O WYMIARACH 100cm X 50cm BEZ LOGA CZY 76cm x49cm Z LOGIEM ?wszystkie materiały bez loga GMS-03 GMS-04 po ogrzaniu wychodzi z nich klej ( później wstawię fotki i dokładnie pokaże jkak wygląda, są wersje bez nadrukowanego loga i fabrycznie nie przechodzą przez TZW HOT -BOX CZYLI PIEC O TEMP 60STOPNI, KAŻDA MATA W PROCESIE PRODUKCJI PO NAŁOŻENIU KLEJU WCHODZI DO HOT BOXA , ALE ŻEBY BYŁO TANIEJ , NIEMA NADRUKOWANEGO LOGA ORAZ KLEJ AKTYWUJE SIE,

WYCHODZI Z MATERIAŁU DOPIERO PO PODGRZANIU,NIE NALEŻY TEGO MYLIĆ ZE SMAŻENIEM MAT APP,w związku z czym nalezy matę ogrzać od strony foli aluminiowej suszarką i klej wychodzi i juz pozastaje tłusta i klejaca !!!

 

 

 

 

 

Ja mam takie pytanie, ponieważ na zdjęciach są GMSy wraz z logiem. Czy te osoby, które twierdzą że się nie kleją miały takie same czy tylko z napisem GMS? Może są 2 wersje nieklejące bez loga i klejące z logiem?

Mam pytanie jak wypada grubość obu mat STp oraz GMS? która jest grubsza?

 

MATA GMS-04 ma grubośc nawet do 3.5mm !!!!!!!!! a np STP 1.6-1.7mm

 

czyli tak 100cm x 50cm grubość 3mm

kontra 76cm x 40cm grubośc 1.6mm

 

Z TYMI MATAMI BEZ LOGA TO TAKI MIT ,ŻE JAK BEZ LOGA TO NA PEWNO GORSZY SORT ITD, NIEPRAWDA SKORO KTOŚ TWIERDZI ŻE GMS-02 SIĘ SUPER KLEI

A INNA NIE ,A Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁEM WSZYSTKIE MATY MAJĄ TEN SAM KLEJ !!!!!!!!!!!!!! CZYLI TO JUŻ JEST NIE LOGICZNE , I JEŻELI KOMUS SIĘ MATA NIE KLEI ,NIECH JA REKLAMUJE , A JAKAŚ PARTIA MAT Z PRZED 2 LAT KTÓRA JEST WYCOFANA OD DAWNA, NIE MIAŁA KLEJU FABRYCZNIE ,ALE

GRUPA OSÓB ODGRZEWA STAREGO KOTLETA I STARA SIĘ SAMA W TO WIERZYĆ TO ICH PROBLEM, PROSZE NIECH POKAŻĄ TA MATĘ ,GDZIE KUPILI Z DOWODEM ZAKUPU , I SPRAWA SIĘ WYJAŚNI ,A TAKIE PYkANIE ŻE GDZIEŚ KTOS MAIŁ KAWAŁEK MATY LATEM ,,POT MU Z D... SPŁYWAŁ'' NO I W TEDY TO MACAŁ I

ON TO W TEDY STWIERDZIŁ ŻE MATY GMS SIĘ NIE KLEJA , MIMO ŻE WSZYSKIE MAJĄ TEN SAM KLEJ PRZY CZYM STWIERDZA ŻE MATA GMS02 SIĘ DOBRZE KLEI .

 

 

 

 

 

Śledzę temat,nie miałem tych mat ale co tu dużo mówiąc marka GMS jak każdy wie to totalny budżet najniższa półka,co prawda poprawna z dobrym stosunkiem jakość/cena ale to i tak wg. mnie GMS więc porównywanie do stp czy już dynamata no sory... bardziej odniósł bym się do nich samych jako one i nie porównywał z konkurencją

 

 

 

 

ZELMER NIE ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ, CZY NP POWINNO SIĘ MYSLEC ŻE JAK MAM KUPIC ODKURZACZ DO DOMU TO MUSZE KUPIC SOBIE BOSH-a za 700zł bo NIEMIECKIE TO JEST SUPER A POLSKI ZLMER TO CHAŁA , JA NP KUPIŁEM SOBIE ODKURZACZ ZELMERA ZA 200ZŁ ELF 300 CZY COŚ TAM I JESTEM ZADOWOLONY ŻE NIE KUPIŁEM BOSH-a za 700 ,bo działa b. dobrze ,także najpierw należy ocenic dobrze produkt a nie oceniać na podstawie widzimisię, to do

oceny marki nie produktu..

 

ZELMER A CO TO JEST STP ? ROSYJSKA FIRMA KTÓRA GDZIES ROBI MATY ? TO JEST PODSZYWANIE SIĘ POD AMERYKAŃSKI KONCERN STP CHEMICZNY , A Z NIM NIEMA NIC WSPÓLNEGO ...BADANIA MA JAKIES BADANIA , ALE JEŻLEI BADANIA NIE SA ROBIONE PRZE INSTYTUCJE Z UPOWARZNIENEIM MINISTRA TRANSPORTU TO TAKIE BADANIA JAK NAPISAŁ WĄSKI MOŻNA SOBIE ZROBIĆ JAKIE BĘDZIE SIĘ CHCIAŁO

ŻE SIĘ KLEI A SKĄD WIESZ JAKI JEST SKŁAD TEGO LEPIKU ?ŻE SIĘ LEPI WCALE NIE OZNACZA ŻE DOBRZE TŁUMI,

MATA MOŻE BYĆ ZE SPIENIONYMI SKŁADNIKAMI KTÓRE OWSZEM SA PLASTYCZNE I SIĘ KLEJA ALE MIMO WSZYSTKO MUSI MIEĆ DUŻĄ GĘSTOŚĆ ŻEBY DOBRZE TŁUMIĆ , NIE TWIERDZE ŻE GMS-JEST LEPSZY LECZ ŻE W STOSUNKU GRUBOŚCI MATERIAŁU DO POWIERZCHNI I TYM SAMYM DO TŁUMIENIA NIE JEST GORSZY,Z TEGO CO WIEM MOŻNA BYŁO KUPIC GO ZA 49ZŁ.

 

NP

 

20SZT GMS 04 980ZŁ 10 metrów kwadratowych !!!!

 

20szt DYNAMAT EXTREME 1380ZŁ 8 metrów kwadratowych !!! czyli

 

na cały samochód kupując: 2metry kwadratowe gratis + 400zł w kieszeni , jest różnica ?

a co jeżlei tłumienie jest lepsze ????

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...