Skocz do zawartości

Subwoofer do robienia zadymy


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

kolega na codzien jezdzi z mds08 w bagaju i taki tez sub u niego zostaje, bo podoba mu sie ;) ale chciałby kupic drugi do tego, zeby czasami sobie "ulzyc" miesistym bassikiem ;) Dlatego tez chce kupic drugiego suba do masowania nerek i łupania :)

Chciałby sie zmiescic w 600 - 700zł, max 800zł (wzmak + głosnik) co warto kupić? Ma mu wystarczyc ok 400W. Myslelismy nad Yakuza 12, ew. cos innego, ale co?

 

pozdro ;)

 

Ewentualnie na co warto dołozyc pare groszy? Buda moze byc praktycznie jaka kolwiek, moze byc cały bagaj, ale koniecznie nisko strojona 12 :)

 

Altek bodaj 60-70A, no i przedni system zasilany ze wzmaka ok 2x60W

 

Nuty to najczesciej hh i czarna muza, ale tez troche szybszych bitow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ma byc zadyma, ale bez przesady z tym boschmannem za te pieniadze to juz chyba bysmy woleli yakuze 12, ew. cos co moze konkurowac z yanina.. I do tego jakis wzmaczek starszej produkcji i by było ok. Tylko najgorzej to przetwornik jakis wybrac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze to juz chyba bysmy woleli yakuze 12

yakuzy nie są za wytrzymałe, SŁYSZAŁEM że ten BOSCHMANN potrafi przyjąć więcej (oczywiście mówię tutaj o graniu na dłuższą metę).. chyba Sebring go miał i jak dobrze sobie przypominam to yaku też miał, podpytaj go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A yakuza na allegro jest teraz za 260nowka sztuka + wzmaka by alpine 3544 np zapodał co by dało jakies 600 z groszami. chyba, ze jeszcze moze warto jakiegos hifona, albo rockforda ze starej serii zapodac?

 

ciezko cokolwiek mi poradzic mu

 

Bo z jednej strony chciałby nisko mocno i tanio, a z drugiej dobrze i mało W, zeby altek dał rade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie o te ;) No to chyba najlepszym wyborem, bedzie kupno tej yakuzy, a jeszcze takie pytanie:

- lepiej sie sprawdzi w br, czy closed? w jakiej budzie bedzie bardziej uniwersalny? i w jakiej budzie bedzie miał lepsze zejscie?

 

i czy 300 - 400W da rade go bujnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mocny zestaw mozna miec w aucie przy takim altku, zeby nie było spadkow i problemow z ładowaniem? Bo moze kolega by dozbierał kasy i kupił cos mocniejszego.. ale nie mamy pojecia ile da rade pociagnac taki altek 60-70A :D Edytowane przez sober
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Yakuzy 15cali nie kupie (no chyba że naprawdę super cena) jest ciężka i potrzebuje pieca z kopytem, a jak by tego było mało to w szybkich bitach po prostu nie daje sobie rady (zależy co dla kogo jest szybkim bitem)

 

Yakuza 12'' za te 260zeta spoko ale kosmicznego frygania mięchem bym się nie spodziewał, mocny piec musi byc.

Generalnie wrzuciłem jakiś czas temu Ground Zero gzrw 125-al i elegancko kopał, zejście ok i dosyć fajnie sobie radził ze wszystkim co w radiu leciało.

Buszmen W12NUK spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez prawda szymek

Ja się przekonałem że jak kupie w normalnej kasie np; taką jakuze to się nie czepiam zbytnio bo za mały kesz nie ma co się spodziewać wodotrysków, ale kiedy przyjdzie wydać spore siano to już lepiej sobie 2x przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...