Skocz do zawartości

Parametry do kickera S15L74


bambino_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy mógłby ktos mi podać wszystkich parametrów do kickera solo baric S15L74??Kurcze przeszukałem całego neta i nie umiem wszystkich parametrów znaleść do WINisd aby obliczyć sobie strojenie :luka: Głosnik mam nowy i nawet w papierach nie ma wiekszości parametrów.Dzieki za wszyskie odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://assets.sonicelectronix.com/manuals/kicker/2008SoloBaricL7.pdf

 

masz calego wspanialego manuala z ze skrzynia i nawet rysunkiem z dokladnymi wymiarami, strojeniem i portem szczelinowym oO znalazłem to w 10 s

Kolego czy ja szukałem skrzynki??napisałem dokładnie że potrzebuje wszystkich danych do win ISD,to co mi pokazałeś jest dokładnie to samo co ja mam w papierach,ale gdzie tam jest Qms.Pe, czy BL widziałeś tam to??bez tego chyba nie da sie obliczyć niczego bez tych parametrów w tym programie,skrzynie mam juz gotowa potrzebuje dane głosnika a wszystkie nie są podane,poza tym wchodziłem na strone kickera i także pełnych danych nie podają,w sumie tylko podają porty do obudów już policzonych a tak jak mówię ja już obudowę mam teraz chcę policzyć do tego strojenie,poza tym moze ktos nie zauwazył ale w manualu jest podane głosnik 750RMS!! a ja mam 1000rms a to chyba róznica :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz i amsz :P

 

 

Recommended Ported Enclosures – High Efficiency

Solo-Baric Model Compact SPL SPL / Deep Bass

S15L7 3.0 cu.ft. + port; 4.5 cu.ft. + port; 6.0 cu.ft. + port;

2.5x16.25" port, 19.5" long 3x16.25" port, 14.75" long 3.5X16.25"port, 13.75"long

Power Handling = 1000W Power Handling = 1000W Power Handling =1000W

 

Strojenie dla 4.5 cu.ft ( 85 L) jest chyba na Fb = 33 Hz

 

ps. ty masz nowy model ten starszy ma faktycznie 750 W jednak znacząco parametry i obudowy sie nie zmieniają według producenta :P

post-329-066131700 1294774010_thumb.jpg

post-329-016874500 1294774205_thumb.jpg

Edytowane przez skola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...