Skocz do zawartości

Sprzecik Do Astry G 5-doors


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciał bym kupić sobie jakiś sprzęt grający do astry g

 

Ale nie wiem za bardzo co dlatego proszę was o pomoc.

 

Mam 2600 zl do wydania

 

Co myślicie o głośnikach hertz hsk 165 do przodu i tylu to by bylo 600 zl

 

i jeszcze 2000zl na subwoofer , wzmacniacz i okablowanie.

 

co powiecie u subie JL Audio CS112 jeżeli nie ten to podajcie jakiś link do jakiegoś z allegro a najlepiej z Ebaya Uk

 

Proszę was bardzo o pomoc jeszcze ze wzmacniaczem

 

Muzyczka chce żeby grała czysto i dosyć głośno z dobrym głębokim basem.

 

Proszę o pomoc

 

Dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Masz radio ?

2. Głośniki na przód - Hertz HSK lub Morel Tempo 6 - 300 lub 400 zł

3. Tył - daruj sobie

4. Wygłuszenie drzwi przednich, dystanse mdf 200-300 zł

5. Kable zasilające, oprawa bezpiecznika, RCA, kable głośnikowe - ok. 200 zł

6. Wzmak na przód i wzmak na suba ??

7. Subwoofer ?

 

Rozpocznij od przodu może i radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o głośnikach hertz hsk 165 do przodu i tylu to by bylo 600 zl

Głośniki zasilone porządnie i przedewszystkim furtki wygłuszone dadzą Ci wyśmienitego kopniaka,jesli coś więcej chcesz wiedziec na temat hsk wpisz w szukajke temat poruszany setki razy.

i jeszcze 2000zl na subwoofer , wzmacniacz i okablowanie.

Z tej kwoty musisz odjąc na wygłuszenie drzwi,gdyż mozesz zapomniec o porządnym graniu bez wygłuszenia furtek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wv takim razie zapomnij o Hsk za 300zl bo tutaj nawet na przecenie kosztuja 212£ :przestraszony: Nie mowie ze te polskie to podroby bo o to juz sie zaczela nawet mala "wojna" na SCA ale jesli mieszkasz w U.K ciezko Ci je bedzie znalezc za 300zl.Ja bym dolozyl troche i poszukal cos z Focala,Rainbowa bo jest teraz troche przecen i mozna cos trafic fajnego :D

Znalazlem stara serie Hertza ale trzeba dac 125£ to jest jakies 500zl Stara seria Hertz HSK http://cgi.ebay.co.uk/2-WAY-HERTZ-HSK-165mm-165-CAR-COMPONANT-KIT-SPEAKERS-/160524740330?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_Car_Speakers_PP&hash=item25600526ea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez je widziałem ale to nie ma żadnego problemu w Polsce znajomy może to dla mnie zamówić wiec linki mogą być z allegro to nie ma różnicy. Wiem ze tutaj jest drożej dlatego wole w Polsce.

 

To co Hsk by byly dobre ? Ale jaki sub i wzmacniacz ? Co powiecie o tym Jl Audio tutaj on kosztuje 118 f?

 

A co byście poradzili Morele Tempo 6 Czy właśnie hsk ? bo wole wydać więcej ale być naprawdę zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...