Skocz do zawartości

ciekawe rozwiazanie


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem wejść na dbdrag.pl ale wcale mi sie nie ładuje... możesz mi przybliżyć zasady klasy mini i funi???

mini i funi to szukaj raczej na http://www.easca.pl/forum/

 

MINI

do 750 W/RMS łącznej mocy wszystkich wzmacniaczy (najwyŜsza wartość mocy podana w instrukcji obsługi/katalogu *)

głośniki systemu przedniego: do 1x13cm/16,5cm na jedną stronę

subwoofery: do 1x25cm lub 2x20cm

FUNI

do 1500 W/RMS łącznej mocy wszystkich wzmacniaczy (najwyŜsza wartość mocy podana w instrukcji obsługi/katalogu *)

głośniki systemu przedniego: do 2x13cm/16,5cm lub do 1x20cm/6x9” na jedną stronę

subwoofery: do 1x30cm lub 2x25cm lub 3x20cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kalasz20 najśmieszniejsze jest to ze cenowo do swoich "odpowiedników" GZ, DD, SPL itd wypadaja chyba najtaniej.

nóweczke 11K2 znalazłem za (z tego co pamietam niecałe 2k $ :)

przy dobrym kursie $ i upuście przy zakupie sam klocek powinien wyjść ok 4,5 - 5 kzł

plus wysył i reszta...(o ile tą reszte panowie zieloni ci naliczą )

jak zerkniesz na manuala to stetsomy są dość lekkie wiec i lotnicza cie nie zabije cenowo:)

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'kalasz20'

Witam

=> rollo, stetsomy ściągacie prosto od producenta czy poprzez ich dealerów? Powiem szczerze że cholernie mi się spodobały, jak cenowo to wygląda - cło, wysyłka. Przydałby mi się jakiś piecyk 2,5-5kW pod 1 łomem do weekendowego pukania.

Pozdro

 

 

2.5 kw są dla Cieniasów :wstyd: :wstyd: do sprzedania mamy 7k2e 9.2 przy 1 łomie pędze tym 3x10 RE SX jest stabilny w 0.5 łoma ..:)dostawa brazylia-usa-waszawa + cło koszta są nie małe porządny solidny wznak nie Żaden hi foniks co sie pala lub rockfordy .. Może to urazić zwolenników owych marek ale PRAWDA CZASEM BOLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie zamierzam stawać w szranki z Wami na zawodach :) sprzęcik miałby zastosowanie tylko amatorsko, od pół roku leży u mnie w pokoju w kartonie nowy 12" Orek, dla niego 7kW to lekka przesada, do tego powiem szczerze nie stać mnie na wydanie jak pamiętam z ogłoszeń 7tyś zł :rozpacz:. Amatorsko dłubię się w przetwornicach i zamierzam popełnić jakiś spory układzik. Obecnie siedzę nad źródłem do testowania przetwornic, osiągnąłem już 200A i 12V stabilizowane ale jeszcze przetwornica nie jest stabilna więc trzeba ją dopracować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

=> rollo, stetsomy ściągacie prosto od producenta czy poprzez ich dealerów? Powiem szczerze że cholernie mi się spodobały, jak cenowo to wygląda - cło, wysyłka. Przydałby mi się jakiś piecyk 2,5-5kW pod 1 łomem do weekendowego pukania.

Pozdr

 

prosto od producenta :super: ale leci przez usa

 

kalasz20 najśmieszniejsze jest to ze cenowo do swoich "odpowiedników" GZ, DD, SPL itd wypadaja chyba najtaniej.

nóweczke 11K2 znalazłem za (z tego co pamietam niecałe 2k $ :)

przy dobrym kursie $ i upuście przy zakupie sam klocek powinien wyjść ok 4,5 - 5 kzł

plus wysył i reszta...(o ile tą reszte panowie zieloni ci naliczą )

jak zerkniesz na manuala to stetsomy są dość lekkie wiec i lotnicza cie nie zabije cenowo:)

 

 

 

co ty za farmazony wypisujesz:D

za 4,5- 5tys to ja wezme :)

6,5-7 trzeba liczyc za 11, dolar jest po 3 +przelew siana +przesylki + clo .

Majac farta 6,5 starczy ,nie majac licz +30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/STETSOM-11K2D-1-OHM-18-VOLTS-CAR-AMPLIFIER-VULCAN-11250-/200501707090?pt=Car_Amplifiers&hash=item2eaed54152

 

szukałem go 5 sek

 

jak poszukasz dłużej napewno znajdziesz taniej...

nie wiem zipeczku gdzie ty dolarki kupujesz (chyba nie na 10-co lecia, ale juz go nie macie przeciez) srednia NBP oscyluje w okolicach 2,85 - pisząc DOBRY KURS miałem na myśli około 2,7 w zakupie.

paczka 10-12 kg LOTNICZA -sam stetsom wazy 10,4kg- puszczając z chicago ok 75$

Jak masz znajomka w us to jak jest qmaty spakuje go tak ze o cle zapomnisz... (uzywany sprzęt)

Wiec tak:

jak dobrze poszuka to za 1700 go dostanie

75$ wysył transfer siana 20$

razem: 1805$ * 2,7zł = 4873zł

 

CZYTAJ ZANIM ZACZNIESZ ODPISYWAĆ FARAMZONY.... napisałem dość wyraźnie:

przy dobrym kursie $ i upuście przy zakupie sam klocek powinien wyjść ok 4,5 - 5 kzłplus wysył i reszta...(o ile tą reszte panowie zieloni ci naliczą )

jak zerkniesz na manuala to stetsomy są dość lekkie wiec i lotnicza cie nie zabije cenowo:)

 

chciałeś wiec podliczyłem wam półtora mocy waszego pieca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyjmuje zlecen :)

po drugie nie nadwyrężam znajomości w us dla kogoś, za tak zwany damski ch..

 

nie wpadłeś na genialny pomysł ze możesz samą walute przesłać do osoby która tam mieszka??

więc jak na tak genialny pomysł nie wpadłeś to ci go podsunąłem ... :(

 

wiec dolar 2,95 na chwile obecna

a ty dalej nie czytasz...

wiec dolar 2,95 na chwile obecna

przy dobrym kursie $

coś tie warszafskie szkioły nie tegies :):):)

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zafsze i fszendzie (zerknij na rekordy z easca.pl hahaha)

http://www.easca.pl/Pliki/sezon%202010/Rekordy%20dBL%20-%20dB%20Race%202009-2010.pdf

a gdzie ja napisałem ze sie nie płaci za transfer siana??

i skąd posiadasz jakże cenne info ze nigcy nic nowego nie kupiłem zza ołszyn

no i puki co ten "naprawiany" REFABRYKOWANY dd puknoł 1 db mniej w 0,8 niż wy w pół łoma - ile to tam macie pół?? 10kW??

samych termlabów macie wiecej niż ja osób które mi pomagały wsadzić sprzęt :)

 

hehe zipek nic sie nie denerwuj, jedz kiełbase i obserwuj

Bedzie dobrze - musisz być dobrej myśli....

....wdech.....wydech.....wdech......wydech.... mordo ty moja :*

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehenic sie nie denerwuj, jedz kiełbase i obserwuj

 

..

 

 

to moje powiedzenie a pynkonel 3 mniej nie 0,8:)

 

i jak bys nie byl smatrzszy od kupy to bys mial mistrza ale nie wolales po swojemu i masz zawsze drugi heheh

 

i zapomniales ze mamy 1x12 nie dwie i jeden maly aku

Edytowane przez zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co ci chodzi z tym mistrzem??

łukasz mojego wyniku w finałach nie przebił....

a to ze vice to sam sobie jestem winny bo alternatora nie sprawdziłe który dawal przebicie, czego nikt z Was WSZYSTKICH tak super doradzających mi tajniki dbdragu, na których tyle siana na telefon wywaliłem (jak to achim stwierdił), mnie nie poinformował :dontgetit: TAK TAK TO WASZA WINA - przeciez to wyście wszyscy (strzelce, wawa) doradzali mi a o alternatorze nikt nie wspomiał :(

 

Sumując naszą dyskusję kolego KALASZ20 - jesteś w stanie sprowadzić 11 kilowy piec za ok 5 koła pln przy dobrym kursie... chyba że opowiadam "farmazony"...

 

a pynkonel 3 mniej nie 0,8:)

uuuuu marcinku to którą ja impreze przegapiłem gdzie w klasie street pukneliście 155db??

i zapomniales ze mamy 1x12 nie dwie i jeden maly aku

głośniki same nie grają....

a aku to jest jasno w reg napisane...

najlepszy jest tekst MY.....:) a samemu to już nie można do czegoś dojść??

dobra spadam na popijawe bo syn mi sie urodził

Pozdro

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...