Skocz do zawartości

Płac taniej za wysyłki kurierem


pita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ta waga niestety dotyczyła "wysyłajtaniej" ;(

po złożeniu reklamacji nadali nowy numer itp. wtedy jak przyjedzie kurier list na miejscu wypisuje ... a że byłem w pracy żona oddawała paczkę .... I dup.... przy odbiorze klient zamiast odebrać paczkę za friko dopłacał 80zł !!!!!!! i na tyle mnie wyrąbali ...

teraz wszystko sprawdzam 1000000 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ta waga niestety dotyczyła "wysyłajtaniej" ;(

po złożeniu reklamacji nadali nowy numer itp. wtedy jak przyjedzie kurier list na miejscu wypisuje ... a że byłem w pracy żona oddawała paczkę .... I dup.... przy odbiorze klient zamiast odebrać paczkę za friko dopłacał 80zł !!!!!!! i na tyle mnie wyrąbali ...

teraz wszystko sprawdzam 1000000 razy...

Trochę nie rozumiem, więc musisz wyjaśnić, bo korzystam z usług tej firmy i nie chciałbym podobnych sytuacji w przyszłości sam odnotować:) Także jak możesz opisz dokładnie, bo ja nie wiem co można tam spitolić...

W końcu jeśli paczka faktycznie nie jest większa i cięższa niż zadeklarowało się przy zamawianiu kuriera i dane na formularzu to potwierdzają to chyba do niczego nie mogą się doczepić? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było tak że kurier zamówiony był od 14-18 ...

Był o 10 .... a o 10.30 dostałem sms że został zmieniony termin dostawy na 10.30-12.00 ... no tak ale ja byłem w pracy .... i co ?? anulowali sobie zlecenie !!

musiałem interweniować ... no i po walce i wielkiej łasce wysłali ponownie kuriera ... no i przyszedł żona nadała przesyłkę lecz listu starego nie uwzględnili bo nowy numer listu przewozowego był przydzielony .... i co ??? no i nie przepisał tego co było na wydrukowanym tylko wpisał wagę paczki zamiast 23KG wpisał sobie 35Kg !!!! wymiary też z kosmosu sobie podał były 120x60x50, a on wpisał 70x60x60 ...

itd.

Suma taka że odbiorca dopłacał do całego interesu - i musiałem mu koszta zwrócić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj posłałem przez kurjerzy.pl wybrałem UPS - dla mnie to jedyna firma dbająca o wizerunek (flota) i o jakość usług.

normalnie przesyłka paczki wyliczona przez stronke jupies wyniosła niecałe 100zł

 

przez kurjerzy niecałe 50 :)

 

paczka jako szkło, pobraniowa dodatkowe ubezp. gwarancja dostawy na drugi dzien.

dziś bede wiedział czy dotarła na czas.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka jako szkło, pobraniowa dodatkowe ubezp. gwarancja dostawy na drugi dzien.

dziś bede wiedział czy dotarła na czas.

 

takie pytanie - jak wydrukować tą etykietę ? bo mi przysłali 2 osobne na dwóch stronach takie same i nie wiem czy dobrze wydrukowałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że UPS świadczy usługi na najwyższym poziomie niezależnie od gabarytów wysyłki.

do mnie jak przyjechał gościu z UPSa, cały wyładowany elektroniką i jak się dowiedział, co przywiózł (powiedziałem mu, że milion i może sobie walutę wybrać :D ) to chłopina zbladł :D ale okazało się, że serwery i switche dotarły całe i zdrowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uslugi pp ostatnio bardzo sie poprawily

wysylalem ostatnio ok 100 paczek (priorytet) i listow poleconych (polecony priorytet)

90% z nich bylo na nastepny dzien

az bylem w szoku

i ceny w porownaniu do kazdej firmy kurierskiej konkurencyjne

Zgadzam się w 100% .

A dzisiaj przeszli samych siebie. Paczka priorytetowa nadana wczoraj o godzinie 16, dzisiaj dotarła do adresata o godzinie 9. Dystans nie był duży, ale jestem pełen podziwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to fakt, PP wzieła się do roboty. Gdyby tylko poprawili logistyke to i pewnie z kosztami mogliby zjechać.

Ale nie ma to jak kurier, tanio, elegancko na godzinke pod domek, dzien dobry, dzien dobry, zabiera paczke na kipe, podpisuje list i BAJOS.

Jeszcze moge śledzić dokładnie poczynania każdej paczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Ja chciałbym dodać od siebie, że mnie dziś wyrąbali z DHL.

Facet kupił od mnie Lustrzankę Pantax K20D i bardzo prosił, żeby aparat dotarł do niego w poniedziałek koniecznie,

bo wyjeżdża w delegację i chciałby jeszcze zdążyć odebrać przesyłkę przed wyjazdem.

Zamówiłem kuriera DHL ze stronki kurierzy.pl, kurier miał się dziś stawić tj 14.01.2011 o godz 11-15 a tu dupa

nikt nie przyjechał. Wysłałem do tych bydlaków mejla, że nie chcę korzystać z tego zamówienia w innym terminie.

Za chwilkę spadam z tą przesyłką na pocztę i nadam ją priorytetem, może Poczta Polska wyrobi się z dostarczeniem jej

na poniedziałek do Poznania.

 

Mam pytanie, czy oddadzą mi należność, którą uiściłem od razu przy zamówieniu??

Miał ktoś z Was taki przypadek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, ale w przypadku pośrednika WysyłajNajtaniej. Jednak u mnie kurier nie przyjeżdżał prawie tydzień czasu, więc zrezygnowałem ze zlecenia i wystąpiłem o zwrot pieniędzy. Myślę, że nie ma z tym problemu, tylko o ile dobrze pamiętam najpierw musisz anulować u DHL a później napisać do pośrednika o zwrot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam najpierw musisz anulować u DHL a później napisać do pośrednika o zwrot.

 

Ja zrobiłem to trochę inaczej.

Tam na stronie jest okienko "Kontakt", tylko mejlowy i masz tam różne tematy do odznaczenia,

ja odznaczyłem "Anulowanie zamówienia" i napisałem, że chcę prosić jednocześnie o zwrot pieniędzy.

Zrobiłem to, nie stronie DHL, tylko na kurJerzy.pl, na razie nie dostałem

jeszcze żadnej odpowiedzi od nich, no ale zobaczymy co odpiszą w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominalem wysylam OPEK bo kumpel ma podpisana z nimi umowe( a rozwoza w zaleznosci od regionu nawet i w soboty), ja mam taniej, on ma wiecej paczek wiec wyrabia normy i z czasem ma tez taniej itd. A takze nie mam im nic do zarzucenia.... Pomijajac to wczesniej tetowalem wiele firm kurierskich na rynku i tylko UPS nigdy mnie nie zawiódł...

Kiedys zona wysylala paczke za mnie, przyjechal kurier UPS, wzial 50zł a ze nei mial wydac stwierdzil ze przyjedzie jutro i odda 11zł reszty i przywiezie fakture...

Bylem pewny ze ja wykukal, jakiez bylo moje zdziwienie kiedy na nastepny dzien zadzwonil dzwonek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...