Skocz do zawartości

Kompletny CA do max 6000 zl!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupa chaosu Panowie :)

Jeszcze mam jedno pytanko. Będziesz to sam robił czy oddawał autko komuś kto zrobiłby Ci to?

Jeśli ma to być uniwersalny system to radzę tak:

Jednostka sterująca Clarion 778 lub 788. Różnica naprawdę niewielka. 800-1000zł

Głośniki przód Dego PO650. Nie ma sensu bawić się w MDSy bo to jest już wyższa szkoła jazdy i do poprawnego zestrojenia ich z tweeterami potrzeba trochę umiejętności. Ładowanie przypadkowych zwrotnic wiąże się z ryzykiem odcięcia pasma w złym miejscu a co za tym idzie zrobienie dziury w średnich tonach.

Wzmacniacz do tego u-D RM V21 lub wspomniany Steg K2.01

Co do suba wypowiem się później bo teraz gonię na uczelnię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PopaY, tak ale jedno to jest to że zgranie takiego woofera z tweeterem do prostych nie należy. Dodając jeszcze kwestię samego montażu który musi być dobry robi się kupa trudnej roboty. Wiem coś o tym bo przerobiłem to (nadal nie jest tak jak bym tego chciał ale na ten samochód wystarczy)

Wracając do tematu suba. Wydaliśmy na razie ok 3000zł. Odkładamy jeszcze 1000zł na kabelki i inne rzeczy. Zostaje 2k na głośnik i piecyk. Jeśli ma być szybko i mocno to polecam 2x12' w closed. Powinno być ok. Tutaj mam swoje ciche typy. Są to głośniki RE Audio SR12. Potrzeba im nie tak dużo miejsce i nie są wymagające prądowo. Piecyk powinien spokojnie starczyć U.S. Amps XT1600.2. Wychodzi nam na sekcję basową ok 2200zł. Myślę że jakbyś brał od jednej osoby większość albo nawet wszystkie te klocki dostałbyś rabat i spokojnie zmieścił się w 5000zł na same klocki. Zostaje 1000zł na skrzynki kable i inne rzeczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si ja się sugeruję pierwszym postem

Witam wszystkich!

Jestem kompletnie ciemny jak narazie co do sprzetu audio wiec zdaje sie tylko na Was :)...

także sądzę i jestem o tym przekonany, że raczej robiłby to w zakładzie, a tam zgrali by mu to wszystko doskonale (fakt = to już dodatkowy koszt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw z montażem, głuszeniem, robieniem paneli itd. przez kogoś to właśnie ok 5000-6000zł choć nie powiem, że conieco bym nie wymienił bo jest coś lepszego lub bardziej dopasowanego w danym przedziale cenowym. :) Możesz coś sobie z tego wybrać. Oprócz głośników z tyłu to sprzęcik już na prawdę wysokiej klasy.

Całość sprawdza się bardzo dobrze myślę, że w każdym rodzaju muzyki.

Link do mojej instalacji a tutaj kilka zdjęć instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tak do konca nie zgodzil co do opini o Soundstreamie. Zarowno T4 jak i T5 nawet w rozmiarze 10 x2 potrafia naprawde mocno uderzyc i nisko zeisc. Sam sie zastanawiam nad 3x10 T4 bedzie szybko i mocno. Co do T1 to rowniez super sprzeccik ale nie mozna przekreslac T4 w porownaniu z Rf. Pozatym Rockford napewno drozej wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarecki, Ty ciągle operowałeś monstrami 18" np XXX to kolos jak diabli, a teraz na szybkości Ci nagle zależy hehe i 3x10" no no :hyhy: zadziwiasz mnie :P, a dla mnie 3x10" to fajna propozycja, ale chyba troszkę miejsca zajmuję i nie ma takiego zejścia jak 2x12", ale coś za coś. Ja wole 2x12 :P, albo jak teraz może zmienię na 2x15 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...