Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chabrosek czyli opakowanie jest identyczne z tymi za 799?

Foty dałem z aukcji i pewnie wkleili zamiast przodu otwierany bok z dokumentacją techniczną ... no cóż czekamy na odsłuchy .

 

PS: widziałem że "chyzy" ma za ok 400 (bo dogadać się zawsze można ;) )no i widać gwarancję z Elco

 

Pod względem ułożenia tego wszystkiego na pudełku i kolorów chyba tak. Jutro bardziej porównam. Jedyny błąd jaki zauważyłem to lekko tak jakby przesunięte drukowanie. Wiesz tak jakby podczas drukowania papier lekko się przesunął a widać to tylko na tym rysunku zwrotnicy a najbardziej na kondensatorach. Coś w tym stylu http://img815.imageshack.us/img815/5439/beztytuuvn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są przykładowo za 69.90$ : http://cgi.ebay.com/...5fAudioQ5fVideo

 

Kupując ich przykładowo 5 kompletów, przesyłka niewiele się zmieni w stos. do jednego kompletu i omijając w znany wielu, a napewno allegrowym importerom sposobom cło i vat wychodzi sporo taniej niż te 309zł.

 

to musiał by chyba kontener zamówić, a w porcie mieć niezłe plecy, skoro jeden komplet to 70$ ( widziałem też i po 9$, ale wtedy przesyłka to reszta :) )

 

 

Po raz kolejny piszę, że nic nie wyrokuję, a jedynie śmierdzi ten temat z HSK mocno i tyle.

 

nie wyrokuję, ale :

 

A jeśli okaże się, że miałem rację i chociaż jedna osoba nie nabierze się na podróbę, to będę szczęśliwy, bo sam nie lubię być oszukiwany. Tyle.

 

no właśnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie na poczekaniu z tego co pod ręką.

Wygrzebałem kilka naklejek z róznych zestawów HSK, które przywieźli koledzy i im montowałem.

Porównanie na zdjęciu ( wszystkie wyjęte z HSK ).

post-997-072382000 1291243378_thumb.jpg

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefangti widzi gołym okiem różnice na aukcja więc jak pomacasz powinieneś też coś dostrzec :rotfl:

Karolo,zastanawiam się który z was jest większym geniuszem.Ty czy kubus :ph34r:

Rzadko robię OT, ale w tym momencie już muszę...

 

Powiedz mi dlaczego zawsze jest tak, że jak ktoś napisze swój pogląd na pewną sprawę (sprzeczny z Twoją "wizją") to od razu przekaz Twoich wypowiedzi zawiera w sobie ironię oraz "gimnazjalne docinki"??

Takie wypowiedzi podbudowują Twoje ego? Bo naprawdę nie rozumiem tego...

 

Po co snuć jakieś dziwne teorie.Mnóstwo ludzi kupiło ten system.Poczekajmy na ich opinie.

Nie lubię jak się bije piane bezpodstawnie.Ogólnie to nikomu nie na rękę taki produkt-mi również,wierz mi.

No właśnie sam nie miałeś, ale już Ty wiesz najlepiej i każdą wypowiedź krytykujesz oraz wzbudzasz niepotrzebną dyskusje na forum...

Mówisz, że ktoś bije piane bezpodstawnie? A co sam robisz?? Nie miałeś ich w ręce, ale jesteś w 100000% przekonany, że to są takie same głośniki jak w PL x 2 droższe...

 

Przepraszam za odbieganie od tematu, ale po prostu już nie wytrzymałem :)

 

 

Wracając do tematu...

Poczekamy na zdjęcia, porównamy dokładnie wszystko i zobaczymy ile w tym jest prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, w Azji wszystko podrabiają i w większości przypadków bardzo dobrze.

Każdy, kto choć raz tam był to wie to bardzo dobrze.

Sam wiele razy byłem w "fajnych" sklepach gdzie do ubrań nawet mogłem sobie naszywkę dobrać :)

Fakt jest faktem, że niektóre materiały użyte do produkcji podróbek pozostawiają wiele do życzenia ale nie zawsze tak jest.

Nawet 2 tyg. temu w Chinach robiłem "zakupy" w fajnym sklepie, którego normalnie nie widać z ulicy i mieli tam wszystko "markowe" oczywiście w cenach początkowych jak rzeczywiście markowe a kupuje się za 1/10 tej ceny :).

Większość tych rzeczy sprawdza się idealnie w życiu - tak jak markowe, wiec patrząc na te "podróby" HSK - brzmieniowo powinny być identyczne do oryginału jedynie różnice mogą być w staranności wykonania :) Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja kupiłem za 330zł HSK z 2-letnią gwarancją, jakby co mogę porobić dokładne zdjęcia i możemy porównać z 'oryginałami' jakby ktoś takowe zdjęcia pstryknął :)

i co o zwrotnic to moja nie wygląda tandetnie. wszystko w niej jest ułożone 'równiutko', no może poza przełącznikiem :padam:

Edytowane przez dreadlook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam nie miałeś, ale już Ty wiesz najlepiej i każdą wypowiedź krytykujesz oraz wzbudzasz niepotrzebną dyskusje na forum...

Porównaj sobie fotki u sprzedawców z tymi podanymi przez Karolo.Ktoś znalazł w sieci jakieś podróbki i już snuje teorie...z mojej strony wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wogóle ktoś osłuchany z grona wypowiadającego się tutaj miał okazję pomacać/posłuchać zestawu, o który już czwartą stronę leci OT tak naprawdę?

Jeśli tak to proszę o recenzję to sam wezmę sobie w hiper mega okazyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem tych Hertzów nie było ileś tam kolejnych wersji tzn. HSK 165.1 , 165.2 itd... ??

Stąd mogą być różnice.

 

Byly, byly. Ja mam w aucie serie sprzed 2-3lat. Z tego co sie dowiedzialem to czesc tych "HITOW W POSTACI HSK" moze byc to wlasny import z czech. Tam podobno maja duzo starych zapasow.....przez znajomka kupie jeden komplet i zdam relacje porownujac je do moich juz leciwych wooferow z hsk.

Edytowane przez AUDIOCARS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byly, byly. Ja mam w aucie serie sprzed 2-3lat. Z tego co sie dowiedzialem to czesc tych "HITOW W POSTACI HSK" moze byc to wlasny import z czech. Tam podobno maja duzo starych zapasow.....przez znajomka kupie jeden komplet i zdam relacje porownujac je do moich juz leciwych wooferow z hsk.

 

Użytkownik AUDIOCARS edytował ten post minutę temu

 

 

Czekamy na opinie... może to rozwieje spór na temat tych HSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote w kumpla b4 zamontowlismy zestaw HSK z aukcji za 309zł.

Miałem obawy o jakosc ich wykonania w zwiazku z dziwnie niska cena ale poogladalem sobie je dokladnie, włąsnie pod kontem jakisch błedów w nadruku, krzywych elementów nw zwrotkach czy dzialajacych przelacznikó na zwrotkach.

Woofer ogladnałem z milion razy czy czasem zawias dolny albo plastik nad zawiasem górnym nie nosza jakichs niepokojacych oznak które wzbudzały by watpliwosc na pierwszy rzut oka.

Co prawda zainteresował mnie napis Raadka na tweeterze ale to sprawdze jutro specjalnie...]

Zestaw był kompletny z foliami i naklejkami ale bez paragonu i gwarancji z czym w zasadzie za te cene sie liczylismy.

 

U NAS POD WZGLEDEM WIZUALNYM WSZYSTKO BYŁO W JAK NAJLEPSZYM PORZADKU.

 

 

Wrzucilismy to do auta w panel z mdf'u, drzwi zrobione dekamatem a na zasilaniu kac 821 i deh77mp.

 

Wczesniej deh ten jezdził w sejcento i zasilal z koncóewk 10cm głosniki i tweetery TEC xp25n i tweeter gral bardzo ostro , duzo bardziej natarczywie niz pod moja 7894 kiedyś ale to wydało mi sie zrozumiałe.

Wspominam o tym dlatego ze po podpieciu HT 25 darły one tak jape ze musielismy na radiu ścinać treble dosc ostro, troszeczke mnie to zaniepokoilo bo te same ht25 u Gilotyny graly o niebo kulturalniej w sensie , nie tak natarczywie, choć kenwood tez do łagodnych nie nalezy.

Sam fakt ze sie dra mocno zweryfikujemy jutro bo podepniemy do audi kilka innych radyjek, wtedy bede mógł cokolwiek obiektywnego napisac o grze góry.

Co do szczegółowości i sceny to zupełnie niczego nie brakowało tweeterom z zestawu za 309zł

 

 

 

Na bank to radio jest "przebasowione" bo i na wooferze trzeba było zdejmowac go dosc solidnie,zreszta akurat o tym nawet i czytałęm juz bardzo dawno temu.

Woofer dla mnie bajka, kicka duzo, zadnych zastrzezeń do jego gry nie mam bo tak jak u Gilotyny naprawde i tu pokazuje klase i potrafi dac duzo basowej frajdy.

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie zaś tyczy wątku "czeskiego" to tam naprawde niektore rzeczy da sie kupic duuuzo taniej jak chocby nie tak dawno nowke jbl'a P 1222 200zł taniej niz w PL a tam tez żyją pośrednicy...

 

Znalazlem ori prospekt hertza i tez ten napis za ciekawie nei wyglada....:

 

http://www.lelong.com.my/genuine-hertz-ht-25-60w-rms-tweeter-speaker-w-crossover-italy-K600962-2007-01-Sale-I.htm

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...