Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy warto jest zmienić μ-Dimension EL Comp 6 na HSK starą serię?

El compy są wg mnie mają dość przyjemny tweeter przy ustawieniu w radiu opcji comp1. W innych przypadkach czyli wyłączenie tej opcji lub włączenie bmx robi się ostro.

Czy te z hsk mogą być jeszcze bardziej ostre?

Reszta mojego zestawu to:

wzmacniacz: μ-Dimension RM V41

sub: PowerBass S10C BassBox

radio: deh-p6900ib

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie wiem czy tu jest jeszcze cos do dodania.... HSK są poprostu lepszymi glosnikami. Poza tym w obecnej cenie oscylującej w ok 350 PLN za nówki to wogle nie mają konkurencji (jako zestaw) wiec nie wiem nad czym sie tu zastanawiać.

Nie jest łatwo podjąć decyzję bo nie słyszałem na tych głośników. Jakbym je kupił byłyby dopóki się nie popsują i chciałbym by mi pasowały. Jest jeszcze opcja kupno drogich głośników do 2000zł na wiosnę, które były na zawsze;] np: μ-Dimension ProX Comp 6 ponoć są ładnie grały by z pozostałymi elementami.

Pozdrawiam michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo podjąć decyzję bo nie słyszałem na tych głośników. Jakbym je kupił byłyby dopóki się nie popsują i chciałbym by mi pasowały. Jest jeszcze opcja kupno drogich głośników do 2000zł na wiosnę, które były na zawsze;] np: μ-Dimension ProX Comp 6 ponoć są ładnie grały by z pozostałymi elementami.

Pozdrawiam michal

 

To może inaczej napisze. HSK z serii 3 jak były w detalu za 699 PLN to i tak schodziły jak świeże bułeczki. Jak są obecnie za ok 350 PLN....... to chyba nie wymaga to dalszej interpretacji z polskiego na nasze.........

 

Jesli chodzi o np. u-dim Prox Comp 6 i ich cene ok 2000 PLN to bym sie poważnie (bardzo poważnie zastanowił - żeby nie strzelić "fopa" roku) to juz jest kwota za którą można kupić bardzo sporo i jest w czym wybierać. Zarówno sprawdzone dobrze grające 3 drogi + zwrota lub np. 2 drogi np. MP 5.16 + Tec LS 29 Neo, dlatego zanim wydasz te 2k PLN, poważnie sie zastanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić raz porządne głośniki i juz nie zmieniać. 

 

Z tym może być problem aby w ciemno trafić głosniki, które nam 100% podpasują. Najlepiej jest posłuchać przed zakupem jakiś systemów na spocie czy w warsztacie CA. Ja na razie siedzę w tym ponad rok i jeszcze nie mam docelowego systemu a miałem już kilka i słuchałem kilkanaście  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi, wstrzymam się z kupnem hsk. Chciałbym kupić raz porządne głośniki i juz nie zmieniać. Resztę co mam też wolałbym nie zmieniać :)

 

W miare jedzenia apetyt rosnie wiec sadze ze nigdy nie kupisz glosnikow ktore beda w 100% spelnialy twoje wymagania. Musialbys naprawde miec bardzo duzo szczescia aby je w 100% zgrac z autem. Wiem po sobie ze swego czasu MS6A spelnialy moje wymagania jak mialem je zamontowane w doblo, po sprzedazy auta i montazu tych samych glosnikow w leonie zagraly calkiem inaczej (tj gorzej). Sadze ze montujac je w jeszcze innym aucie zagraly by takze inaczej...wiec teraz pomysl ile musi nalozyc sie na siebie przypadkow abys trafil w setno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSK naprawde bardzo fajnie zachowywały sie na ADS'owych dobrych 50w wiec moze i sony ma szanse :)

 

 

To może inaczej napisze. HSK z serii 3 jak były w detalu za 699 PLN to i tak schodziły jak świeże bułeczki. Jak są obecnie za ok 350 PLN....... to chyba nie wymaga to dalszej interpretacji z polskiego na nasze.........

Mało... Zauwazyłęm ze Polakom bardzo ciezko dogodzić... Kiedy chodziły po 700zł to pytań o ich jakość ( w sensie czy aby napewno sa dobre) było duzo mniej niż teraz kiedy sa za tak smieszna kwote... Ludzie sie decydowali i byli naprawde zadowoleni a w chwili obecnej kazdy wybrzydza i chce je porownywac z maximo, s6c, el-compami i innymi budzetowymi od zawsze zestawami...

 

Kto potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciagać wnioski z tego co wyczytał w starych postach posiadaczy hsk , kupił je juz dawno bez zadawania zbednych i (uwazam) bzdurnych pytań.

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Też kupiłem HSK nowe za 309 zł z przesyłką ale jak narazie nie mam czasu na montaż ... Dzięki za info > mastah22

 

NA pewno jest to krok w przód niż to co mam teraz na przodzie ... zastanawia mnie tylko woofer HSK kontra woofer Vibe SEK-60. Vibe zejdzie niżej ale HSk ma lepszy kick itp.

Góra i średnica na bank na korzyść HSK ...

Za ta cene to tylko brać i sie cieszyć bo jak bym wydał na nie 600 zl jak kiedyś a teraz by tak cena spadłą to ... :mur1::zdrowko:

Edytowane przez Kłosiol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej napisze. HSK z serii 3 jak były w detalu za 699 PLN to i tak schodziły jak świeże bułeczki. Jak są obecnie za ok 350 PLN....... to chyba nie wymaga to dalszej interpretacji z polskiego na nasze.........

 

 

A pszepraszam gdzie mozna HSK za 350zł zakupić , :zdrowko:

będę bardzo dźwięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zestawu głośników firmy Hertz (w cenach oscylujących w okolicach 300zł) proponowanych autorowi tego tematu: czy te zestawy pochodzą od polskiego dystrybutora a tym samym posiadają gwarancję uznawaną przez polski serwis ? Edytowane przez Watson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...