Skocz do zawartości

Focal - płyty testowe


michas82lca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Problem z Cue

EAC nie chce otworzyć a nero wypala jako jedną długą ścieżkę.

Nie dzieli na utwory

 

 

sciagnij sobie Cuesplitter u mnie pmoglo. Mialem tak zrobiony jeden wielki plik Sample Manger'a, CUESpliteer w akcji i podzielił mi na male pliki flac, pozniej Foobar z FLAC na WAV i EAC burn to CD, i gitara gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Cue

EAC nie chce otworzyć a nero wypala jako jedną długą ścieżkę.

Nie dzieli na utwory

 

Jesli sciagales z torrenta to mozliwe ze masz ta wersje co ja, daj maila na pw a podesle Ci poprawione pliki cue bo tez mialem ten problem, zobaczysz czy pomoglo

 

pozniej Foobar z FLAC na WAV i EAC burn to CD, i gitara gra.

 

 

A to po co? :P EAC moze wypalic od razu z flaca przeciez :) konwersja foobarem z FLAC na WAV nie poprawi jakosci przeciez :wink:

Edytowane przez FUBU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to po co? :P EAC moze wypalic od razu z flaca przeciez :) konwersja foobarem z FLAC na WAV nie poprawi jakosci przeciez :wink:

 

Konwersji nie robie zeby poprawic jakosc ale mi sie nie udalo znalezc mozliwosci nagrywania FLAC'a z EAC . A ze nie chciało mi sie szukac dlatego Foobarem zmieniam na WAV i wtedy z EAC'a wiec co robic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwersji nie robie zeby poprawic jakosc ale mi sie nie udalo znalezc mozliwosci nagrywania FLAC'a z EAC . A ze nie chciało mi sie szukac dlatego Foobarem zmieniam na WAV i wtedy z EAC'a wiec co robic.....

 

przecież zawsze przed nagraniem jest robiona konwersja do wav - nie zależnie czy nagrywasz "bezpośrednio" z flac'a czy zrobisz ją ręcznie. Jak Ty jej nie zrobisz zrobi ją za Ciebie program w locie (może nie ten konkretny).

 

Jeżeli chodzi o jakość konwersji - pewnie różne programy różnie to robią, ale jakoś nigdy nie chciało mi się tego porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych problemów...

Jak mam płytę w sensie fizycznym, to ją kopiuję normalnie.

Jeśli mam płytę w oddzielnych plikach FLAC, to nagrywam ją programem Burrrn.

Jeśli mam płytę w jednym pliku FLAC, to najpierw ją dziele na utwory w programie Medieval CUE Splitter i potem nagrywam Burrrn.

Jeśli mam takie płyty, jak te focale, czyli w formacie .m4a , to nagrywam ją programem Easy CD-DA Extractor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie właśnie DVD FOCAL THE SPIRIT OF SOUND . Ciekaw jestem jak bardzo zdołuje to moją instalację i .... przy okazji mnie :zawstydzony: .

 

Teraz się zastanawiać zacząłem dopiero po co kupować coś , co prawie na pewno będzie dołować , to jest chyba masochizm :wstyd: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie właśnie DVD FOCAL THE SPIRIT OF SOUND . Ciekaw jestem jak bardzo zdołuje to moją instalację i .... przy okazji mnie :zawstydzony: .

 

Teraz się zastanawiać zacząłem dopiero po co kupować coś , co prawie na pewno będzie dołować , to jest chyba masochizm :wstyd: .

Grzesiu, nie łam się, ten masochizm może okazać się konstruktywny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...