Skocz do zawartości

Jakie plany na 2011


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

'marbella'

legendą to ja już jestem :cwaniak: :!:

barwy jak najbardzej kolor nazywa sie sino koperkowy róż :super:

 

 

a i owszem ORMIANI :) to TY ten typ co na MP zapomniał złożyć fotela i prawie 160 miało Być ... :krzeslem: Pozdro Szyszunia tylko nie przesadzaj z koperkiem... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zip - jesteś pewien ze na 200% soundstream wytrzyma obciążenie 0,5ohma??

Sonicpl - wiesz ze nawet na pioneerach zrobiono 180 db??

Bzyku123 - nówki nierozegrane modele niszowe bo 308 z pioneera wytrzymały 3kW, były obawy ze moze je powyrywac (strzał był z 46hz takze dosc nisko) mysle ze te twoje powinny wytrzymac.

BTW - kazdy głosnik mozesz wyrwac, np. jak pierwszy strzał zrobisz z 30hz:)

kazdy liczacy sie producent z spl podaje ile głosniki moga wytrzymac i przy jakim strojeniu, audio system np. peak ma przy min 60hz 10kw, typowe konstrukcje spl-owe mają duzy potencjał ale przy wysokim strojeniu

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nimi wysoko chce strzelać, i tylko na zawodach

a mam wersje D4, czyli dwie sztuki spinam w 1ohm, albo 4ohm :)

na zawody bym je spinał w 1ohm na strzał, a na codzień do słuchania w 4ohm

no jeszcze niech mi ktoś powie ile tak orientacyjnie można takimi dwoma strzzelić przy mocy około 4kW, bo nie dam rady utrzymać w aucie 14,4V ;) więc o tych 5kW+ moge pomarzyć ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero_partner: mozliwe ze zrobiono. ale jak widze tu mowimy o cywilnym aucie a nie bunkrze zbudowanym tylko pod ten cel.

jak ogladam fure z Brazylii to az dziw bierze ile to musi warzyć.

 

13 subow...

 

Fanatix pisze:

Tu raczej nikt nie miał, wątpie czy jakiś jest w Polsce (za rozsądne pieniądze),

swego czasu chyba na tych subach pobili rekord świata w db dragu >180 o ile dobrze kojarze to było 13 takich subów i 52 wzmaki pioneera w Extreme 3+

 

ten tutaj: http://allegro.pl/4-szt-ground-zero-gzrw-12spl-4kw-2x-sla-1500v2-i1429064594.html

tez sadzil ze na SLA zrobi oszalamiajacy wynik. a jak mi sie wydaje suby mu chodzily jak szalone pod tym "super" piecem/ami.

 

w Polsce malo kto w cywilnym aucie przeskoczyl 150 db. nie jestem w scenie dB bardzo rozeznany jak Ty kolego ale smialo moge stwierdzic ze na chwile obecna konstrukcje stricto SPLowe juz wymieniliscie.

 

A i nie obrazajac kolegi sprzetu, bo nie o to mi chodzi. Czesto widzisz pozniej na Allegro popalone TSW :)

Ale jesli Cie stac kupic Soundstreama czy DD to i do tego odpowieniego kompana tez dokup, sam dokladnie wiesz ile ta zabawa kosztuje.

Ci Panowie ktorzy sie wypowiadaja maja za soba ogromne doswiadczenie, tak jak zip zdarzył juz napisac "nie za dobre".

Edytowane przez sonicpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim sezon dobrze się rozkręci to i może głośniki sprzedam, a w ich miejsce kupie coś bardziej konkretnego,

póki co musze kupić właśnie wzmacniacz pokroju z1 i fure przygotować(wygłuszenie i zasilanie)

koncepcji na wszystko mam 1500 a kasy brak, bo jak mówisz, ten sport do tanich nie należy

ale chcę troche powalczyć, zobaczyć ile tak naprawde wiem i potrafie, a może się okazać że coś jednak wiem i coś zwojuje, ale zobaczymy, do sezonu jeszcze dużo czasu, jeszcze dużo może się zmienić

generalnie chciał bym zaistnieć w świecie db dragu, sam, bez gotowej recepty na wygraną, chcę dojść do sukcesu poprawiając swoje błędy, aczkolwiek pomocą innych nie będę gardził :)

 

pozdro

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...