Skocz do zawartości

Piec gazowy


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bawię sie w pracy Buderusem , w sumie na redbula , no ale programatory są bliźniacze .Walnij fotę sterownika i ewentualnie jakiś manual by sie przydał .

 

 

PS: pisałeś niedawno o znienawidzonych dębach ... może by tak siekiery użyć ? Jak są duże to na tę zimę masz luzik z gazem, a przez rok się coś wymyśli z tym programatorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiają go a i tak robi co chce.

 

Raz przy tych samych ustawieniach w pokoju jest 21 raz 26

 

Pewnie te czujniki nie są skalibrowane.

 

Ale do cholery jak jest ustawione 23 to ma

 

( powinno ) tak być!

 

Dobrze że humorki Wam dopisują!!

 

;)

 

Temperatury różne masz w pokoju w którym jest programator, czy w innym/innych?

 

Nawet jeśli w każdym pokoju masz zdalne sterowanie zadaną temperaturą to czujek się nie kalibruje.

Programatora (euroster - ogólny, bądź do buderusa przykładowo RC35) też się nie kalibruje.

Możliwe, że w pokoju w którym znajduje sie programator temperatura się utrzymuje taka jaką zadałeś , a w innych jest różnie.

Swoją drogą sezon sie zaczął to posprawdzaj, czy masz grzejniki odpowietrzone (częsta przyczyna telefonów "panie przyjedź, bo mi nie grzeje w domu, a piec chodzi ;) )

De dietricha akurat nie znaju, ale daj jakieś fotki to można pokombinować.

 

PS: instrukcje przeczytałeś, czy grzebiesz na czuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel to do mnie było? Jesli tak to co szukasz drwala na te dęby?

 

 

aaaa dodam że teraz jak Piotrek (whitedevil) się włączył , to już jestem spokojny o twoją temperaturę w domku Danielu ... Piotrek właśnie tym się na co dzien zajmuje , więc Ci na bank pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa dodam że teraz jak Piotrek (whitedevil) się włączył , to już jestem spokojny o twoją temperaturę w domku Danielu ... Piotrek właśnie tym się na co dzien zajmuje , więc Ci na bank pomoże .

Nie do końca. Akurat od gazówek mam w firmie innego "szpeca", ja w tym temacie jeszcze słabo, no ale może uda się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom jest zamieszkały od lipca.

 

Podpytam gdzie są czujniki.

 

Obstrukcji jeszcze nie czytałem :zawstydzony:

 

powód jest prozaiczny pozwoliłem żeby inni się wykazali ;)

 

 

A jak ktoś na forum pisze o elipsach itp. w półce i tylnych drzwiach to zaraz leci na niego "FAQ Nazara" i wszyscy oburzeni :rotfl: tak też i Ja Ci podpowiem, abyś uczynił. Przeczytaj sobie dobrze faq piecyka i regulatora

 

Co do czujników to jeśli sobie nie zażyczyłeś dodatkowych bajerów to zapewne masz tylko w jednym pokoju przewodowy bądź bezprzewodowy regulator (no i tzw. "pogodówkę" na zewnątrz ale tym sie zbytnio interesować nie musisz). Warto zapoznać się z instrukcją, bo jak raz sie nauczysz to później będzie Ci łatwiej. Jeśli sam nie grzebałeś to warto zajrzeć (zadajesz temp na każdy dzień tygodnia osobno na dzień, osobno na noc, godziny od-do i takie tam)

 

Dobrze Grzegorz napisał odnośnie głowic jeśli jeszcze nie masz.

Edytowane przez whitedevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...