Skocz do zawartości

Eclipse 8445


Sinoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 A masz wyroboine zdanie na temat gry klipka?

 

Ciężko mi się wypowiadać na ten temat bo miałem go krótko, a przy okazji zmieniałam tweetery.

 

 

Boneless akurat ma chyba negatywne wspomnienia z Clipkiem :)

 

Nie da się ukryć :wink:

 

 

W namacalnym tescie osobiscie uwazam ze Eclipse jest LEPIEJ wykonane od 9833R

 

Niestety się z tobą nie zgodzę, no ale może mamy odmienne sposoby pojmowania jakości wykonania :wink:

Na pewno jeśli chodzi o walory użytkowe alpina bije na głowę eclipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Niezbyt pocieszająca perspektywa, odnośnie żonglowania i testowania poszczególnych jednostek. Nie moge kupić 5 sztuk i słuchać każdego z osobna. Ale dzięki za wskazówki.

 

można z czasem, ja tak przerobiłem już kilka radii, dokładnie to 6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem eclipse gra lepiej od wszystkich alpin ,Przerobilem wiekszosc radyjek polecanych na forum i puki co eclipse gra najbardziej naturalnie .

A jakie gra u Ciebie w takim razie, eclipse? Zastanawiam sie wlasnie bo co jakies dwa tygodnie zmieniasz sprzet na inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiajcie sie normalka  takie jest moje zdanie i  tego nie zmienicie ,  racja zmieniałem sprzet jak rekawiczki  ale po 3 letnim poszukiwaniu zmianach mam co chcialem ,bez przesluchania wiekszosci polecanych klockow tego bym nie wiedzial bo przeciez Wy byście mi nie opowiedzieli jak gra pewne połączenie w danym aucie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby ludzie chętnie pożyczali swoje klocki :wink2: Chyba jednak zostanę alpine skoro dobrze się skleja z morele i dlsem...

 

Alpine jest wyraziste w swoim brzmieniu (dla mnie to zaleta, bo wnosi życie) dla innych to już "ostrość" , natomiast w połączeniu z DLS i morelem, ich ciepło równoważy iskierki alpine i wychodzi fajne żywe nie męczące granie. Natomiast ciepły DLS, plus muzykalne,lecz nie jakoś na "rockowo" nastawione to życia morele, plus jeszcze "neutralne" lub ciepłe żródło typu Clarion... Obawiam się ,że wyszła by totalna klucha, bez śladu iskry i wyrazu. Trzeba świadomie dobierać sobie żródło pod resztę systemu.

Jeśli chodzi o Alpine nie jestem zwolennikiem serii 98..., jeśli ktoś szuka źródła do aktywki polecam procka 700/701/800, jeśli do pasywki to od zawsze mnie urzeka brzmienie modeli z serii 7... (7998,7944,7894).

 

 

 

A jakie gra u Ciebie w takim razie, eclipse? Zastanawiam sie wlasnie bo co jakies dwa tygodnie zmieniasz sprzet na inny :)

 

Whisper Nam wyrasta na nadwornego testera... :) Ale w takim  tempie wymieniając klocki, to w zasadzie nie byłoby to przesadą to określenie. :)

 

ps. To żart, aby nie wyszła jakaś aferka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mozna dlubac jakis konfig i wyciagnac naprawde wiele  ,ale ja poszedlem na skróty i szukalem czegos co po zapieciu sie poprostu spodoba i teraz mozna tylko dopieszczac .truck tak jak napisales tylko dane połączenie da na satysfakcje ,ale nie wszystkim musi sie podobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...