Skocz do zawartości

Jaka Klasa


Tribal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Easce w db Race;

2x15 -> profesjonalista 1-2

4x12-> profesjonalista 3+

 

w dbl to bedzie Unlimited do 6kw( o ile skrzynia bedzie schowana poniżej lini okien) jeśli nie to chyba Extreme,

 

W db drag racing ponieważ sprzęt bedzie w aucie,

jeśli się zmieścisz poniżej lini okien to Street Max, Super Street NW,

jak sie nie zmieścisz to odpowiednio

Super Street 1-2

Super Street 3-4

 

To jest biorąc pod uwage zeszło-roczny regulamin, czy się coś zmieni, nie wiadomo

Edytowane przez fanatix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez może sobie wystartuje i jaka to klasa będzie??

Autko to Vectra B kombi

1 piecyk , 1 głośnik 15'

jeden aku pod maską drugi w bagażniku

 

 

myślałem nad db drag racing

Edytowane przez Gudzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez może sobie wystartuje i jaka to klasa będzie??

Autko to Vectra B kombi

1 piecyk , 1 głośnik 15'

jeden aku pod maską drugi w bagażniku

 

 

myślałem nad db drag racing

Street B odpada, no chyba ze akumulator z bagażnika wyleci to może byc Street B, a jak z drugim akumulatorem to juz Street C. no i oczywiście dwie nowe klasy dla początkujących jak i bass-rece. A w drugiej organizacji w amatorze z jednym aku. a w profesjonalista z dwoma akumulatorami

Edytowane przez KRZYCHU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a teraz powiedzcie mi w jakiej klasie moge startować z takim układem??

Sub 38cm orion

wzmak 3kw rms hifonics

1 aku

1 alternator

auto audi a6 avant

i napewno z włączonym silnikiem bo bez to lipa bo nie chcem instalki w aucie popalic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gudzu w easca dbl klasa unlimited , dB Race jak miesci Ci sie wszystko w bagaju to klasa Amator 1-2 jak nie to Profesjonalista 1-2, w DB DRAG jesli sie wszystko miesci w bagaju to Street B jesli nie to Street Max ale w obu przypadkach skrzynia musi byc nizej niz linia okien jak wystaje to lecisz do Street Nw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gudzu w easca dbl klasa unlimited , dB Race jak miesci Ci sie wszystko w bagaju to klasa Amator 1-2 jak nie to Profesjonalista 1-2, w DB DRAG jesli sie wszystko miesci w bagaju to Street B jesli nie to Street Max ale w obu przypadkach skrzynia musi byc nizej niz linia okien jak wystaje to lecisz do Street Nw

 

 

 

w dbl w maxi zagra ale silnika nie odpali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gudzu w easca dbl klasa unlimited , dB Race jak miesci Ci sie wszystko w bagaju to klasa Amator 1-2 jak nie to Profesjonalista 1-2, w DB DRAG jesli sie wszystko miesci w bagaju to Street B jesli nie to Street Max ale w obu przypadkach skrzynia musi byc nizej niz linia okien jak wystaje to lecisz do Street Nw

 

wszystko mieści sie w bagaju nic nie wystaje moze 2mm zawieszenie głośnika

a w Street B chyba zgaszony silnik nie?

 

kurde cięzko jest mi sie połapać w tych wszystkich klasach :mur::P

 

fajnie bym miał równą konkuręcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, miałeś hifona przykręconego do tylnych oparć które rozłożyłeś. A wtedy piec nie jest "w bagaju", trzeba by go albo do skrzynki przykręcić, albo gdzieś upchnąć w przestrzeni bagaja. Jeśli rzecz jasna startowałbyś w amator 1-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy :D bede robił wszystko co w moich siłach aby teraźniejszy winik powiększyć :) szanse są czy ich niema warto prubować to mój pierwszy sezon który na powarznie chcem zacząć:) bo wcześniej to tak rekraacyjnie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DB DRAG jesli sie wszystko miesci w bagaju to Street B jesli nie to Street Max ale w obu przypadkach skrzynia musi byc nizej niz linia okien jak wystaje to lecisz do Street Nw

o ile sie nie myle to w street max moze byc sciana a street NW tylko do lini okien. street nw nieograniczona liczba aku i gramy z wlączonym silnikiem a street max jeden aku i silnik wylaczony jak to w streetach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W EASCA db race pro 1-2

easca dbl w maxi

u michała street nw lub max zalezy od ilosci aku

 

mylicie klasy 2 roznych organizacji

w easce nie ma w amatorze ograniczen mocy,

sprzet musi sie zamykac w bagarku ale do pomiaru mozna klasc oparcie.

dokładnie w db race nie ma ograniczen mocy ani kabli podłaczeniowych z głosnikiem

w dbl sa klasy wustawione mocowo i srednicą głosników

 

w DB DRA sa klasy ustawione srednicą przetworników z tym ze w klasach amator mogą sie przyczepic w tzw "komfort" podróży na tylnej kanapie - czyli zaden element (wzmacniacz, kondensator, skrzynia) nie moze byc odczówalny na plecach pasażera po ustawieniu siedzen tylnej kanapy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...