Skocz do zawartości

Jaka Klasa


Tribal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15" w dBL do maxi pod warunkiem, że moc wzmaka nie przekracza 3kW przy najniższym obciążeniu podanym przez producenta. Auto dobre do "grania".

 

a czym dBL różni się od db dragracing ???

Edytowane przez Tribal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konurencje EASCA:

- dBL

- dB RACE

- SQL

 

Konkurencje dBDRA:

- BASS RACE

- dB DRAG RACING

- dB Tuning Cup

 

 

Co do imprez gdzie będą rozgrywane w 2011roku musisz zaglądać na forum. Marzec - kwiecień powinny być znane większości imprez. W trakcie trwania sezonu pewnie jakieś jeszcze dojdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mam Seicento Van w jakiej klasie się załapie głośnik 15"

 

Jeżeli posiadasz samochód typu van to średnica głośnika nie ma już znaczenia - liczy się już tylko ilość tych głośników. Najniższa klasa do jakiej możesz się załapać to Street Max - bardzo fajna klasa i cały czas jeszcze dużo do zrobienia w tej dywizji. To kategoria, która pozwala na wykorzystanie tylko jednego akumulatora więc dość mocno ogranicza to moc wzmacniaczy jaką można tu wykorzystać.

Potem to już kategorie Super Street gdzie prąd jest już nieograniczony więc tu już trzeba się liczyć, że zabawa będzie droższa.

Co do informacji o zawodach to myślę, że do końca tego roku pojawią się już w naszym kalendarzu na www.dbdrag.pl najważniejsze imprezy dla nas, a potem będą dochodziły jeszcze nowe lokalizacje. Całościowo myślę, że spokojnie 10 ciekawych imprez powinno się odbyć w ciągu następnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jakiej najnizszej klasy zalapal bym sie z przetwornikiem 25cali samochod jakis maly typu civ almera

25"? Zdradź co to za kolos? :wstyd:

A tak na poważnie to zależy od reszty sprzętu, rozmieszczenia, przeróbek no i organizacji. 10" może Cię lokować w Street A, Amator 1-2, Mini, jak i w Extreme 1-2, Ekspert, Extreme/Outlaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A do jakiej najnizszej klasy zalapal bym sie z przetwornikiem 25cali samochod jakis maly typu civ almera

 

Jeżeli chodzi o turniej dB Drag Racing to najniższa kategoria w przyszłym sezonie to Street Stock i z takim subem możesz tam grać, o ile twoja istalacja CA nie będzie naruszała żadnych innych zasad w tej klasie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...