Skocz do zawartości

Najgłośniejsza Brazylia


dB Drag Racing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie do zawodów wraca Alan Dante. Jego samochód buduje się już drugi rok i miał już swoje pierwsze starty w tym sezonie. Na początek 181.2dB - a na finał wielka niewiadoma.

 

Na forum dragowym w USA napisał:

the nunbers from the last day in testing with 1 2 and 3 subs, no more than 5000 watts total.

 

179.1 db 1 sub 3000 w

 

180.97 db 2 subs 4000 w

 

181.47 db 3 subs 5000 w

 

I holp with 4 subs i do my goal. but still not try with 4 subs and 80.000 w

 

No i niech mi ktoś teraz powie, że z 3kW jest cieżko wyciągnąć 160dB jak gościu traska tu takie wyniki :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niech mi ktoś teraz powie, że z 3kW jest cieżko wyciągnąć 160dB jak gościu traska tu takie wyniki :zdziwko:

Jeśli według Ciebie ten wynik było łatwo osiągnąć to może zdjęcie tego "samochodu" rozjaśni trochę nakład pracy włożony przed osiągnięciem tego wyniku.

 

 

p.s. Zapomniałeś też dodać jaką czystą formą marketingu są wypowiedzi Alana na jakimkolwiek forum. Oczywiście jest to jeden z największych graczy tego sportu, pracujący tak ciężko jak innym trudno nawet sobie wyobrazić. Sam samochód i jego wygląd wywołał już dość sporo kontrowersji na temat obowiązujących reguł regulaminu dBDRA.

 

p.s.2. Widać rozwój także i u nas skoro padają takie stwierdzenia:

oczywiście samym dokładaniem mocy daleko się nie zajdzie

post-1282-029093900 1286958458_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie a wyobrażacie sobie takie wyniki nie w klasie Extreme :chytry:

nie pisalem już rzeczy oczywistych.

Więcej zdjęć samochodu Alana podałem na naszym forum jak by ktoś był zainteresowany.

 

Aha no i niech tu nikt nie myśli, że bagatelizuje wyniki naszych Polskich Mistrzów bo jestem daleki od tego :super: - jak powiedział sam Wayne jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się krajów w ostatnim czasie i jak tak dalej pójdzie to bardzo szybko znajdziemy się na pierwszych froncie w lidze światowej.

 

Co do auta Alana to fakt, przeprowadzamy teraz bardzo burzliwą dyskusję, czy jest ono regulaminowe i czy przypadkiem nie powinno przeskoczyć to klasy Monster, która staje się już tylko klasą pokazową. Opinie są narazie podzielone. Jak kogoś interesuje temat to zapaszam na forum dbdragowe na dbdrag.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...