Skocz do zawartości

Wydzielone z DBL Mini na ME - przygotowania


Grzegorz1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem co jest powodem takiego zachowania i nie chcę domniemywać ale ...

 

1)

Nie znam ani jednego pseudo-sportowca który korzystając świadomie bądź nie z niedozwolonego dopingu sam dobrowolnie publicznie chciałby przejść takie badanie po którym by był pewny, że wykaże korzystanie z takich środków i jednocześnie podpisując zobowiązanie, że po wykryciu zrzeknie się sam wszystkich zdobytych tytułów ;

2)

Nie wydaje się mi aby jakikolwiek prawdziwy sportowiec nie biorący dopingu a posądzany o to sam dobrowolnie i bezpłatnie nie wystąpił o przebadanie publicznie czy stosuje czy też nie niedozwolony doping ;

3)

Zdarzało się tak praktycznie w każdej dyscyplinie sportowej że uczciwa i renomowana organizacja organizująca zawody po dopatrzeniu się po zawodach, że zawody lub zawodnicy nie stosowali się do regulaminu unieważniała te zawody i anulowała wyniki .

 

Z tym , że ....

 

do punktu 1 trzeba mieć tylko pięniądze na doping .

do punktu 2 i 3 trzeba mieć honor i klasę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykladasz 3 kola ,podjedziemy clio ,wlaczymy plyte easca z zawodow np track 6 bedzie na Tm ponad 142,pomierzysz sobie co tam chcesz ,nie pokaze 750 rms to wyplacisz 3 kola i przestaniesz siac swoje farmazony pokrzywdzonego przez los ludzika

proste

jak cie nie stac to idz po zapomoge do towarzyszy

dla mnie koniec tematu jak uzbierasz to sie odezwij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz widac pierwsze oznaki.... kasa wazniejsza niz obrona swoich racji.... Mam nadzieje ze aspekt finansowy nie pozwoli sie wycofac naszym "miszczom"...

 

1) Odnośnie wzmacniacza w radioodtwarzaczu to otrzymałem już odpowiedź, której prawidłowa interpretacja brzmi:

Nie ma nigdzie w regulaminie ani aneksie do tego regulaminu wzmianki o tym aby do łącznej mocy wzmacniaczy znajdujących się w pojeździe nie wliczać mocy wzmacniacza znajdującego się w radioodtwarzaczu.

2) W pojazdach startujących w tych konkursach zgodnie z regulaminem były głośniki z przodu pojazdu które były zasilane podczas pomiaru. Niezależnie od tego jaki część generowane przez nie ciśnienie akustyczne zwiększało ogólne ciśnienie w aucie to jednak zwiększało.

 

 

Jezeli mozesz to wyjaw od kogo masz te wiadomosci bo to dosyc istotne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uwazasz ze kto nie jest zwiazany z tematem ?? Temat nioe jest o zakladzie ale o sytuacji ktora wystepuje lub nie w swiecie db , rozmawiamy o tym co mozna osiagnac na danych mocach i o tym w jaki sposob naszym zdaniem powinni zachowac sie sportowcy... Nie wiem z jakiego zrodla Grzegorz ma informacje na temat tego nieszczesnego radio otwarzacza z koncowkami mocy ale jezeli sa to informacje z jakiegos pewnego zrodla ktore posiada moc decyzyjna to pozwole sobie zauwazyc ze kazdy kto nie gral na decku a mial moc wzmaka wieksza niz 710wat RMS to niestety zlamal regulamin a jakie powinny byc tego konsekwencje chyba kazdy sie domysla... A rozmawiaja o tym wszyscy bo nowi zawodnicy chca wyjasnic pewne kwestie zanim nie zdecyduja sie na start i robia to z obawy zeby nie powstawaly jakies chore sytuacje w przyszlym sezonie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej zadziwia mnie ..."przebiegłość" pana który tworzy te ...twory (regulaminy) :

Nie ma nigdzie w regulaminie ani aneksie do tego regulaminu wzmianki o tym aby do łącznej mocy wzmacniaczy znajdujących się w pojeździe nie??? wliczać mocy wzmacniacza znajdującego się w radioodtwarzaczu.

Nie lepiej zwyczajnie napisać :

Do łącznej mocy nie wlicza (lub wlicza) się mocy jednostki sterującej.

 

Tak samo było z cenami w SQ zwrotnice aktywne wliczano do kosztów, a pasywne (w pewnych przypadkach potrafią znacznie przekroczyc cenowo nawet ...bitłajna ) nie.

Te regulaminy to zawiłe jak ..."formularze dla powodzian" a jak chcesz się zwyczajnie po ludzku czegoś PRECYZYJNIE dopytać-dowiedziec to wychodzisz na głąba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'sanders15.. a czy ty dokładnie przeczytałeś :idiota: (posty) w samochodzie przedni system nie jest zasilany !!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma wzmacniacza i dzwięk wydobywa sie tylko z suba!!!!!!!!! A panowie moderatorzy I prezes Kluby usuwacie tylko posty zamiast sie wziąć za podjudzaczy całego zamieszania KOniec przekazu pseudo sportowcy czy jak wy sie tam chcecie zwać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla informacji wszytskich z arch. X jutro jedziemy po nowe rekordy w innej organizacji ciekawe co teraz wynajdziecie

pozdr. dla wszytskich zyciowych nieudacznikow :super:

http://2.bp.blogspot.com/_lL4QBroV19Y/S-OIASLDrkI/AAAAAAAAAKU/viAMNYBZHaE/s1600/loser.jpg

Edytowane przez zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'sanders15.. a czy ty dokładnie przeczytałeś :idiota: (posty) w samochodzie przedni system nie jest zasilany !!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma wzmacniacza i dzwięk wydobywa sie tylko z suba!!!!!!!!!

 

 

No a regulamin swoje ... aaa może przypomnę jakby ktoś go nie doczytał :

 

"wszystkich kanałów, wszystkich wzmacniaczy zamontowanych w pojeździe (równieŜ, gdy nie wszystkie z nich są wykorzystywane"

 

Do kogo macie pretensje? Do kibiców? Do ludzi z forum umiejących czytać i zadawać pytania? Może lepiej strzelcie focha do tych co ten regulamin tak "fajnie" skonstruowali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla informacji wszytskich z arch. X jutro jedziemy po nowe rekordy w innej organizacji ciekawe co teraz wynajdziecie

pozdr. dla wszytskich zyciowych nieudacznikow :super:

Dołączona grafika

 

 

Bedzie co opowiadac na starosc :D

 

'sanders15.. a czy ty dokładnie przeczytałeś :idiota: (posty) w samochodzie przedni system nie jest zasilany !!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma wzmacniacza i dzwięk wydobywa sie tylko z suba!!!!!!!!!

 

 

Gdy tylko opanujesz umiejetnosc czytania ze zrozumieniem chociaz w stopniu podstawowym zapraszam do dyskusji na temat regulaminu , nie bylo decka na pokladze = garnek zdobyty lamiac regulamin PROSTE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska rzeczywistasc zal dupe sciska ze niektorym sie udaje cos osiagnac co dla niektorcyh jest himalajami itd :P ciezka praca pelno testow i zapal do dozenia do wybranego celu to podstawa sukcesu a nie siedzenie i gledzenie ze to musi byc jakies oszustwo!! ZENADA!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie takie dłubanie w BM 990-ATX dawało ponad 300 wacików więcej (mierzone) - bez wymiany końcówek na mocniejsze, tylko dołożenie równoległe końcówek i solidne odprowadzenie ciepła od nich, kilka zwojów na uzwojeniu więcej i ten wzmak z 627 wacików wyciągał grubo ponad 930 :).

 

innego wzmaka do "dosterydowania" też byś się podjął :) ? tak z czystej ciekawości pytam :) może być na PW :)

 

Proszę osoby które są niezwiązane z tematem aby nie biły piany.

 

dziwne jest to, że zawsze w rolach głównych takich tematów, są panowie z Clio-ówek ... dziwne ...

 

P.s: miernik nie kłamie, ale zawodnik może :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska rzeczywistasc zal dupe sciska ze niektorym sie udaje cos osiagnac co dla niektorcyh jest himalajami itd :P ciezka praca pelno testow i zapal do dozenia do wybranego celu to podstawa sukcesu a nie siedzenie i gledzenie ze to musi byc jakies oszustwo!! ZENADA!!!!!!!!!

 

Nie badz smieszny... Nie potraficie ogarnac pewnych spraw... spoko niech regulamin nie ulega zmianie a przyjedzie jeden czy drugi potrafiacy czytac pierdnie 130db na decku i wygra bo sie posypia dyskwalifikacje albo zamiast pierdziec beda zwolywane spotkania mecenasow :D

 

Tu nie chodzi o to ze ktos wygral puchar ze sportowego za 23zł i ma tytul mistrza polski...tez mam kilka i co z tego czy to jakis zaszczyt uprawiac malo popularna dyscypline i zwac sie mistrzem polski mimo ze mialem tylko z 20-30 konkurentow ? Wygrywacie to fajnie gratulacje :)Mozecie sie tym chwalic przy piwie ale tutaj nie o tym mowa.

 

Chodzi tu tylko o to ze regulamin jest nie jasny a wy jak panienki wszystko bierzecie do siebie i walicie fochy ekipa kielbas jest ponizej krytyki w swoich odzywkach... a na poczatku tematu wystarczylo normalnie odpowiedziec na zadane pytania

 

Czy dopuszczalne jest krecenie wzmakow i jezeli tak to do jakiego stopnia ?

Dlaczego moc z koncowek wzmacniacza radia nie jest uwzgledniany przy sumowaniu mocy ?

 

To bylo takie proste a tak przepychanki przez 7stron bo nikt z cisnieniowcow nie mial tyle rozumu i dobrych chceci zeby normalnie odpowiedziec i porozmawiac , mysle ze widzicie ze regulamin jest dziurawy ale moze wam to odpowiada.... a moze nie ... pytanie dlaczego zamkneliscie sie w swojej grupie i kazde pytanie traktujecie jak atak personalny badz nie daj boze na wasze garnki.... Spijcie spokojnie wyjmijcie je z pod poduszek niech stoja na polkach niech wszyscy widza bo nik wam ich nie zamierza zabierac...

 

 

Powstal zaklad to znowu jakies bzdury mecenas , kwoty z kosmosu... macie jaja to to jak ludzie honoru wykonajcie pomiary pokazcie ze jestescie sportowcy i nie tylko $ w oczach blyszczy jak slyszycie db, jestescie pewni swoich racji ? Grzegorz chyba tez jest to sie umowcie i zrobcie te 142db na 750wat i bedziecie wygrani....

 

 

Ja koncze w tym temacie bo to juz przypomina cyrk... Powodzenia w przyszlym sezonie bo naprawde sie odechciewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Hellsin'

 

 

 

dziwne jest to, że zawsze w rolach głównych takich tematów, są panowie z Clio-ówek ... dziwne ...

 

P.s: miernik nie kłamie, ale zawodnik może :P

 

Dziwne to jest ze zawsze mają najwiecej do powiedzenia DRESZCZE co nie maja sprzętu w samochodzie.......... pseudo elektronicy ..... grono wzajemnej adoracji ....... :idiota: :idiota: :idiota:

Zróbcie samochód przyjedziecie na zawody dostaniecie po dupie i będziecie znowu kminić co sie stało snuć teorię spisku i jakies tam inne ...koniec przekazu jedziemy odpocząć i ustalic nowy rekord w klasach STREET :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się odnieść do dwóch spraw :

1) Przestrzegania regulaminu:

Informację, że się nie wlicza postałem od JD na forum EASCA nie popartą cytatem, żadnego wpisu regulaminu ani aneksu.

Podstawą każdych normalnych zawodów jest regulamin z aneksami sporządzony i opublikowany przed a nie po lub w trakcie zawodów.

Nie może być żadnej możliwości aby ktokolwiek (sędzia czy organizator) podejmował później decyzję sprzeczne z zapisem regulaminu.

Jest coś takiego jak nadrzędność prawa i powinno być to przez wszystkich respektowane.

Taką konieczność zobrazuję przykładem:

1) Odbywa się mecz piłkarski organizowany przez organizatora X i sędziowanego przez sędziego Y. Obaj są kibicami drużyny A.

Niestety mimo różnych zabiegów po pierwszej połowie drużyna A znacznie przegrywa i organizator razem z sędzią wpadają na pomysł aby do gry dopuścić kolejnych 4-rech zawodników drużyny A (czyli np. gra 11 zawodników drużyny B i 15 druzyny A).

Na koniec meczu gdy drużyna A już zdobyła sporą przewagę obaj decydują , że aby zachować "FairPlay" pozwolą wejść na boisko 4 zawodnikom drużyny B.

Niezależnie od wyniku meczu :

a) Ani sędzia ani organizator nie mieli prawa podejmować takich decyzji ;

b) Żadna organizacja (uczciwa) nie honorowała by tego jako mecz piłkarski ;

c) Wynik nie byłby brany do statystyk ;

 

Treść regulaminu który jest ogólnie dostępny obowiązuje :

a) zawodników ;

b) sędziów ;

c) organizatorów .

i absolutnie nikt z nich po opublikowaniu jego i rozpoczęciu rozgrywek nie ma prawa jego zmieniać.

 

Dziwi mnie fakt, że nikt nie przeczytał tego regulaminu ze zrozumieniem przed rozpoczęciem rozgrywek i nie spowodował jego doprecyzowanie i zmianę.

Napisałem jasno mam szacunek do osiągniętych przez zawodników wyników ale

.... jeśli startowali pojazdami nieregulaminowymi to zdobyli je poza kategorią w której startowali.

Nie będę nawet szukał winnych tego, że takie auta startowały tam.

Fakt pozostaje faktem i tyle.

 

2) Pomiar

Oświadczam, że nie będę zwiększał kwoty jaką zadeklarowałem z różnych powodów.

Przymierzałem się do startu w najniższej kategorii, gdyż nie rajcuje mnie wcale osiągnięcie wyśrubowanych wyników lecz współzawodnictwo na prostych i uczciwych zasadach i sprawdzenie czy jestem w stanie dzięki swojej wiedzy uzyskać z małych mocy dobry wynik.

Niestety "zasady" panujące na imprezach EASCA całkowicie mnie do tego zniechęciły i nie będę na pewno tu startował.

Zastanawia mnie tylko fakt jak taka postawa wpływa popularność tych konkursów.

Jeśli chcecie je robić po swojemu i sprawia Wam to satysfakcję .... no cóż miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem ze jednak coś skrobnę w temacie,osobiście sądze że wynik 142dB na 750 rms przy odpowiednio dobranym sprzęcie,doświadczeniu (czego zapewne nie brakuje mistrzowi polski i z tego co kojarzę to też europy) i dobrze zrobionym aucie jest jak najbardziej możliwy.Sam na wzmaku 1kw w sumie z marnym doświadczeniem,na skrzyni robionej do "słuchania" muzyki,autem dużym i kompletnie nie przygotowanym,bez żadnych kombinacji zrobiłem 141 dB... Dla wyjaśnienie, nie obstaje za żadną ze stron tylko wyrażam swoje zdanie.

 

Ps.

Temat czyta sie super... przygłupawe kłótnie,fazy z prawnikami o_O ,obrażanie userów i inne bzdety,za bardzo chłopaki wczuwacie się w role oskarżyciela jak i poszkodowanego...

Wyluzujcie,bo na prawdę temat zszedł "na psy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...