Skocz do zawartości

Finał dBDRA & dBTC & WPP


Rekomendowane odpowiedzi

Zmierzamy do końca kolejnego sezonu wysokiego ciśnienia. W drugi weekend października na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się II Finał Polski naszej organizacji. Tradycyjnie już finał połączony będzie z finałem Wojny Północ-Południe. Organizatorzy targów zaplanowali jeszcze wiele innych atrakcji, które zdecydowanie podniosą rangę imprezy (np. mistrzostwa polski off road samochodów w skali).

 

Nasze finały rozpoczną się w sobotę: Bass Race i dB Tuning Cup

Na niedziele zaplanowaliśmy natomiast: dB Drag Racing (tu z wnikliwą kontrolą samochodów więc każdy startujący powinien się zaopatzyć w zestaw Boba The Buildera)

 

Więcej informacji jeszcze dzisiaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na stronie dostępny jest już moduł rejestracyjny http://www.dbdrag.pl/index.php?option=com_seminar&Itemid=92 oraz trochę informacji. Istotna sprawa dla startujących - warto zarejestrować się drogą internetową (pełna rejestracja wymaga wpłaty na konto), gdyż nie będziecie musieli ponosić opłat na wjeździe na targi ( ta opłata będzie najprawdopodobnie ustalona na 15zł, ale to już decyzja organizatorów targów). Ci którzy nie zarejestrują się przez stronę będą musieli niezależnie od opłat startowych w turniejach zapłacić za wjazd na teren targów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale powiedz po jakiego czorta trzeba dwa razy wpisywac email imie i nazwisko :P ehehehe Do zobaczenia :super:

 

nie trzeba ale taki skrykt jest dziwny, że nie mogłem tego wyłaczyć. Musiał bym nad tym posiedzieć, a wolę raczej siedzieć nad pozyskiwaniem kolejnych atrakcji i hostess na finały :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się rejestrować :zawstydzony: Na pewno zjawimy się w kilka aut :-)

 

Rejestracja nie jest obowiązkowa, lecz ci którzy się zarejestrują nie będą musieli płacić 15zł na wjeździe na targi.

Wszyscy pozostai muszą wnieść opłatę na bramie targów.

Wjazdówka samochodem + kierowca - 15zł

Piesi i osoby towarzyszące w autach - 5zł

Tylko zarejestrowany zawodnik, który zrobił przelew opłaty startowej na konto do dnia 07.010.2010 będzie mógł bezpłatnie wjechać na teren Międzynarodowych Targów Katowickich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwini zapisali się na finały do nas w klasie Street B

wiec trzymam kciuki za litwinow... jakis nijaki ze mnie patriota:)

haha ktos musi nauczyc sie szprechac po ichnemu zeby im wytlumaczyc ze maja auto niezgodne z regulaminem(nie mam tu na mysli sedziow :wstyd: )

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec trzymam kciuki za litwinow... jakis nijaki ze mnie patriota:)

haha ktos musi nauczyc sie szprechac po ichnemu zeby im wytlumaczyc ze maja auto niezgodne z regulaminem(nie mam tu na mysli sedziow :wstyd: )

 

nie martw się oni rozmawiają dobrze po angielska ^_^

A tak apropo z pochodzenia to są litwini, ale startują pod flagą PL więc tak czy siak chwala zostaje w kraju :P

 

tak na marginesie to co masz na myśli z ich nieprzepisowym autem?? czyżbyś widział to auto i sprawdziłeś niezgodność z regulaminem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... maja niebieska marabele na lubuskich blachach.... a to nie rusy?

 

nie przypominam sobie żeby taka marbela była na jakiejkolwiek imprezie dBDRA? nigdy nie miałem okazji więc sprawdzić czy jest regulaminowa czy też nie.

 

o litwinów bym się raczej nie martwił bo są jedni z najczęściek kontktujących się ze mną zawodników, którzy po prostu jak nie są czegoś pewni to pytają :help: i dostają odpowiedź co można, a czego nie można.

zachęcam więc innych do zadawania pytań to nic nie kosztuje oprócz chwili czasu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'dB Drag Racing'

no wiem tyle że narazie clio gangsta to nie pokazują się na turniejach dBDRA :zalamany:

a jak się pokazywali to w cliówkach więc tak jak powiedziałe samochodu nie miałem okazji pooglądać ...

 

Nie mamy nic do ukrycia auto robione pod regulamin dbDra ... miłego pastwienia się na Warszafce ... ps. certyfikaty zawodników-sedziów tez miej aktualne.. :ph34r::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...