Skocz do zawartości

Co byście doradzili na przód


t@ble
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co byście mi poradzili z tych trzech zestawów 2 marek

 

Vibe Slick 6 http://allegro.pl/nowosc-vibe-slick-6-component-british-audio-i1215096796.html

Vibe BlackAir 6 http://allegro.pl/vibe-blackair-6-120w-rms-zestaw-165mm-od-caconcept-i1196460569.html

Morel Maximo 6.2 http://allegro.pl/morel-maximo-6-2-nowosc-siedlce-gratis-i1214706036.html

 

wzmacniacz będzie miał na kanale od 80 do 100rmsu max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie spieszy z zakupem to wstrzymaj się do czasu pierwszych opinii na temat Morela, szczegóły w tym temacie: Morel Maximo  :)

niby tak czytałem ten temat jak i hsk i kilka innych i zapytałem co sadzicie o tych przetwornikach a czy te vibe to jakaś licha firma czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna od osoby baaaardzo osłuchanej już jest !

 

Dla przypomnienia:

Mam cichą nadzieję ,że Dystrybutor znów nie pomylił cen na stronie..;) i za tydzień nie okaże się ,ze ten zestaw ma kosztować np 8 stówek... Nie lubię wypowiadać się na temat "to jest lepsze od tego " ,bo jestem już starej daty ,zdaję sobie sprawę ile znaczy aplikacja ,strojenie etc, ale pierwszy raz (biorąc pod uwagę cenę 379zł ) jestem pod wrażeniem a zarazem cieszę się ,ze na tym poziomie cenowym można z czystym sumieniem polecić klientom produkt dający dużo radochy z ich brzmienia . Nie wiem co Sonia Draga zrobi z dużo droższym "Pulsem" i "Tempo" ale powinna szybko zarządzić wysprzedaż ich po max150 zł za kpl. .. Moim zdaniem cena -"dojrzałość" brzmienia i ogólnie pojęta uniwersalność aplikacji "Maximo" jest rewelacyjna.Właśnie takich produktów potrzebuje branża car audio! Jeśli będzie więcej takich produktów nie będzie problemu co kupić -stare "dobre" czy nowe "złe" w tym przypadku "nowe" rozwala "stare"na całym froncie ;)

 

Co do Vibe to one potrzebują trochę mocy, aby je rozruszać.

Moim zdaniem firma VIBE warta jest uwagi.

Ma kilka naprawdę fajnych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat troche dziwny, bo nie podałeś ani żadnych preferencji muzycznych, ani z czym to ma konkretnie zagrać, ani konkretnej kasy.

Koledzy podali trochę propozycji, ja tam bym się osobiście poważnie zastanawiał nad tymi Maximo, albo ewentualnie starym HSK, o ile jeszcze jest za 400zł.

Edytowane przez ukashec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym brał pod uwagę HSK bo za 400zł 

też o nich myślałem

 zależy czym chcesz zasilisz i tak jak kolega pisał czego oczekujesz

Helix HXA 400 MKII a oczekuję detali i jakości dźwięku

A słucham praktycznie wszystkiego a do tego będzie raczej ciężko dobrać by dogodzić hehe :D

Edytowane przez t@ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...