Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałbym krótko opisac moją instalacje caraudio.Składa się z następujących rzeczy:

Przód:

- jednostka sterująca Sony CDX GT 929U

- głośniki przednie drzwi : zestaw odseparowany Hertz ESK 165mm

- głośniki deska rozdzielcza Blaupunkt GTX 352 87mm

- kable głośnikowe 2,5mm

Bagażnik:

- wzmacniacz JBL GTO 4000

-wzmacniacz Vibe Black Box5

-głośnik X-zound Madness 12’’

- kable zasilające 35mm Crunch i 20mm Dietz

- kondensator Impulse 5 farad

- alternator 120A

Poniżej przedstawam kilka fotek pokazowych sprzęt.Drzwi w aucie zostały całkowicie wygłuszone, zamontowane pierscienie,uszczelnione. Jeśli chodzi o głośnik basowy to sprowadzony został z Danii, głośnik wyprodukowany w USA, w Polsce w ogóle niedostępny całkowicie, powiedziałbym nawet że nieznana marka. Został osadzony w skrzyni 75 litrów z br szczelinowym zrobiona dokładnie pod niego i rodzaj słuchanej muzyki. Na dniach wrzuce link do filmików pokazowych co sprzęcik potrafi.

post-4698-049057600 1284487961_thumb.jpg

post-4698-088117300 1284487987_thumb.jpg

post-4698-061028600 1284488055_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Faktycznie, zdjęcia są za duże. Zrezygnowałem z oglądania na 15" w lapku.

 

Dodam od siebie tylko, że mieszane połączenie sprzętu. Z jednej strony Hertz z drugiej Blaupunkt. Wzmacniacz Vibe i do tego JBL. W sumie dopiero się uczę o CA i być może się myle, Ale JBL i blaupunkt to chyba nie porozumienie.

 

BTW. Poprawcie mnie jeśli źle piszę, ale to połączenie o którym wyżej napisałem, przypomina trochę jakby zamontować System Brax Matrix i dopiąć tam Voice Craft czy soling.

 

Brak równowagi w doborze sprzętu.

 

Zdjęcia Panie, zdjecia i jeszcze raz zdjęcia. No i porządek

Edytowane przez buffalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie tylko, że mieszane połączenie sprzętu. Z jednej strony Hertz z drugiej Blaupunkt. Wzmacniacz Vibe i do tego JBL. W sumie dopiero się uczę o CA i być może się myle, Ale JBL i blaupunkt to chyba nie porozumienie.

 

BTW. Poprawcie mnie jeśli źle piszę, ale to połączenie o którym wyżej napisałem, przypomina trochę jakby zamontować System Brax Matrix i dopiąć tam Voice Craft czy soling.

 

Chyba lekko przesadziłeś z tymi porównaniami. Może faktycznie połączenie niezbyt trafione, ale Ty tę różnicę "ustokrotniłeś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam krótko; - miałeś jakikolwiek wzmacniacz JBL?

 

Odpowiem krótko; - nie miałem, jednak słuchałem i znam temat. Być może na rynku są jakieś "dobre" modele JBL-a, ale to chyba nie ten przedział.

 

Słuchałeś kiedyś Magnata, blaupunkta i Clatronic ? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kondensator jest przykręcony czy tak sobie "dynda" na codzień??

Jest przykręcony ,postaram się zrobić mniejsze fotki ale lepsze,dokładniejsze tak ażeby było lepiej widać całą instalacje

 

Fotka głośniczka, na weekend porobie więcej zdjęc i wrzuce link do filmiku jak to gra. Mam nadzieje że tym razem załączone zdjęcia bedą dobre do obejżenia.

 

Ten kondensator jest przykręcony czy tak sobie "dynda" na codzień??

 

Dlatego tak wygląda jakby niebył przykręcony bo oparcie jest pod dużym kątem i dlatego robi wrażenie na zdjęciu jakby sobie leżał pod wzmakiem, zrobię dokladniejsze fotki na dniach, niestety praca do póżnych godzin uniemożliwia mi zrobienie fotek

 

Dlatego tak wygląda jakby niebył przykręcony bo oparcie jest pod dużym kątem i dlatego robi wrażenie na zdjęciu jakby sobie leżał pod wzmakiem, zrobię dokladniejsze fotki na dniach, niestety praca do póżnych godzin uniemożliwia mi zrobienie fotek

 

 

Przesyłam link do filmiku jak obiecałem wkrótce dodam cos jeszcze

post-4698-028760200 1284580129_thumb.jpg

post-4698-069974000 1284580392_thumb.jpg

post-4698-068898300 1284580637_thumb.jpg

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik 1sze widzę.. ale gniecie Ci blachę ładnie! Nie szkoda ci auta do takich tortur? Czy tylko na zawody?

Mniej ciśnień a więcej jakości ;)

 

Na zawodach jeszcze jeszcze nigdy nie startowałem, może kiedyś zobaczymy, muszę jeszcze dużo rzeczy zrobic aby wszystko było zapięte na ostatni guzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wam się dziwie. Jak można jeździć z takim subuferem przecież po 5 minutach jazdy nie głowa musi boleć jak nie wiem.

 

O gustach sie nie dyskutuje :wink: niby lubie jak bass dopelnia pasmo ale dobra 15" tez nie jest zla jak ma sie ochote czlowiek wyzyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra 15" tez nie jest zla jak ma sie ochote czlowiek wyzyc :D

 

To wtedy idzie się na worek :hyhy:

Ja już chyba wyrosłem z tego ale na początku ,,zabawy" też lubiłem jak było mięso z mięsem i nie wiedziałem co to wygłuszenie i zestaw odseparowany na przód :zakrecony: ...wtedy rządziły ,,jajka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...