Skocz do zawartości

Hertz DSK v ESK


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy moze mi ktos powiedziec czym sie roznia te glosniki jak w tytule mowie o rozmiarze 165 bo chce zakupic dobre glosniczki z firmy HERTZ ale nie wiem czym sie kierowac bo tych oznaczen jest tyle ze nie wiem co wybrac ,,,,mi zalezy na mocnym udezeniu basu dzwi dobrze wygluszone i wytlumione glosniki beda zamontowane w specjalnych panelach zasilane ze wzmacniacz 4ro kanal. gdyz montuje po dwa glosniki na strone ,,,tylko jakie ? prosze o porade Edytowane przez mariom3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obecnie za 400zł można zakupić NOWE z starszej serii systemy 165 HERTZ HSK

Przy taki stosunku cena/jakość w ogóle bym nie spojrzał na niższe serie ESK/DSK, które dzieli przepaść w stosunku do HSK.

 

HSK o tyle jest wdzięcznym systemem że w rzeczywistości nie potrzebuje mocnych wzmaków żeby zagrać na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli HSK beda lepsze niz D czy ESK mimo ze sa starszym modelem

 

DSK to najnizsza seria, ESK ciut wyzsza i HSK jeszcze wyzsza. To sa serie nie modele :) teraz w tym roku wyszly nowe modele z tych serii ale spokojnie za 400zl mozna polecic HSK z poprzedniej serii do kupienia nowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec decyzja zapadla kupie glosniki hertz HSK tak jak radzicie a i jeszcze mam pytanie bo mowiac ze dam po dwa na str to mialem na mysli to co kupie czyli HSK i juz mam jeden zestaw tez hertz ale chyba jakiec slabsze czy to nie bedzie kolidowac ze soba podczas grania tzn czy nie bedzie jakichs przebic czy cos w tym stylu HSK+ ten drugi na str nie wiem co to za model wiec podsylam fotke

post-640-025028900 1283506959_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zamiast tych slabszych hertzow zaproponujecie cos dobrze grajacego o podobnych parametrach jak te HSK ale nieco tansze bo jak mam ten pusty otwor zatykac czyms zamiast dobrego glosnika to poco to wogule w to inwestowac czekam na propozycje Edytowane przez mariom3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zamiast tych slabszych hertzow zaproponujecie cos dobrze grajacego o podobnych parametrach jak te HSK ale nieco tansze bo jak mam ten pusty otwor zatykac czyms zamiast dobrego glosnika to poco to wogule w to inwestowac czekam na propozycje

 

 

Zatkaj otwor zamontuj HSK i posluchaj jak to zagra zrozumiesz o co nam chodzi :) a jesli bedzie Ci malo to same woofery mozna kupic i za 200zl w uzywce i wtedy dolozysz sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy piszą ładuj HSK i dodatkowo dokupisz za 200zł same woofery. Szkoda że wcześniej nie dałeś znać bo miałem takie na zbyciu.

 

Jeden system robi robotę. Jak do tego dorzucisz drugą parę wooferów to będzie naprawdę konkret dół. Z tym że licz się z solidnym przygotowaniem drzwi pod taki arsenał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu koledzy maja racje, sam posiadam ten zestaw w firmowym aucie z tym ze z innym tweeterem (bo org w tym zestawie mnie draznil) i system pod samym radiem gra znakomicie. Podstawa i na to zwrocilbym najwiecej uwagi to odpowiednie przygotowanie i wygluszenie drzwi pod glosniki. Bez tego nie ma sensu wkladac drogiego zestawu bo zagra ci tak samo jak ten z najtanszej lini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...