Skocz do zawartości

Wygłuszenie dachu - czym???


RazeRX7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tym klejem w gms jest coś na rzeczy. Lata temu była awantura o to że sie 05 nie klei. Wtedy pablogms strasznie się jeżył że pisaliśmy o tym. Potem sam napisał że były lipne partie co się nie kleily. Teraz robiłem drzwi 07xl i było ok. Klej jak w stp. Jakość maty dobra, spełnia swoje zadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A by ktoś przeczytal zalecenia producentów i by problemów z klejeniem nie było.

 

Klej aby samoistnie nie wysychał, jest też nie tylko na samej powierzchni, podgrzanie maty jak jej potem dociśnięcie powoduje że klej wydobywa się na zewnątrz, a co za tym idzie lepiej się dokleja, i to nie ma znaczenia kto produkuje, maty robi zapewne i tak jedna taśma produkcyjna, potem tylko komponenty się zmieniają jak i na końcu matryca z sitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 04. 05 wprowadzono niedawno

 

w 05 XL klej jest dobry, ale w hollywoodzie byl lepszy. chociaz z drugiej strony... jak kleilismy GMSa to bylo zimno

05. 04 się kleily. Razem z fubu robiliśmy moją astre na 05 i były problemy z klejem.

 

@tbrek: pablogms wtedy sie upierał że bez grzania dobrze trzyma klej. Potem dopiero padło stwierdzenie że trzeba grzac maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


@tbrek: pablogms wtedy sie upierał że bez grzania dobrze trzyma klej. Potem dopiero padło stwierdzenie że trzeba grzac maty.

 

Ja znam wersję , że przyszła trefna partia z chin, w której kleju nie było, a że to był bitum to po podgrzaniu sam się przyklei.

 

W kazdym razie na zimno kleilem dynamata extreme w alero, i wszystko ładnie potem zdejmowałem, więc jak się chce dobrze, to trzeba grzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


05. 04 się kleily.
bardzo dziwne, bo ja mialem 2 przygody wlasnie z 04!

 

 


Ja znam wersję , że przyszła trefna partia z chin, w której kleju nie było, a że to był bitum to po podgrzaniu sam się przyklei.
o tym samym pomyslalem! :D

bo zaden klej sie nie aktywowal, a mocniej podgrzewajac topil sie butyl...

 

 

 


Ale mogłeś potem przenieść do innego auta
to jest smieszne, ale mielismy juz takiego klienta! :D

sam sobie zdemontowal dynamate z poprzedniego pojazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...