Skocz do zawartości

Polski dB Drag na Świecie


dB Drag Racing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przeglądałem ostatnio tabele wyników i trafiłem na kilka bardzo ciekawych zestawień.

 

1. Sylwek dM Max - http://www.termpro.com/asp/lb.asp?ListMethod=1 - 20 miejsce na świecie w klasyfikacji ogólnej :zdrowko:

http://www.termpro.com/asp/lb.asp?ListMethod=1 - 3 miejsce na świecie w swojej klasie SS 3-4

 

2. Mayday Audio - http://www.termpro.com/asp/lb.asp?ListMethod=1 - 1 miejsce na świecie w swojej klasie S Max :hurra: - how cool is that

 

3. Howser Audio - http://www.termpro.com/asp/lb.asp?ListMethod=1 - 4 miejsce na świecie w swojej klasie SSNW :cool: :cool:

 

I to wszystko po nie całych dwóch sezonach działalności dBDRA w Polsce. Myślę, że mamy potencjał na to by jeszcze pokazać, że w PL to ciśnienie się robi duże - TAK TRZYMAĆ CHŁOPAKI

Edytowane przez dB Drag Racing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko punkty, wyniki się liczą !!!

Ale gratulacje :super:

 

Pełne statystyki można sobie podejrzeć samemu. Ja osobiście najbardziej podziwiam tych, którzy zajmują najwyższe pozycje w klasyfikacjach generalnych bo po nich widać, że są prawdziwymi fanatykami tego sportu.

Jak by Adam Małysz przyjeżdżał na jeden turniej wygrywał pierwsze miejsce a potem w sezonie nie ma o nim ani widu ani słuchu to dla by nikt o nim nie mówił. Prawdziwe serce do walki jest widoczne właśnie w klasyfikacji generalnej gdzie widać, że gościu pracuje na swój sukces cały rok.

Wyniki na poszczególnych imprezach są ważne oczywiście, ale w tym wypadku nie najważniejsze. Takie podejście ma też cała organizacja dBDRA, która postawiła wymóg, minimalnej ilości pkt. by móc startować w finałach światowych. W tym roku jest to 75pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda ze z tej Waszej organizacji żadne auto z SS Ściany i inne wynalazki jeszcze nie dojechało do 160 dB na mierniku ..... :wstyd: :wstyd: mimo wycieczek po zagranicznych zawodach to cienizna jak na 10 kW i 18V ...ale zabawa jak na Polsze jest przednia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź mi 1 auto z 10kw na pokładzie i 18volt

a po za tym masz racie że wyniki marne

ale prawda jest taka że przez nie całe 2 lata ciężko do sukcesu dojść

chodzi mi też oczywiście o zaangażowane środki

z roku na rok jakiś klocek układanki dochodzi

dodam jeszcze że starty w pasca to był na prawdę stracony czas

tam niczego nie można było się nauczyć, podpatrzeć

teraz w końcu konkurencja w organizacjach zrobiła swoje

oraz oczywiście dostępność odpowiednich komponentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy jeszcze zrobić ranking zainwestowanej kasy na dany wynik :rolleyes:

 

 

 

Ale swojej czy sponsora.... :wink: :wink: :wink: Żeby nie było nie czepiam się Sylwek Ciebie tylko zaczyna mnie to trochę Śmieszyć ze jaracie się że byliście tu i tam widzieliście to i tamto... jak na sprzęt który masz (macie) sam wiesz ze powinno cisnać >160... Ale i tak jest dobra zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili cały sprzęt jest mój czyli goliat , 3x olimpusy i akumulatory, no może jeszcze troszkę muszę spłacić

więc ten sprzęt raczej 160db nie da a w tym roku więcej nie dam rady

więc myślę że łatwo mnie będzie w finale pokonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że starty w pasca to był na prawdę stracony czas

tam niczego nie można było się nauczyć, podpatrzeć

teraz w końcu konkurencja w organizacjach zrobiła swoje

oraz oczywiście dostępność odpowiednich komponentów

Przyznaj sie z dopiero internet wam podłączyli :wstyd::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tylko szkoda ze z tej Waszej organizacji żadne auto z SS Ściany i inne wynalazki jeszcze nie dojechało do 160 dB na mierniku ..... :wstyd: :wstyd: mimo wycieczek po zagranicznych zawodach to cienizna jak na 10 kW i 18V ...ale zabawa jak na Polsze jest przednia...

 

Nie wszystko naraz panowie. Organizacja dBDRA w PL działa drugi rok a wyniki podeszły o dobre 7-9dB w górę. Będąc na imprezie w Czechach mogliśmy się przekonać, że poza dwoma czy trzema autami tam też nikt nie robi wyników >160dB a działają w dB Dragu od dobrych 6 lat. Pogadamy więc za 4 lata ile aut w PL robi 160dB :ok:

 

Myślę, że poza samymi wynikami w wyższych klasach liczy się to, że mamy w tym momencie formułę turnieju, w której mierzą w 45 krajach na świecie i możecie bezpośrednio porównać swoje osiągnięcia do wszystkich innych parających się tym sportem na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...