Skocz do zawartości

Fajnie by było gdyby.....


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie dość, że czeka się na dodanie tematu cały dzień

Giełda nie jest obowiązkowa :)

 

Staramy się na bieżąco akceptować ogłoszenia.

Nie było jeszcze chyba tak, że ktoś czekał dłużej niż 12h na rozpatrzenie posta.

 

Dlatego proszę o wyrozumiałość.

 

Wszystko zależy od tego kiedy umieszczacie te ogłoszenie.

Jeśli w nocy albo w porach przed i popołudniowych gdzie większość osób pracuje to proszę się nie dziwić że kilka godzin ogłoszenie będzie wisiało zanim jakiś moderator będzie na forum. Każdy ma swoje sprawy i nikt nigdy nie siedzi non stop na forum. My tu jesteśmy dobrowolnie i można powiedzieć po godzinach normalnych ludzkich spraw. Forum nie jest naszym życiem, nie zarobi na nas, nie wyśpi się, nie pójdzie do sklepu czy nie zrobi jedzenia.

Warto również nadmienić że priorytetem dla nas jest dbanie o porządek na forum.

Dzięki funkcji akceptacji ogłoszeń skraca to nam czas przeglądania i pozwala większy nacisk położyć na inne działy które trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Ktoś ogłoszenia ogarnie więc inni mogą skupić się na innych rzeczach ważniejszych dla forum.

Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ok zobacz mamy płatny skrypt - zobacz jak śmiga super... Żadnych awarii błędów i innych rzeczy :)

 

 

Ale ja nic nie mam do skryptu :) Tylko ze jak za cene ktora kosztuje licencja to moglby oferowac mimo wszystko nieco wiecej dzialajacej funkcjonalnosci :)

 

A tak miedzy Bogiem a prawda to i phpBB by Przemo by pociagnelo Strefe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego sie spodziewales? :D pozatym ja tylko pytam czy jest to mozliwe w sensie technologicznym bo przyznam sie szczerze, tematu rss'a nie zglebialem i nie wiem czy da sie go spersonalizowac dla kazdego uzytkownika :P

 

Hmmm....

 

Cos wybiorczo dziala chyba. zasubskrybowalem sobie dzial o zlotach i wyswietla mi tlyko temat o pikniku mimo ze sa w tym dziale nowsze posty. Na razie to zauwazylem

 

a no i nie odswierza, nie widzi zadnych nowych postow w tematach, statni jest wdziany z dzisiaj z okolic 13

Edytowane przez FUBU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja z innej beczki, przed chwilą coś mi się zwiesiło i temat który chciałem zamieścić w giełdzie wylądował w dziale wszystko o sprzęcie.

Ale nie o to chodzi, tylko o możliwość usunięcia własnego postu, jeżeli nikt po mnie jeszcze niczego nie napisał. Jeżeli to jest nowy temat to usuwa się mój post z całym tematem.

Tak, jak to jest np. na elektrodzie.

Czasem się ktoś pomyli czy coś i do usunięcia postu, czy błędnie nowo założonego tematu trzeba zawracać gitarę moderatorom.

Więc fajnie by było gdyby była taka opcja "usuń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja z innej beczki, przed chwilą coś mi się zwiesiło i temat który chciałem zamieścić w giełdzie wylądował w dziale wszystko o sprzęcie.

Ale nie o to chodzi, tylko o możliwość usunięcia własnego postu, jeżeli nikt po mnie jeszcze niczego nie napisał. Jeżeli to jest nowy temat to usuwa się mój post z całym tematem.

Tak, jak to jest np. na elektrodzie.

Czasem się ktoś pomyli czy coś i do usunięcia postu, czy błędnie nowo założonego tematu trzeba zawracać gitarę moderatorom.

Więc fajnie by było gdyby była taka opcja "usuń".

Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Tak sobie myslę i wymyśliłem że można by dział WASZE INSTALACJE podzielic czyli zrobić podział np SQL, SPL i resztę lub coś podobnego. Nie każdego interesuje wszystko, myslę że jedni by chcieli poczytać sobie o instalacjach SQL a inni o SPL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...