Skocz do zawartości

Fajnie by było gdyby.....


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam problem ze znalezieniem swoich postow :) Byla taka opcja jak "moje posty" czy cos takiego :) Jest to gdzies i nie umiem znalezc czy nie ma ?? :)

 

jest :/

 

Wejdź we własny profil, następnie po prawej masz zakładki :P

Status /O mnie/ Tematy / Posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spóźniłeś się :D

Hellsin tylko zwróć uwagę że K@mil dał linka do "Zawartość użytkownika Ache" a Ty wspominałeś o postach,robiąc tak jak Ty znajdujemy ostatnie posty a dokładnie tyle ile może znaleźć się na jednej stronie (orientacyjnie 5) a w przypadku gdy zrobimy tak jak K@mil będziemy mieli dostęp jak sama nazwa wskasuje do "zawartości" czyli do wszystkich postów :)

Różnica jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Trochę lipa jest z dodawaniem ogłoszeń do działu 'Sprzedam', nie dość, że czeka się na dodanie tematu cały dzień (kilkakrotnie już tak miałem), to kiedy dodaje się dodatkowy opis to jeszcze nie spotkałem się z tym żeby został on dodany :/ Edytowane przez dreadlook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wg. mnie ta wstępna kontrola jest zbędna, bo jeśli ktoś da niezgodne z regulaminem ogłoszenie to można go już po publikacji upomnieć albo jeśli naruszenie regulaminu jest rażące od razu usunąć posta...

 

bylo tak, nie sprawdzilo sie, dlatego jest tak jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego kiedy umieszczacie te ogłoszenie.

Jeśli w nocy albo w porach przed i popołudniowych gdzie większość osób pracuje to proszę się nie dziwić że kilka godzin ogłoszenie będzie wisiało zanim jakiś moderator będzie na forum. Każdy ma swoje sprawy i nikt nigdy nie siedzi non stop na forum. My tu jesteśmy dobrowolnie i można powiedzieć po godzinach normalnych ludzkich spraw. Forum nie jest naszym życiem, nie zarobi na nas, nie wyśpi się, nie pójdzie do sklepu czy nie zrobi jedzenia.

Warto również nadmienić że priorytetem dla nas jest dbanie o porządek na forum.

Dzięki funkcji akceptacji ogłoszeń skraca to nam czas przeglądania i pozwala większy nacisk położyć na inne działy które trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Ktoś ogłoszenia ogarnie więc inni mogą skupić się na innych rzeczach ważniejszych dla forum.

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...