facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana właściciela forum ;-)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
111 odpowiedzi w tym temacie

#41 Przem@S

Przem@S
  • Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 16:17

Proponuję żeby w tytule przelewu dopisywać nick z forum. Dodatkowo założyć temat z listą kto dał i ile.

po to zebys widzial sie na liscie? bedziesz z tego dumny?

wpłacac nie dyskutowac :padam:
oczywiscie kto moze :chytry:

A6 C5 - Kenwood KDC-W7534u , GMS1968 PRO , Rodek R4100A2 , Sub Closed RE10s4

Vectra-Unlimited

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#42 ige

ige

545i m sport :)

• Użytkownik
  • 1918 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 16:30

Dobra Panowie poznalismy juz wasze zdanie i styka... teraz skonczcie juz ta niepotrzebna dyskusje na temat listy.
Nie udzielam pomocy na PW/Mail/GG. Wszelkie problemy opisujemy na forum.

#43 leonsr60

leonsr60

ibiza FR

• Użytkownik
  • 1027 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 17:44

a wiec po wyplacie i ja wspomoge nasze forum i namawiam rowniez innych :hyhy:

#44 ruby1986

ruby1986

Sound Quality

• Użytkownik
  • 1608 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 21:39

Ode mnie kasa pójdzie po wypłacie, na utrzymanie forum jak i od razu na piknik Strefowy :P
No i warto byłoby się zastanowić nad tą roczną opłatą ??
Chociaż, fakt faktem, że nie każdy forumowicz będzie za taką opcją.
Powiedzmy, że stałych bywalców Strefy jest jakiś tam średni procent, nie chcę teraz tu rzucać liczbami, bo nie wiem.
Ale dajmy na to, że opłata roczna na utrzymanie i forum i serwera w postaci, nie wiem strzelam, 50 zł. to jeszcze nie majątek, no nie dla wszystkich oczywiście.
Wtedy mielibyśmy święty spokój przynajmniej na jakiś czas z utrzymaniem forum :P
Ja jestem za ankietą, kto za, kto przeciw, stałej rocznej opłacie :P
A robienie sobie listy, kto dał więcej, jest bardzo bezcelowe, co chcecie sobie własne morale podnosić, tym że dałeś więcej kasy od użytkownika XYZ ... :) ??

#45 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 12953 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 21:47

Koledzy, badzmy realistami... Nie wiem czy w dłuzszej perspektywie czasu znajdzie sie ktos, kimkolwiek by nie był kto zechce "sponsorowac" ot tak wszystkim dzieciom neo (które defacto nie poczuwaja sie do stosownosci wpłat) dostep i baze wiedzy zawarta na forum.

Rozumiem i popieram spontanicznosc i chec pomocy w chwili obecnej,ale jesli rzeczywiscie wpłąty sa potrzebne to wypadałoby zrobic to tak aby miało to rece i nogi...

Nie ingeruje w postępowanie innych moderatrów, nie usuwam ostrzeżeń nie nałożonych przeze mnie !!!

Pierścienie montażowe,pierścienie ozdobne z maskownicami. Skrzynie dla subów pod żądany wymiar? Zapraszam !!!

Potrzebujesz usług CA na najwyzszym poziomie w okolicach Warszawy, uderz do Raadka.

#46 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 22:27

Ja jestem za ankietą, kto za, kto przeciw, stałej rocznej opłacie :)

Ok ale kto by mial placic i na jakiej zasadzie chcesz to kontrolowac i jak to sobie wyobrazasz ?? Kazdy kto sie rejestruje ma wniesc oplate za najblizszy rok bo jak nie to dostaje bana ?? Stalych uzytkownikow jest kolo 50 a nie stalych kilka tysiecy , jak od nich chcesz zdjac oplate ?? Czy tylko stali beda placic ??

Uwazam ze wnoszenie jakiej kolwiek "przymusowej" oplaty nie ma sensu , ci ktorzy spedzaja na tym forum kazda wolna chwile gdy poczuja potrzebe to napewno wplaca , bez dyskusji , omawiania na forum , nie dla laurow tylko z wlasnych checi i mozliwosci aby nasz maly kącik w przepastnym internecie nie przestal istniec , fjnie ze sie kazdy wychyla ze juz wplacil albo wplaci tylko po co o tym gadac ??

Moze K@MIL załorzył sobie konto uzytkowane tylko na poczet dzialania forum i podał je w ogolnie dostepnym miejscu jak ktos zechce wezmie wplaci i juz , tylko nie wiem co na to nasz własciciel ktory nie zabardzo chce pomocy tylko musi pamietac ze dla niektorych to naprawde cos wiecej niz forum , ja na elce mam chyba niecale 2000postow wiec tam sie tez udzielam ale nic mnie z elka nie wiarze a strefa to co innego tutaj taka mala rodzina CA :P

#47 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4659 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 22:28

Panowie co do przyszłości spokojnie.
Zbieranie takich opłat wiąże się z założeniem różnych działalności itp.
Trzeba odprowadzić podatek.

Na chwilę obecną tak jak mówiłem, całość sponsoruję ja.
Za wasze dobrowolne wpłaty dziękuję bardzo.
Miło mi, że doceniacie mój wkład.

Więc na dzień dzisiejszy proszę nie dyskutować na temat stałych wpłat czy jakiś specjalnych wykupionych pakietów!
W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się lubi...

#48 Ache

Ache

Sex Smoke and Alcohol Rulezzz :D

• Użytkownik
  • 2659 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 22:57

ja na elce mam chyba niecale 2000postow wiec tam sie tez udzielam ale nic mnie z elka nie wiarze a strefa to co innego tutaj taka mala rodzina CA :)

Mam podobnie i potwierdzam w 100 % :P
Dziś lepszy niż wczoraj, jutro lepszy niż dziś.

#49 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 00:45

jakiś specjalnych wykupionych pakietów!

Ja bym chcial wykupic pakiet "urzytkownik" + "przyjaciel" + 10 tematow i 100postów GRATIS licze na rabat dla stałych klientow :)

#50 miki87

miki87
  • Użytkownik
  • 809 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 01:01

hehehehe, to kiedy SC wchodzi na giełdę? Z chęcią przygarnę pakiecik akcji :) :P :P

#51 pablo.see

pablo.see
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 11:55

Nie głupi pomysł z założeniem firmy. Pozbierasz co lepszych chłopaków z forum, jakiś portal z recenzjami i poradami. Kto wie później Strefa Car audio może być rozpoznawalną marką. Reklamodawcy będą sami się napraszać.
JVC KD-G821, Sinuslive SL165W+Neo25, JL Audio 12W0-4, Axton C508, Sinuslive CA35
Honda Accord VIgen (CH6) LS 1.8 2001r.

#52 zaczek111

zaczek111
  • Użytkownik
  • 616 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 15:27

Nie gadać, tylko działać Panowie :rotfl:
143,4dB ;)

#53 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4659 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 16:28

Nie gadać, tylko działać Panowie :rotfl:

Ja działam cały czas ;-)
Dogaduje wszystko oraz czekam na wypłatę ;-)
Max za 2-3 tygodnie będziemy na nowym lepszym skrypcie ;-)

#54 danny86

danny86
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 04 czerwiec 2010 - 23:16

Witam ja też coś na pewno wpłacę by wspomóc "K@mila" wziął to na swoje bary więc trza by pomóc chodź odrobinę. Pozdrówka dla wszystkich forumowiczów.

Alpine 9887R - Genesis Profile Two Ultra - Scanspeak Illuminator D3004/602010 & ..., Genesis Profile Four Ultra - MicroPrecision 5.16 & subwoofer JL Audio 10W0v3-4

#55 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4659 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 15:42

Lada dzień forum będzie zamknięte na okres 1-4 dni (zobaczymy jak to sprawnie pójdzie)

Będzie zablokowana możliwość pisania oraz rejestracji.

Ale czytać będzie można, hmm może nawet SB będzie działał!

#56 Hellsin

Hellsin

Hell's kitchen

• Użytkownik
  • 5014 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 15:44

Lada dzień forum będzie zamknięte na okres 1-4 dni (zobaczymy jak to sprawnie pójdzie)

może lepiej w poniedziałek zamknąć forum

!!! Oldschool rules !!! Kraina ciągłych zmian ... The true power of SQL ;)

" Pamiętaj synu - moja racja jest lepsiejsza niż twejsza " :rotfl:

#57 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4659 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 15:45

No pewnie od poniedziałku ;-)
Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie ;-)

#58 jedynakm

jedynakm
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 21:13

Nienawidzę poniedziałków :hyhy: :hyhy:

To że zmiana silnika się zbliża to było jasne. phpBB nie jest zły, ale z czasem niewystarczający.

Co do dobrowolnych wpłat, jestem zdecydowanie na TAK, wiem ile to kosztuje, każdy kto się poczuwa niech wpłaci

Co do rang za wpłaty, zdecydowanie NIE, jak wpłacałeś bezinteresownie to po co ci ranga :/

Co do stałych opłat, powiedzmy "abonamentu" - też na nie, spowoduje to że forum stanie się zamkniętą strefą dla nielicznych i tylko czekać jak pojawią się nowe darmowe fora o tematyce CA a chyba nie o to chodzi

A i od siebie, nie polecam uruchomienia wspierania forum przez SMS, po odjęciu prowizji operatora i VATu wychodzą śmiesznie małe kwoty

#59 italiano1980

italiano1980

SAŁATA Mariano Italiano

• Użytkownik
  • 2387 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 21:38

Witam.Radio Maryja przetrwalo dzieki swoim sluchaczom to my tym bardziej :/ Moze nigdy nie pisalem ale przeczytalem cale forum i dlatego rowniez jestem "za" aby pomoc.Wy pomagalicie "nam" dlaczego my nie mamy pomoc wam??
PIONEER ,RS AUDIO PRO 165 ,GENESIS R1,LEGIATA ,DRAGSTER, XES M1 ,DLS A6, PHASE ALIANTE ,BRAX

#60 macios

macios
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 22:32

Ja się również przyłącze chętnie do zrzutki mimo tego, że jeszcze nie jestem tak długo na forum jak większość. Ale atmosfera, pomocni ludzie i ogólny klimat forum tak mi odpowiada, że myślę, iż zostanę tu na długo Na razie przelewam symboliczną sumę ale przy kolejnym przypływie gotówki coś tam jeszcze dodam. Pozdro K@mil dla Ciebie i pełen szacunek :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych