Skocz do zawartości

Potrzebuje wzmacniacza,kondensatora,głośników!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygłuszenie z materiałami za 350 zł. Mówił,że maty kosztują ok. 120 zł.

 

[ Dodano: 2010-05-14, 23:29 ]

waski, A nie uważasz,że nie ma co się sugerować innymi tematami? Przecież sprzęt dla każdego to indywidualna sprawa,inny styl muzyki,inne auto. Więc jak mam wybierać z tematów w którym ktoś szuka sprzętu do rocka do sedana?

Przecież to się nie wiąże logicznie..

 

No tak...sprzęt w kwocie 2200zl zagra diametralnie inaczej w HB i w sedanie. Fakt. Do tego jesteśmy w stanie wejść w Twoja podswiadomosc i dobrać sprzęt tak ze ze bez odsluchow spodoba Cie się w 100%. Może poszukaj bardziej nim znów palniesz gafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak...sprzęt w kwocie 2200zl zagra diametralnie inaczej w HB i w sedanie. Fakt. Do tego jesteśmy w stanie wejść w Twoja podswiadomosc i dobrać sprzęt tak ze ze bez odsluchow spodoba Cie się w 100%. Może poszukaj bardziej nim znów palniesz gafe.

 

on ma 206, więc wiemy coś więcej

 

Auto do Peugeota 206. Słucham głównie muzyki klubowej,techno,a sporadycznie rapu lub hip hopu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waski, Szkoda,że marnujesz swój cenny na ciągłym pouczaniu i dopinaniu swego. W tym czasie mógłbyś mi sensownie pomóc lub ewentualnie zaproponować coś co mógłbym kupić i zaświecić swoim doświadczeniem i inteligencją,bo pouczanie mnie,osoby która nie ma doświadczenia w CA jest nie na miejscu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian2844, nie pouczam tylko chce czegoś nauczyć . Chociażby tak potrzbnej w dzisiejszych czasach umiejętności szukania informacji. Jeśli dostaniesz wszystko na talerzu to nawet nie zastanowisz się czy faktycznie to dobre rozwiazanie dla Ciebie, dlaczego takie a nie inne itp. Nikt. Nie karze Ci być ekspertem ale troszkę wiedzy nikomu nie zaszkodzi

 

Hellsin - wiem o jakie auto chodzi http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Nie wyczules sarkazmu w mojej wypowiedzi :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że jest to forum i każdy ma tutaj zbieżne poglądy i opinie odnośnie sprzętu i firm które go produkują. Inni mają takie wymagania,a inni inne. Również budżet. Uwierz mi szukałem,ale nie miało to dla mnie sensu. Ja poprostu się określiłem,że szukam nowego sprzętu i dokładnie czego oraz jaki mam na to budżet. Myślę,że dla doświadczonych za taką kwotę to nie lada problem żłożyć coś w pare minut,bo napewno znają ten sprzęt skoro go proponują. A w innych tematach ludzie szukają poszczególnych komponentów i zazwyczaj są to używki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowane zestawienie wyniosło 2200 zł,a nie ma w nim ani radia,ani skrzynki ani okablowania. Więc co w nim fajnego skoro to nie to czego szukałem? Przecież pisałem wyraźnie czego potrzebuję. A dysponuję niestety,ale tylko taką sumą i napewno się ona nie powiększy znacznie..

 

[ Dodano: 2010-05-15, 00:04 ]

Jeszcze raz sprecyzuję co potrzebuje.

 

-Radio

-Wzmacniacz 4 kanałowy lub 2 Wzmacniacze 2 kanałowe

-Głośniki

-Kable

-Skrzynkę

 

Sprzęt nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze w Twoim temacie specyfika forum się zmieni i nagle wszyscy bedą jednomyślni ? Wiesz dlaczego ludzie szukają urzywek? Z tego samego powodu dla którego szukają uzywanego samochodu - 40 tys za 5 letnie auto i 40 tys za nowe. Porównaj standardy i co oferują. Ale ok. Rozumiem czemu chcesz nowe i nie neguje tego. Jeśli naprawdę nie znalazles tematu który Ci odpowiada ( nie wierze ale ok..nie czepiam się ) To szukaj tematów tak - wzmaniacz do 600 zł. Subwoofer do 400zl . Glosniki do 400zl. Nie bój się tego ze nie spodoba Ci się brzmienie konkretnego wzmaka z jakimiś glosnikami. Uwierz mi - na początek sensown wypowiedzi z tego forum posklejane w jedna całość Zadowola Cie w 99%. Jeśli podasz jakieś konkrety a będziesz mieć wątpliwości to obiecuje Ci ze doradze co i jak. A narazie przepraszam za balaganienie w Twoim temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt nowy.

 

to już wyjdzie kicha ...

 

Wiesz dlaczego ludzie szukają urzywek? Z tego samego powodu dla którego szukają uzywanego samochodu - 40 tys za 5 letnie auto i 40 tys za nowe.

 

ja tam 60% sprzętu mam w używce - powód, bo takowych nie produkują już, po drugie jak produkowali to kosztowały krocie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz,że tematy które wyszukałem są sprzed roku,a od tamtego czasu wiele się zmieniło? Ceny jak i nowe modele które wychodzą na rynek..

Szkoda,że przy Twoim doświadczeniu ciężko coś zaproponować. Łatwiej komuś kazać się wysilać i kombinować bez żadnej wiedzy na ten temat,no cóż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak i nowe modele które wychodzą na rynek..

 

nic się nie zmieniło, wychodzi masówka ... nie ma już manufaktur, gdzie miałeś każdy wzmak czy głośnik z własnymi danymi, a jeśli już są takowe to w super cenie ...

 

Łatwiej komuś kazać się wysilać i kombinować bez żadnej wiedzy na ten temat,no cóż..

 

nikt Ci nie karze się wysilać, tylko zobaczyć świat inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak,lepiej się zdać na siebie i pluć sobie w brodę,bo w niewiedzy kupiło się bubel który jest bezużyteczny i wszystko tylko dlatego,że komuś ciężko otworzyć allegro i pomóc osobie w potrzebie Widzę,że niezła społeczność jest na tym forum,pogratulować uprzejmośći.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak,lepiej się zdać na siebie i pluć sobie w brodę,bo w niewiedzy kupiło się bubel który jest bezużyteczny i wszystko tylko dlatego,że komuś ciężko otworzyć allegro i pomóc osobie w potrzebie

 

ale o so si chosi ?

 

Widzę,że niezła społeczność jest na tym forum,pogratulować uprzejmośći.

 

to raczej Ty zbyt uprzejmy nie jesteś pisząc takie farmazony ... a potem dziwisz się, że Ci nikt nie pomaga.

Widzę, że nie ma sensu już nic więcej pisać, natomiast jeśli mod stwierdzi że moje posty nie wnoszą nic do dyskusji to proszę je skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz,że tematy które wyszukałem są sprzed roku,a od tamtego czasu wiele się zmieniło? Ceny jak i nowe modele które wychodzą na rynek..

Szkoda,że przy Twoim doświadczeniu ciężko coś zaproponować. Łatwiej komuś kazać się wysilać i kombinować bez żadnej wiedzy na ten temat,no cóż..

 

No to zacznijmy szybką edukację:

 

- FAQ by nazar - od tego każdy powinien zaczynać:

CarAudio FAQ by nazar

 

- FAQ forumowe - tam znajdziesz odpowiedzi część pytań:

FAQ forumowe

 

Po lekturze powyższego proponuję zweryfikować swój pretensjonalny ton postów, że Ci nikt nie pomaga itd. Najpierw wykaż jakąkolwiek chęć jej otrzymania, a nie piszesz, że się nie znasz i że MAMY Ci pomóc... Skoro masz już budżet, to możesz oddać auto do jakiegoś warsztatu zajmującego się CA (no bo przecież się nie znasz), a nie bierzesz się za to sam. W takim warsztacie będziesz miał i nowy sprzęt, gwarancje i jeszcze Ci to wszystko poskładają do kupy.

 

 

Ps. tematy z datą 2009 czy 2008 są równie ważne jak obecne, a zmienić w CA, to się mogło tylko na gorsze, jeśli chodzi o nowe produkty, to w 80% komercyjna papka robiona w ogromnych ilościach aby właśnie tacy, co się nie znają szli do mediamarkt i kupowali sprzęt z promocji... Ogólnie właśnie w 80% przypadków w CA im coś starsze, tym lepiej sprawdzone/znane forumowiczom i innym. Wtedy otrzymujesz opinie od ludzi, którzy słuchali danego sprzętu. Patrząc na radio, które sobie wybrałeś nie znam nikogo, kto by je miał, w sumie, to mało kto ma teraz radio sony u siebie w aucie...

 

Jedyną dobrą rzeczą (patrząc na budżet i poziom wiedzy), którą wybrałeś, jest zestaw kabli. Patrząc na to, że nie masz wytłumionych furtek i pchasz się w Hertze... moja opinia jest taka, że to nie będzie grało tak, jak powinno.

 

 

Ps2. To ważne co napiszę,

 

sprawdź sobie głębokość montażową dla głośników w drzwiach - może się okazać, że kupisz głośniki, które będą za duże i nie wejdą w drzwi/ wejdą, ale szyby nie opuścisz do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czekam 2 dni bezczynnie

 

 

No wlasnie bezczynnie i czekasz az ktos ci to poda na tacy a i tak jak byc dostal poskladany zestaw z allegro to by cos bylo nie tak

 

Nie wiem czy ty myslisz ze my tutaj jestesmy od tego zeby ci sluzyc ze sie oburzasz na brak propozycji ???

 

T onie sklep tu nie klient nasz Pan , jak ogarniesz troche kultury i pokazesz checi to dostaniesz pomoc a jak nie to zapraszam na elektrode po JBL GT5 peiyingi i inne rarytski dzieci neo :hyhy:

 

[ Dodano: 2010-05-15, 00:50 ]

Chcesz sprzet za 2000zł i to co polecam to ogarnij moj podpis , oto moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian2844 zupełnie nie rozumiem Twojej roszczeniowej postawy.

Czy chcesz nią usprawiedliwić swoją niewiedzę, całkowitą niechęć do pozyskania wiedzy i lenistwo ?

Ja jeśli wybieram sprzęt :

1) szukam na forach nie tylko polskich informacji o tym sprzęcie ;

2) sprawdzam kto pisze te recenzje -> jaki miał wcześniej sprzęt ;

3) szukam testów sprzętu jeśli są i czytam je od deski do deski aby wyrobić sobie zdanie własne odnośnie sprzętu i kryteriów oceny;

4) jeżdżę nieraz po zakładach CA i sklepach aby posłuchać różnych sprzętów i wyrobić sobie własne zdanie (chociaż cząstkowe);

5) jeżdżę na spoty aby posłuchać jak gra u innych i wymienić się opiniami oraz sugestiami;

A teraz sprawdź sobie kiedy i o co pytałem na forum :hyhy: .

Gdyby był jeden jedyny słuszny sprzęt w przedziale cenowym np. od 2000 do 2500 zł to nikt inny by nie produkował konkurencyjnego sprzętu gdyż by go nie sprzedał (chyba że znasz osoby które chciały by kupić gorszy sprzęt za taką samą cenę).

A co do nowego sprzętu to teraz nie projektuje i prawie nie produkuje się sprzętu o dobrych walorach brzmieniowych gdyż ...

przeważająca ilość kupujących to internetowi ignoranci którzy patrzą wyłącznie na ilość watów i cenę. To że nie ma już takich firm na rynku jak Audio Art, Phase, Steg spowodowane jest tym że rynek na dobry (i przez to drogi) sprzęt jest coraz mniejszy.

PS

Najbardziej bawi mnie fakt, że do swojego używanego samochodu często ludzie kupują używane części, opony, felgi itp. ale .... nowe wszystkomające, mocnoświecące głośnobuczące CA chyba aby poprawić swoje ego :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian2844, przestań się rzucać co ??

jak chcesz podane na tacy to proszę :

 

radio Kenwood KD-BT6544U http://allegro.pl/item1035636002_kenwood_k...sb_wroclaw.html - 600zł

 

Zestaw na przód - Vibe Black Air 6 http://allegro.pl/item1013334040_vibe_blac..._caconcept.html - 400zł

 

Subwoofer w skrzyni - RE Audio SR 10 D2 http://allegro.pl/item1036352612_re_audio_..._gwarancja.html - 450zł

 

Wzmacniacz zaproponuje używany jednak , bo w tej cenie z nowym dobrym klockiem bardzo ciężko - INFINITY Reference 7541a http://allegro.pl/item1041045394_infinity_...00_sprawny.html - 400zł

 

Kable zasilające i 1 sygnałówka - Dietz 35mm2 - http://allegro.pl/item1028662815_dietz_230...za_5m_35mm.html - 125 zł

 

druga sygnałówka - dietz rio - http://allegro.pl/item1020583228_dietz_rio..._f_v_dietz.html - 25 zł

 

z 11 metrów przewodu głośnikowego 2,5 mm2 z ofc - 40 zł

 

zostaje tylko 160 zł to jest prawie na 3 arkusze GMS-04, dołożysz jeszcze na jeden i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian2844, z tego co widzę to Ty nie czekasz na propozycje, bo dostałeś kilka naprawdę sensownych, tylko na to żeby ktoś powiedział, że badziewna skrzynka jebiela i choinkowe radio słonego to super sprzęt i bierz Pan kupuj. Sory, ale ludzie, którzy tu piszą mają trochę wiedzy i znają sposób jak Twoje napewno ciężko uskładane ponad 2000zł dobrze zmaterializować. Każdy z nas pewnie się niekiedy przejechał w sposób w jaki Ty próbujesz i z czystej życzliwości chce Cię od tego uchronić. Koledzy podali naprawdę maksymalnie dobre propozycje w Twoim budżecie, a Ty w zaparte naciskasz na chinole nie odstępujące Alphardom, Payingom czy jak to się tam pisze i Voice Kraftom, sory, ale na siłę Ci nie pomożemy.

Ja polecam przyjąć trochę krytyki na plecy i nie sugerować się tym, że brat miał coś tam, tylko poczytać trochę i uskładać sobie naprawdę niezły systemik, a bratu od jebiela szczęka opadnie :)

Na początek FAQ Bartka Nazara i zakup kolejno: radia, systemu przedniego, wzmacniacza, okablowania i przygotowanie drzwi. Z pozostałych pieniędzy dobierzesz głośnik niskotonowy, bądź zestaw ze wzmacniaczem.

Jak takie argumenty do Ciebie nie przemawiają, spójrz na to czysto ekonomicznie. Używany dobry sprzęt za jakiś czas sprzedasz za zbliżoną kwotę, dżeibliele i soniaki za ok 50% wartości. Nie szkoda Ci tej kasy wyrzucać w błoto?

Pozdr i powodzenia http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcer, Nie to nie tak jak myślisz,nie zamierzam uparcie dążyć do tego,że kupie i tak wybrany zestaw przezemnie.

 

hehepack, Wielkie dzięki za włożoną pracę i pomoc. Mam tylko takie pytanie czy te Vibe'y BlackAir 6 nie warto zastąpić HSK 165 Hertza? I co to za radio? Z tego co widzę to na alledrogo jest tylko jedno,czy te radio jest sprawdzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno warto zastąpić HSK bo to półka wyżej, ale musisz wziąść pod uwagę, że HSK potrzebują 100-120 dobrych W żeby sensownie zagrać. Wliczająć poprawną aplikację i resztę komponentów na suba Ci wiele nie zostanie :)

Wspomniany Kenwood jest jak nabardziej sensownym klockiem, nei warto zwracać uwagi na ilość używek. IMO im rzadszy sprzęt tym lepszy, ludzie się ich nei pozbywają zbyt łatwo http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156, no racja, żależy jakie. Nie przyszedł mi na myśl żaden konkretny model, bo nie ma reguły na idealny zestaw, więc taka ogólnikowa propozycja. Generalnie musi być dobre zaplecze prądowe, sam byłem świadkiem jak 50W pozamiatało ponad 100W i to DLS'a przy pomocy hsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcer, Nie to nie tak jak myślisz,nie zamierzam uparcie dążyć do tego,że kupie i tak wybrany zestaw przezemnie.

 

hehepack, Wielkie dzięki za włożoną pracę i pomoc. Mam tylko takie pytanie czy te Vibe'y BlackAir 6 nie warto zastąpić HSK 165 Hertza? I co to za radio? Z tego co widzę to na alledrogo jest tylko jedno,czy te radio jest sprawdzone?

 

Vibe'y warto zastapic HSK ale HSK potrzebują "mocnego" wzmaka. To sa glosniki, ktore juz cos zagrają a pod mocnym napedem pokazą nawet wiecej. Przyklad np. samochod naszego forumowego modka Gilotyn@'y

Jak mialem okazje posluchac jego furki na jednym ze spotow jeszcze pod radiem Denon'a i pedzone VR209 to "cenka mi opadła" na prozno było szukac suba w bagaju. Nogawki fruwały jak siemasz...... HSK to dobry zestaw ale trzeba go porządnie (czt. poprawnie zaplikowac ) w dobrze przygotowane drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...