Skocz do zawartości

Rozdzielacz 35mm2 na 2x35mm2


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jest coś takiego???

Dziurka ma mieć około 8-9 mm

 

taki kabel 8-9mm to juz ponad 50mm2

 

Ja znalazłem taki rozdzielacz

Rozdzielacz JEDEN PRZEWÓD DO 50 mm2 I WYJSCIE NA DWA PRZEWODY 25mm2

http://www.allegro.pl/item322202350_rozdzielacz.html zawsze można ciut kabla przyciąc byle wszedł do zacisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Za dużo to nie problem bo kabelek przykręcasz a jak jest za duży troszkę wykastrować i luzik. Bardzo pomocne przy takich manewrach są tulejki które sam zastosowałem gdy wykastrowałem kabel 20mm2 na 16mm2 bo żyłki nie rozchodzą się na boki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, i jeszcze byloby fajnie jakbys podal jakies namiary na tulejki:)

Sam bede kupywal ten rozdzielacz co bbartasswlkp, podal:)

No i tulejki potrzebuje:) a no i jakies konektorki do tych kabli dostane?? bo za cholere znalezc niemoge;/

 

A K@mil, jezeli chcesz z 35mm2 rozdzielacz to wedlug prawa Kirchoffa wyplywajacy = sie wplywajacemu pradowi to bedzie jak juz

35mm2 na 2x16mm2

Tak mi sie wydaje:P

 

dobrze ci się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, i jeszcze byloby fajnie jakbys podal jakies namiary na tulejki:)

Sam bede kupywal ten rozdzielacz co bbartasswlkp, podal:)

No i tulejki potrzebuje:) a no i jakies konektorki do tych kabli dostane?? bo za cholere znalezc niemoge;/

Na sztuki nie dostaniesz na pewno. Możesz kupić cały woreczek tj. 100sztuk ale nikt o zdrowych zmysłach tego nie wykorzysta. Jeżeli Ci się nie pali to ja mam niemal wszystkie rozmiary tego bo kupiłem na zapas (jak chomik ale u mnie to rodzinne że dziadek magazynował ojciec magazynował teraz ja magazynuje) i jakby ktoś chciał na sulejów mogę zabrać to odkupisz to odemnie takie jakie będziesz chciał i tyle ile będziesz chciał

Ps. Też mam ten rozdzielacz... Na zapas kupiony

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, i jeszcze byloby fajnie jakbys podal jakies namiary na tulejki:)

Sam bede kupywal ten rozdzielacz co bbartasswlkp, podal:)

No i tulejki potrzebuje:) a no i jakies konektorki do tych kabli dostane?? bo za cholere znalezc niemoge;/

 

Ja kupowałem swoje w http://www.sinuslive.pl/ tylko że akurat w siedzibie firmy. W ofercie internetowej nie ma ale myślę, że po kontakcie telefonicznym sprzedali by ci jakie byś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem taki rozdzielacz

Rozdzielacz JEDEN PRZEWÓD DO 50 mm2 I WYJSCIE NA DWA PRZEWODY 25mm2

http://www.allegro.pl/ite...ozdzielacz.html zawsze można ciut kabla przyciąc byle wszedł do zacisku

mam dokladnie taki i kabel 50mm2 trzeba delikatnie obrac hehe zeby weszlo ogolnie nawet nawet jest zrobiony tylko ze ja mam kable starszej daty i bardzo twarde sa i te dziurki na kable w oprawce sa za male moze to wina zlych kabli

ogolnie polecam ten rozdzielacz http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja powiem tak.. u mnie na rozdzielaczu se nie skonczy....

wycenilem cala elektrownie... z 180-200zeta;/

Wiecie klemy,rozdzielacze,oprawki do bezpiecznikow.... Ale pomalu a sukcesywnie bede robil moja mala elektrownie:)

Pozdrawiam i dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wycenilem cala elektrownie... z 180-200zeta;/...

To wyobraź sobie że mi potrzeba tyle floty na same okablowanie a dodając do tego komponenty instalacyjne do zabudowy jak chłodzenie i jego sterowanie(500zł), wygłuszenie(1000), sygnałówki(200-300), klemy(100), MDF(100) to koszt ponad 2000zł

Dlatego nie płacz bo audio to tanie hobby nie jest

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...