Skocz do zawartości

A ja bym miał takiego pomysła...


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby po prawej stronie, gdzie są kolumny ilość odsłon (czy tam odwiedzin) i ilość odpowiedzi, dodać jeszcze jedną:

 

[center:7c508e7f24]Ilość załączonych plików[/center:7c508e7f24]

 

np jpg.

 

Faceci to wzrokowcy, wiadomo :hyhy:

 

Osobiście wolę oglądać zdjęcia, niż czytać temat :hyhy:

 

To taka moja skromna sugestia.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko...do czego ma to służyć prócz obciążenia serwera ? :P Moze ja się nie znam..ale nie osobiście potrzeby takiej nie widzę :P Widze temat, wchodze czytam, staam się pomoc i tyle. Czy będzie tam 100 pieknych fotek czy jeden malunek w paint czy sam tekst.

 

W razie czego można zrobić ankietę - niech wiecej ludzi się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko...do czego ma to służyć prócz obciążenia serwera ? :hyhy: Moze ja się nie znam..ale nie osobiście potrzeby takiej nie widzę :P Widze temat, wchodze czytam, staam się pomoc i tyle. Czy będzie tam 100 pieknych fotek czy jeden malunek w paint czy sam tekst.

 

W razie czego można zrobić ankietę - niech wiecej ludzi się wypowie.

 

Jak to mówią- opinia jest jak dupa- każdy ma własną :P

 

Czasem po prostu wolę pooglądać zdjęcia... Jest to tylko i wyłącznie moja sugestia i co z nią zrobią, to zrobią :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią- opinia jest jak dupa- każdy ma własną :P

 

Czasem po prostu wolę pooglądać zdjęcia... Jest to tylko i wyłącznie moja sugestia i co z nią zrobią, to zrobią :P

 

Jak najbardziej sie z Toba zgadzam. Ale juz teraz widzisz czy temat zawiera jakies zalaczniki czy nie ( i 99% tych zalacznikow to wlasnie fotki).. a poznianie ich ilosci przed otwarciem tematu...hmm.. no nie wiem .. Cala niespodzianke to zepsuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waski, to chciał byś jakiś automat co zlicza fotki czy np. sobie podajesz ile ich załączyłeś ? Przypadków może być kilka i nasz skrypt może sie wysypać i ogolnie narobić haosu na forum.

 

Wg. mnie duzo z tym roboty i większego sensu niż ten o którym Ty piszesz nie ma :padam:http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...