Skocz do zawartości

wzmacniacz Peiying Alien PY-B2H76R 2000W 500W RMS opinie


misieq872
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

psiadam głośnik lanzar max 1600w i chce dokupić do niego wzmaka ZASTANAWIAM SIE nad Peiying Alien PY-B2H76R 2000W 500W RMS co o nim sądzicie może posiada ktoś już go jak sądzicie da sobie on rade z tym głośnikiem

 

mam taki wzmacniacz , dostalem go w zamian za dlug wiec wyszedl mnie dosc tanio , mocy ma sporo - jakosciowo nie mozna zbyt wiele od niego wymagac , moim zdaniem lepsza propozycja niz magnat 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go mialem i moze mocy az tyle nie ma co podaje producent...gdzies czytalem ze ma powyzej 400wat rms w mostku...bardzo pradozerny jest ten wzmak...mialem go podlaczone kiedys pod kenwoodem kfc w3011 i radzil sobie z nim niezle...kiedys podlaczylismy lanzara max pro w br i ne raz bylo czuc cewke :) jako plus moge dodac ze to jest naprawde niska cena jak za taka moc...ale nie oszukujmy sie bo z jakoscia to nie ma nic wspolnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanzara max pro w br i ne raz bylo czuc cewke
To nic nadzwyczajnego, to chyba najgorszy pod wzgledem wytrzymałości sub jakigo miałem, i jako jedyny nie przezył testów...

 

zomer1980, dwa razy bym sie zastanowił zanim bym postawił na wygranego miedzy Alienem a tym Axtonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Będzie skutkowało to sfajczeniem wzmacniacza, poza tym kiedyś miałem to cudo na samym początku zabawy w ca... i sądzę że warto go kupić, a następnie porównać z jakimś w miarę sensownym wzmacniaczem ze średniej półki, posłuchać, wyciągnąć wnioski, sprzedać, i kupić coś używanego ale grającego :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie skutkowało to sfajczeniem wzmacniacza, poza tym kiedyś miałem to cudo na samym początku zabawy w ca... i sądzę że warto go kupić, a następnie porównać z jakimś w miarę sensownym wzmacniaczem ze średniej półki, posłuchać, wyciągnąć wnioski, sprzedać, i kupić coś używanego ale grającego :super:

Kupiłem ten wzmacniacz nowy, wiem że nie jest to górnolotny sprzęt ale do pędzenia budżetowych subów ( w stylu alx 122sp) w zupełności wystarczy. Powoli na pewno się pozmienia w instalce ale wszystko w swoim czasie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno wysnuc wnioski z tego Moc RMS: 2x200W (4ohm), 2x300W (2ohm), 1x500W (4ohm) W mostku do 4ohm i nie mniej jak zepniesz dwie cewki 4ohm to wypadkowa impedancja to 2 lub 8ohm w pierwszym wypadku spalisz wzmacniacz a w drugim stracisz polowe mocy

 

 

 

Twoj blad poza fatalnie zainwestowanymi pieniedzmy byl taki ze dobrales zle glosnik do wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacz i sprawdz czy chinczyki oklamuja pierwszy raz na swoja nie korzysc ;) Gdyby to byla konstrukcja cos soba prezentujaca to mozna by sie domyslac ze wytrzyma prace w 2ohm przy malym obciazeniu ale to jest konstrukcja gdzie za kondki i tranzystory w elektronicznym by sie wiecej zaplacilo niz za cala ta mysl techniczna ,

 

Chinczyki zawsze wszystko zawyzaja jak chodzi o takie produkty ( moc w tym przypadku tez ) wiec gdyby mieli sie czym pochwalic co do stabilnosci to zrobili by to...

 

 

A wzmakow stabilnych w 2ohm w mostku jest na rynku nie wiele zeby byl stabilny do 2ohm w mostku najpierw musi byc stabilny do 1ohm na kanal w klasie budzet zadko mozna spotkac takie konstrukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...